seahub - en to pl translation catalogue (1297 entries)

en: 
        Sometimes you and your friends may edit the same file at the same time. Your changes may conflict with each other's. In this case, Seafile would keep your version unchanged, while save your friends' versions as "conflict files". A conflict file's name ends with its author's email address, plus the current time, e.g. test.txt (name@example.com 2013-10-01-00-12-24).
pl: 
        Może się zdarzyć, że Ty i Twoi znajomi wprowadzicie w tym samym czasie zmiany w tym samym pliku. Twoje zmiany mogą konfliktować ze zmianami wprowadzonymi przez pozostałych użytkowników. W takim przypadku Seafile pozostawi Twoją wersję niezmienioną, a zmiany wprowadzone przez innych zostaną zapisane jako "pliki konfliktowe". Nazwy plików konfliktowych kończą się adresem e-mail autora zmian oraz znacznikiem czasu, np. test.txt (nazwa@email.pl 2013-10-01-00-12-24).

en: 
    You've got 1 new notice on %(site_name)s:
     | 
    You've got %(num)s new notices on %(site_name)s:
pl[0]: 
    Masz jedno powiadomienie na stronie %(site_name)s:
pl[1]: 
    Masz %(num)s nowych powiadomień na stronie %(site_name)s:
pl[2]: 
    Masz %(num)s nowych powiadomień na stronie %(site_name)s:

en:  is not supported. File extensions can only be
pl:  nie jest obsługiwany. Obsługiwane są wyłącznie rozszerzenia

en:  is not supported. Please choose an image file.
pl:  nie jest obsługiwany. Proszę wybrać plik graficzny.

en:  is too large. Allowed maximum size is 1MB.
pl:  jest za duży. Maksymalny dozwolony rozmiar to 1MB.

en: "%s" does not exist.
pl: "%s" nie istnieje.

en: "%s" is not a valid name
pl: "%s" nie jest prawidłową nazwą

en: # Libraries
pl: # Biblioteki

en: %(amount)s replies
pl: %(amount)s odpowiedzi

en: %(days)d day ago | %(days)d days ago
pl[0]: %(days)d dzień temu
pl[1]: %(days)d dni temu
pl[2]: %(days)d dni temu

en: %(email)s invited you to join group %(grp_name)s on %(site_name)s:
pl: %(email)s zaprosił Cię do grupy %(grp_name)s w %(site_name)s:

en: %(email)s shared a %(file_shared_type)s <span style="font-weight:bold;">%(file_shared_name)s</span> to you on %(site_name)s:
pl: %(email)s udostępnił tobie %(file_shared_type)s <span style="font-weight:bold;">%(file_shared_name)s</span> na stronie on %(site_name)s:

en: %(email)s shared an upload link to you on %(site_name)s.
pl: %(email)s udostępnił Ci łącze przesyłania w %(site_name)s.

en: %(ext)s is an invalid file extension. Authorized extensions are : %(valid_exts_list)s
pl: %(ext)s nie jest prawidłowym rozszerzeniem pliku. Dozwolone rozszerzenia to: %(valid_exts_list)s

en: %(hours)d hour ago | %(hours)d hours ago
pl[0]: %(hours)d godzinę temu
pl[1]: %(hours)d godziny temu
pl[2]: %(hours)d godzin temu

en: %(minutes)d minute ago | %(minutes)d minutes ago
pl[0]: %(minutes)d minutę temu
pl[1]: %(minutes)d minuty temu
pl[2]: %(minutes)d minut temu

en: %(seconds)d second ago | %(seconds)d seconds ago
pl[0]: %(seconds)d sekundę temu
pl[1]: %(seconds)d sekundy temu
pl[2]: %(seconds)d sekund temu

en: %(user)s has shared a file named <a href="%(url_base)s%(file_url)s">%(file_name)s</a> to you.
pl: %(user)s udostępił Ci plik <a href="%(url_base)s%(file_url)s">%(file_name)s</a>.

en: %(user)s has shared a file named <a href='%(href)s'>%(file_name)s</a> to you.
pl: %(user)s udostępił Ci plik <a href="%(href)s">%(file_name)s</a>.

en: %(user)s has shared a library named <a href="%(url_base)s%(lib_url)s">%(lib_name)s</a> to you.
pl: %(user)s udostępnił Ci bibliotekę <a href="%(url_base)s%(lib_url)s">%(lib_name)s</a>.

en: %(user)s has shared a library named <a href='%(href)s'>%(repo_name)s</a> to you.
pl: %(user)s udostępnił Ci bibliotekę <a href="%(href)s">%(repo_name)s</a>.

en: %(user)s invited you to join %(site_name)s.
pl: %(user)s zaprosił Cię do %(site_name)s.

en: %(user)s invited you to join organization "%(org_name)s" on %(site_name)s.
pl: %(user)s zaprosił Cię do organizacji "%(org_name)s" w %(site_name)s.

en: %(user)s posted a new discussion in <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>
pl: %(user)s zamieścił nową dyskusję w grupie <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>

en: %(user)s posted a new discussion in <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>.
pl: %(user)s zamieścił nową dyskusję w grupie <a href="%(href)s">%(group_name)s</a>

en: %(user)s replied the <a href='%(href)s'>group discussion</a>.
pl: %(user)s odpowiedział w <a href='%(href)s'>grupowej dyskusji</a>.

en: %(user)s replied your <a href="%(url_base)s%(reply_url)s">group discussion</a>
pl: %(user)s odpowiedział w Twojej <a href="%(url_base)s%(reply_url)s">grupowej dyskusji</a>

en: %(user)s want to join to Group "%(group_name)s", here is the verification message:
pl: %(user)s chce dołączyć do grupy "%(group_name)s", oto wiadomość weryfikacyjna:

en: %s is already in your contacts.
pl: %s już jest w Twoich kontaktach.

en: %s is not a valid email.
pl: %s nie jest prawidłowym adresem.

en: %s successfully deleted.
pl: %s został usunięty pomyślnie.

en: 's Version History
pl:  historia wersji

en: 's trash
pl:  kosz

en: (Renamed or moved from %(old_path)s)
pl: (Zmieniono nazwę lub przeniesiono z %(old_path)s)

en: (at least %(repo_password_min_length)s characters)
pl: (minimum %(repo_password_min_length)s znaków)

en: (current notification)
pl: (obecne powiadomienie)

en: (current version)
pl: (obecna wersja)

en: (forgot password)
pl: (zapomniane hasło)

en: *The password will be kept in the server for only 1 hour.
pl: *Hasło będzie przechowywane na serwerze tylko przez godzinę.

en: 1 month ago
pl: 1 miesiąc temu

en: 1 week ago
pl: 1 tydzień temu

en: 1. Select a disk partition to store local Seafile data
pl: 1. Wskaż miejsce do przechowywania plików

en: 2. Add an account
pl: 2. Dodaj konto

en: 3 days ago
pl: 3 dni temu

en: 3. Sync a library
pl: 3. Synchronizuj bibliotekę

en: 4. (Optional) Create a library
pl: 4. (Opcjonalnie) Utwórz bibliotekę

en: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> has updated their avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
pl: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> zaktualizował swój awatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>

en: <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a> has a new discussion.
pl: Grupa <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a> zawiera nową dyskusję

en: <span id="pdf-page"><label for="page-number">Page</label> <input type="number" id="page-number" value="1" min="1"></input> / <span id="page-nums"></span></span>
pl: <span id="pdf-page"><label for="page-number">Strona</label> <input type="number" id="page-number" value="1" min="1"></input> / <span id="page-nums"></span></span>

en: A blank line matches no files.
pl: Pusta linia nie pasuje do żadnego pliku.

en: A directory is shared to you on %s
pl: Został Ci udostępniony folder w %s

en: A file is shared to you on %s
pl: Został Ci udostępniony plik w %s

en: A file named <a href="%(url_base)s%(file_url)s">%(file_name)s</a> is uploaded to your folder <a href="%(url_base)s%(folder_url)s">%(folder_name)s</a>.
pl: Plik <a href="%(url_base)s%(file_url)s">%(file_name)s</a> zostanie przesłany do Twojego folderu <a href="%(url_base)s%(folder_url)s">%(folder_name)s</a>.

en: A file named <a href='%(file_link)s'>%(file_name)s</a> is uploaded to <a href='%(link)s'>%(name)s</a>
pl: Plik <a href='%(file_link)s'>%(file_name)s</a> przesłano do <a href='%(link)s'>%(name)s</a>

en: A file named <strong>%(file_name)s</strong> is uploaded to <strong>Deleted Library</strong>
pl: Plik <strong>%(file_name)s</strong> przesłano do <strong>Usuniętej Biblioteki</strong>

en: A file with the same name already exists in this folder.
pl: Plik o takiej samej nazwie już istnieje w tym folderze.

en: A library can be made public in its settings page.(Not implemented yet)
pl: Biblioteka może zostać upubliczniona na stronie jej ustawień. (Jeszcze niezaimplementowane)

en: A line starting with # serves as a comment.
pl: Linia zaczynająca się od # oznacza komentarz.

en: A new server version %(v)s is available.
pl: Nowa wersja %(v)s serwera jest dostępna.

en: A user with this email already
pl: Użytkownik z podanym adresem e-mail już istnieje

en: A user with this email already exists.
pl: Użytkownik z tym adresem email już istnieje.

en: About Us
pl: O nas

en: About me:
pl: O mnie

en: Activating..., please wait
pl: Aktywacja..., proszę czekać

en: Active
pl: Aktywny

en: Activities
pl: Aktywności

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Admins
pl: Dodaj administratorów

en: Add Contacts
pl: Dodaj kontakty

en: Add Files
pl: Dodaj pliki

en: Add Library
pl: Dodaj bibliotekę

en: Add Members
pl: Dodaj członków

en: Add Permission
pl: Dodaj uprawnienia

en: Add a discussion...
pl: Dodaj dyskusję...

en: Add a reply...
pl: Dodaj odpowiedź...

en: Add admin
pl: Dodaj admina

en: Add administrators
pl: Dodaj administratorów

en: Add admins
pl: Dodaj adminów

en: Add an account on your private Seafile server or our public server.
pl: Dodaj konto na swoim prywatnym lub naszym publicznym serwerze Seafile.

en: Add auto expiration
pl: Dodaj termin ważności

en: Add files
pl: Dodaj pliki

en: Add folder
pl: Dodaj folder

en: Add members
pl: Dodaj członków

en: Add new notification
pl: Dodaj nowe powiadomienie

en: Add organization
pl: Dodaj organizację

en: Add password protection
pl: Dodaj ochronę hasła

en: Add to contacts
pl: Dodaj do kontaktów

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Add your contacts so you can quickly share libraries and send file shared link.
pl: Dodaj jakieś kontakty, aby móc szybko udostępniać biblioteki i przesyłać łącza udostępniania.

en: Added
pl: Dodano

en: Added %(file)s
pl: Dodano %(file)s

en: Added directory
pl: Dodano katalog

en: Admins
pl: Admini

en: After a file library is deleted on the website, the library downloaded to your computer won't be deleted. But it won't be synced with the website any more.
pl: Po usunięciu biblioteki za pomocą strony, biblioteka pobrana na komputer nie zostanie usunięta, ale nie będzie już synchronizowana z serwerem.

en: After a file library is deleted on your computer, the library on the website won't be deleted. You may download and sync it again later.
pl: Po usunięciu biblioteki na komputerze, biblioteka na serwerze nie zostanie usunięta. Możesz w każdej chwili ją pobrać ponownie i synchronizować.

en: After creating a group, you can add members and share libraries into it.
pl: Po utworzeniu grupy możesz dodać do niej członków oraz udostępnić jej biblioteki.

en: After downloading Seafile client program, you have 3 steps left to get it up and running.
pl: Po pobraniu klienta Seafile pozostały Ci do wykonania 3 kroki do jego pełnego uruchomienia.

en: After login, you can post discussions and add replies.
pl: Po zalogowaniu możesz brać udział w dyskusjach.

en: Align Left (Ctrl/Cmd+L)
pl: Wyrównaj do lewej (Ctrl/Cmd+L)

en: Align Right (Ctrl/Cmd+R)
pl: Wyrównaj do prawej (Ctrl/Cmd+R)

en: All
pl: Wszystkie

en: All Groups
pl: Wszystkie grupy

en: All Notifications
pl: Wszystkie powiadomienia

en: All Organizations
pl: Wszystkie organizacje

en: All Public Links
pl: Wszystkie publiczne łącza

en: All file types
pl: Wszystkie typy plików

en: An activation email has been sent. Please check your email and click on the link to activate your account.
pl: Wiadomość aktywacyjna została wysłana. Prosze sprawdzić skrzynkę e-mail i kliknąć na przesłany odsyłacz.

en: An error occurs during file transfer
pl: Wystąpił błąd podczas przekazywania pliku

en: An upload link is shared to you on %s
pl: Udostępniono Ci łącze przesyłania w %s

en: Are you sure you want to clear trash?
pl: Czy na pewno chcesz opróżnić kosz?

en: Are you sure you want to delete %s ?
pl: Na pewno chcesz usunąć %s ?

en: Are you sure you want to delete %s completely?
pl: Czy na pewno chcesz trwale usunąć %s?

en: Are you sure you want to delete all %s's libraries?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie biblioteki %s?

en: Are you sure you want to delete these selected items?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane elementy?

en: Are you sure you want to delete this page?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę stronę?

en: Are you sure you want to quit this group?
pl: Czy na pewno chcesz opuścić tę grupę?

en: Are you sure you want to remove trial for %s ?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć okres próbny dla %s?

en: Are you sure you want to reset the password of %s ?
pl: Czy na pewno chcesz zresetować hasło %s ?

en: Are you sure you want to restore %s?
pl: Czy na pewno chcesz przywrócić %s?

en: Are you sure you want to restore this library?
pl: Czy na pewno chcesz przywrócić tę bibliotekę?

en: Are you sure you want to revoke the admin permission of %s ?
pl: Czy na pewno chcesz odwołać uprawnienia administracyjne użytkownika %s ?

en: Are you sure you want to set %s as admin?
pl: Czy na pewno chcesz przyznać użytkownikowi %s uprawnienia administracyjne?

en: Argument is not valid
pl: Parametr jest nieprawidłowy

en: Argument missing
pl: Brakujący parametr

en: Argument missing.
pl: Brak parametru.

en: Audio
pl: Pliki audio

en: Auto merge by seafile system
pl: Automatyczne scalanie przez Seafile

en: Avatar
pl: Awatar

en: Avatar Change
pl: Zmiana awatara

en: Avatar for %s
pl: Awatar dla %s

en: Avatar:
pl: Awatar:

en: Back to Library
pl: Wróć do biblioteki

en: Back to file versions
pl: Wróć do wersji pliku

en: Back to modification history
pl: Powrót do historii modyfikacji

en: Back to organization list
pl: Wróć do listy organizacji

en: Back to snapshots
pl: Wróć do migawek

en: Back to top
pl: Wróć na górę

en: Back to user list
pl: Wróć do listy użytkowników

en: Bad repo id in upload link.
pl: Nieprawidłowy identyfikator repozytorium w odnośniku przesyłania.

en: Bad upload link token.
pl: Nieprawidłowy token łącza przesyłania.

en: Bad url format
pl: Nieprawidłowy format odsyłacza

en: Basic Info
pl: Informacje podstawowe

en: Blockquote
pl: Blok cytatu

en: Blockquote <blockquote> Ctrl+Q
pl: Blok cytatu <blockquote> Ctrl+Q

en: Bold (Ctrl/Cmd+B)
pl: Pogrubienie (Ctrl/Cmd+B)

en: Bullet list
pl: Lista nieuporządkowana

en: Bulleted List <ul> Ctrl+U
pl: Lista nieuporządkowana <ul> Ctrl+U

en: Can not copy directory %(src)s to its subdirectory %(des)s
pl: Nie można skopiować katalogu %(src)s do jego podkatalogu %(des)s

en: Can not move directory %(src)s to its subdirectory %(des)s
pl: Nie można przenieść katalogu %(src)s do jego podkatalogu %(des)s

en: Can not remove myself
pl: Nie można usunąć siebie

en: Can not reset password, please contact LDAP admin.
pl: Nie można zresetować hasła, skontaktuj się z administratorem usługi LDAP

en: Can not set encrypted library as default library.
pl: Nie można ustawić szyfrowanej biblioteki jako domyślnej.

en: Can not transfer library to organization user %s
pl: Nie można przekazać biblioteki użytkownikowi %s organizacji

en: Can not transfer library to organization user %s.
pl: Nie można przekazać biblioteki użytkownikowi %s organizacji.

en: Can not transfer organization library
pl: Nie udało się przekazać biblioteki organizacji

en: Can not update password, please contact LDAP admin.
pl: Nie można zaktualizować hasła, skontaktuj się z administratorem usługi LDAP

en: Can't view this library
pl: Nie można wyświetlić tej biblioteki

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel All
pl: Anuluj wszystko

en: Cancel failed
pl: Nie udało się anulować

en: Canceled.
pl: Anulowano.

en: Center (Ctrl/Cmd+E)
pl: Wyśrodkuj (Ctrl/Cmd+E)

en: Change
pl: Zmień

en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: Change password: %s
pl: Zmień hasło: %s

en: Change the password of this library:
pl: Zmień hasło do tej biblioteki:

en: Changed library name or description
pl: Zmieniona nazwa biblioteki lub opis

en: Choose Default Library
pl: Wybierz bibliotekę domyślną

en: Choose a directory:
pl: Wybierz folder:

en: Choose a file
pl: Wybierz plik

en: Choose a file or files:
pl: Wybierz plik lub pliki:

en: Choose a library as wiki
pl: Wybierz bibliotekę jako wiki

en: Choose a library as wiki:
pl: Wybierz bibliotekę jako wiki:

en: Choose default library:
pl: Wybierz bibliotekę domyślną:

en: Clean
pl: Wyczyść

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear Trash
pl: Opróżnij kosz

en: Clear files in trash and history：
pl: Wyczyść pliki w koszu i historię :

en: Click the "Sync this library" button to sync it with a local folder.
pl: Kliknij przycisk "Synchronizuj tę bibliotekę", aby zsynchronizować ją z lokalnym folderem.

en: Click to choose
pl: Kliknij, aby wybrać

en: Client
pl: Klient

en: Close
pl: Zamknij

en: Code Sample <pre><code> Ctrl+K
pl: Przykładowy kod <pre><code> Ctrl+K

en: Community Edition
pl: Wersja Społecznościowa

en: Confirm Password
pl: Potwierdź hasło

en: Confirm Password:
pl: Potwierdź hasło:

en: Confirm password to continue
pl: Potwierdź hasło, aby kontynuować

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Continue editing
pl: Kontynuuj edycję

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy %(name)s to:
pl: Skopiuj %(name)s do:

en: Copy Directory
pl: Kopiuj folder

en: Copy File
pl: Kopiuj plik

en: Copy selected directories/files to:
pl: Kopiuj zaznaczone foldery/pliki do:

en: Copying %(name)s
pl: Kopiowanie %(name)s

en: Copying file %(index)s of %(total)s
pl: Kopiowanie pliku %(index)s z %(total)s

en: Count
pl: Ilość

en: Create
pl: Utwórz

en: Create At
pl: Utworzono

en: Create At / Last Login
pl: Utworzono / Ostatnie logowanie

en: Create Time
pl: Czas utworzenia

en: Create Wiki
pl: Utwórz Wiki

en: Create Wiki Now
pl: Utwórz Wiki

en: Create a file library directly inside the group workspace.
pl: Utworzyć bibliotekę bezpośrednio w grupie.

en: Create a new library
pl: Utwórz nową bibliotekę

en: Create a personal account
pl: Utwórz konto osobiste

en: Create an organization account
pl: Utwórz konto organizacji

en: Create at:
pl: Utworzono:

en: Created At
pl: Utworzono:

en: Created By
pl: Utworzony przez

en: Created library
pl: Utworzona biblioteka

en: Creating...
pl: Tworzenie...

en: Creator
pl: Twórca

en: Creator:
pl: Twórca:

en: Current Library
pl: Aktualna biblioteka

en: Current Password
pl: Aktualne hasło

en: Current Path:
pl: Aktualna ścieżka:

en: Current Path:
pl: Aktualna ścieżka:

en: Current avatar:
pl: Obecny awatar:

en: Current password cannot be blank
pl: Aktualne hasło nie może być puste

en: Current path:
pl: Aktualna ścieżka:

en: Custom file types
pl: Wybrane typy plików

en: Database
pl: Baza danych

en: Days
pl: Dni

en: Decrypt library error
pl: Błąd deszyfrowania biblioteki

en: Decrypting, %(num)s%% complete.
pl: Postęp deszyfrowania: %(num)s%%.

en: Decrypting...
pl: Deszyfrowanie...

en: Default
pl: Domyślnie

en: Default Library
pl: Domyślna biblioteka

en: Default Library Setting
pl: Ustawienia biblioteki domyślnej

en: Default library is the default place to store your personal documents and pictures.
pl: Biblioteka domyślna jest domyślnym miejscem do przechowywania Twoich dokumentów i obrazów.

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Account
pl: Usuń konto

en: Delete Contact
pl: Usuń kontakt

en: Delete Group
pl: Usuń grupę

en: Delete Items
pl: Usuń elementy

en: Delete Library
pl: Usuń bibliotekę

en: Delete Library By Owner
pl: Usuń biblioteki wg właściciela

en: Delete Member
pl: Usuń członka

en: Delete Notification
pl: Usuń powiadomienie

en: Delete Page
pl: Usuń stronę

en: Delete These
pl: Usuń te

en: Delete Time
pl: Usuń czas

en: Delete User
pl: Usuń użytkownika

en: Delete succeeded
pl: Usunięto pomyślnie

en: Delete succeeded.
pl: Usunięto pomyślnie.

en: Deleted
pl: Usunięto

en: Deleted %(file)s
pl: Usunięto %(file)s

en: Deleted Time
pl: Czas usunięcia

en: Deleted directories
pl: Usunięte katalogi

en: Deleted files
pl: Usunięte pliki

en: Deleted library %(library_name)s
pl: Usunięta biblioteka %(library_name)s

en: Deleting a file library
pl: Usuwanie biblioteki

en: Deleting a library
pl: Usuwanie biblioteki

en: Demo account can not be deleted.
pl: Konto demonstracyjne nie może zostać usunięte.

en: Department
pl: Wydział

en: Department:
pl: Wydział:

en: Description
pl: Opis

en: Description can't be empty
pl: Opis nie może być pusty

en: Description is required
pl: Opis jest wymagany

en: Description is required.
pl: Opis jest wymagany.

en: Description is too long (maximum is 100 characters)
pl: Opis jest zbyt długi (maksymalnie 100 znaków)

en: Destination path is too long for %s.
pl: Ścieżka docelowa jest zbyt długa dla %s.

en: Destination path is too long.
pl: Ścieżka docelowa jest zbyt długa.

en: Detail
pl: Szczegóły

en: Details
pl: Szczegóły

en: Device Name
pl: Nazwa urządzenia

en: Devices
pl: Urządzenia

en: Diff
pl: Różnice

en: Direct Download Link:
pl: Bezpośrednie łącze pobierania:

en: Directory
pl: Katalog

en: Directory Name
pl: Nazwa katalogu

en: Directory does not exist.
pl: Folder nie istnieje.

en: Directory download is not supported in this library.
pl: Pobieranie folderów nie jest obsługiwane w tej bibliotece.

en: Directory icon
pl: Ikona katalogu

en: Discard
pl: Odrzuć

en: Discussion
pl: Dyskusja

en: Discussion is required.
pl: Dyskusja jest wymagana.

en: Dismiss
pl: Odwołaj

en: Dismiss Group
pl: Odwołaj grupę

en: Document convertion failed.
pl: Niepowodzenie konwersji dokumentu

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Don't keep history
pl: Nie przechowuj historii

en: Don't replace
pl: Nie zastępuj

en: Done!
pl: Zakończono!

en: Download
pl: Pobierz

en: Download Link
pl: Łącze pobierania

en: Download Links
pl: Łącza pobierania

en: Download and Sync
pl: Pobierz i synchronizuj

en: Downloading, %(num)s%% complete.
pl: Postęp pobierania: %(num)s%%.

en: Downloading...
pl: Pobieranie...

en: Draft Available
pl: Szkic dostępny

en: Draft saved.
pl: Zapisano szkic.

en: Draft successfully loaded
pl: Szkic wczytany pomyślnie

en: Duplicated filename
pl: Duplikat nazwy pliku

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Contact
pl: Edytuj kontakt

en: Edit Page
pl: Edytuj stronę

en: Edit failed.
pl: Niepowodzenie edycji.

en: Edit online is not offered for this type of file.
pl: Edycja online nie jest oferowana dla plików tego typu.

en: Edit succeeded
pl: Edycja pomyślna.

en: Edit succeeded, an email has been sent.
pl: Edycja zakończona pomyślnie, wiadomość e-mail została wysłana.

en: Edit succeeded, but failed to send email, please check your email configuration.
pl: Edycja zakończona pomyślnie, ale nie udało się wysłać wiadomości e-mail. Proszę sprawdzić konfigurację.

en: Editing Help
pl: Pomoc edytowania

en: Email
pl: E-mail

en: Email
pl: E-mail

en: Email %s is not valid.
pl: Adres e-mail %s jest nieprawidłowy.

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Email cannot be blank
pl: Adre e-mail nie może być pusty

en: Email is not longer than 512 characters
pl: Adres e-mail jest nie dłuższy niż 512 znaków

en: Email is required
pl: Adres e-mail jest wymagany

en: Email is required.
pl: Adres e-mail jest wymagany.

en: Email: %(email)s
pl: E-mail: %(email)s

en: Emails or Groups, Seperated by ','
pl: Adresy e-mail lub nazwy grup, oddzielone za pomocą ','

en: Emails, Seperated by ','
pl: Adresy e-mail, oddzielone za pomocą ','

en: Emphasis <em> Ctrl+I
pl: Kursywa <em> Ctrl+I

en: Empty
pl: Pusto

en: Empty file upload result
pl: Wynik przesyłania pustego pliku

en: Enable Modules
pl: Aktywuj moduły

en: Enable sub-library
pl: Włącz biblioteki podrzędne

en: Encoding:
pl: Kodowanie:

en: Encrypt
pl: Zaszyfruj

en: Encrypted
pl: Zaszyfrowane

en: Encrypted Libraries
pl: Zaszyfrowane biblioteki

en: Encrypted Libraries Setting
pl: Ustawienia zaszyfrowanych bibliotek

en: Encrypting a file library
pl: Szyfrowanie biblioteki

en: Encrypting a library
pl: Szyfrowanie biblioteki

en: Encrypting the file...
pl: Szyfrowanie pliku...

en: Encrypting, %(num)s%% complete.
pl: Postęp szyfrowania: %(num)s%%

en: Enter
pl: Wprowadź

en: Enter a valid e-mail address.
pl: Podaj prawidłowy adres e-mail.

en: Enter a valid email address.
pl: Podaj poprawny adres email.

en: Enter this
pl: Wprowadź to

en: Error
pl: Błąd

en: Error when encrypting.
pl: Wewnętrzny błąd serwera

en: Error: no head commit id
pl: Błąd: brak identyfikatora głównej zmiany

en: Error: no path.
pl: Błąd: brak ścieżki.

en: Error: the group does not exist.
pl: Błąd: grupa nie istnieje.

en: Error: the library does not exist.
pl: Błąd: biblioteka nie istnieje.

en: Error: wrong group id
pl: Błąd: nieprawidłowy identyfikator grupy

en: Error: you are not in group %s.
pl: Błąd: nie należysz do grupy %s.

en: Example
pl: Przykład

en: Excluding files
pl: Wykluczanie plików

en: Excluding files/folders from syncing
pl: Wykluczanie plików/folderów z synchronizacji

en: Exit System Admin
pl: Wyjdź z administracji

en: Extended Syntax for Wiki
pl: Rozszerzona składnia dla Wiki

en: Faied to change password, you are not owner.
pl: Nie można zmienić hasła, nie jesteś właścicielem konta.

en: Fail to add user %s.
pl: Nie udało się dodać użytkownika %s.

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Failed to activate: user does not exist.
pl: Niepowodzenie aktywacji: użytkownik nie istnieje.

en: Failed to add %s to contacts.
pl: Nie udało się dodać %s do kontaktów.

en: Failed to add member to group
pl: Nie udało się dodać członka do grupy

en: Failed to add, %s is not a valid email.
pl: Nie udało się dodać, %s nie jest poprawnym adresem e-mail.

en: Failed to add, %s is not in current organization.
pl: Nie udało się dodać, %s nie jest aktualnie organizacjom.

en: Failed to add, %s is not registerd.
pl: Nie udało się dodać, %s nie jest zarejestrowany.

en: Failed to add, %s is not registrated.
pl: Nie udało się dodać, %s nie jest zarejestrowany.

en: Failed to create
pl: Nie można utworzyć

en: Failed to create group
pl: Nie udało się stworzyć grupy.

en: Failed to create home page. Please retry later
pl: Nie udało się stworzyć strony domowej. Proszę spróbować później

en: Failed to create org group.
pl: Nie udało się stworzyć grupy organizacji.

en: Failed to create sub library, please try again later.
pl: Nie udało się stworzyć podbiblioteki, proszę spróbować później.

en: Failed to create thumbnail.
pl: Nie udało się stworzyć miniaturki.

en: Failed to create wiki page. Please retry later.
pl: Nie udało się stworzyć strony wiki. Proszę spróbować później.

en: Failed to create: internal error.
pl: Nie można utworzyć: błąd wewnętrzny.

en: Failed to create: the group does not exist.
pl: Niepowodzenie tworzenia: grupa nie istnieje.

en: Failed to create: you are not in the group.
pl: Niepowodzenie tworzenia: nie należysz do grupy.

en: Failed to deactivate: user does not exist.
pl: Niepowodzenie dezaktywacji: użytkownik nie istnieje.

en: Failed to delete "%s". Please retry later.
pl: Nie udało się usunąć "%s". Proszę spróbować później.

en: Failed to delete file.
pl: Niepowodzenie usuwania pliku

en: Failed to delete:
pl: Nie udało się usunąć:

en: Failed to delete: the user does not exist
pl: Niepowodzenie usuwanie: użytkownik nie istnieje

en: Failed to delete: the user is an organization creator
pl: Nie udało się usunąć: użytkowników jest twórcą organizacji

en: Failed to dismiss group, pleaes retry later.
pl: Niepowodzenie podczas opuszczania grupy. Spróbuj poźniej

en: Failed to edit library information.
pl: Niepowodzenie edycji informacji biblioteki

en: Failed to edit profile
pl: Nie udało się wyedytować profilu

en: Failed to get file block list
pl: Niepowodzenie pobierania listy bloków pliku

en: Failed to get upload url
pl: Nie udało się uzyskać łącza przesyłania

en: Failed to post reply.
pl: Nie można zamieszczać odpowiedzi.

en: Failed to refresh the CAPTCHA, please try again later.
pl: Niepowodzenie odświeżania CAPTCHA, proszę później spróbować ponownie.

en: Failed to remove share
pl: Nie udało się usunąć udziału

en: Failed to rename group, group name can only contain letters, numbers or underscore
pl: Nie udało się zmienić nazwy grupy. Nazwy mogą się składać wyłącznie z liter, liczb i znaków podkreślenia

en: Failed to rename organization
pl: Nie udało się zmienić nazwy organizacji

en: Failed to reset password: this link is no longer available.
pl: Niepowodzenie przy resetowaniu hasła: to łącze nie jest już dostępne.

en: Failed to reset password: user does not exist
pl: Niepowodzenie resetowania hasłą: użytkownik nie istnieje

en: Failed to restore, please try again later.
pl: Nie udało się przywrócić, proszę spróbować później.

en: Failed to revoke admin: the user does not exist
pl: Niepowodzenie cofania uprawnień administracyjnych: użytkownik nie istnieje

en: Failed to save draft, exceeded max quota
pl: Niepowodzenie zapisu szkicu, przekroczono dostępną przestrzeń

en: Failed to save settings on server
pl: Nie udało się zapisać ustawień na serwerze

en: Failed to send email, email service is not properly configured, please contact administrator.
pl: Nie udało się wysłać wiadomości e-mail. Usługa e-mail nie jest poprawnie skonfigurowana, proszę się skontaktować z administratorem.

en: Failed to send email, please contact administrator.
pl: Nie udało się wysłać e-maila, proszę się skontaktować z administratorem.

en: Failed to send message to %s, user not found.
pl: Nie udało się wysłać wiadomości do %s, użytkownik nie istnieje.

en: Failed to send to {placeholder}
pl: Nie udało się wysłać do {placeholder}

en: Failed to set %s as admin: user does not exist.
pl: Niepowodzenie przyznawania %s uprawnień administracyjnych: użytkownik nie istnieje.

en: Failed to set admin: the user does not exist
pl: Niepowodzenie przyznawania uprawnień administracyjnych: użytkownik nie istnieje

en: Failed to set default library.
pl: Nie udało się ustawić biblioteki domyślnej.

en: Failed to set quota: internal server error
pl: Niepowodzenie ograniczania przestrzeni: błąd wewnętrzny serwera

en: Failed to set quota: maximum quota is %d MB
pl: Nie udało się ustawić limitów dyskowych: maksimum to %d MB

en: Failed to set wiki library.
pl: Nie udało się ustawić biblioteki wiki.

en: Failed to share "%s", no enough quota. <a href="http://seafile.com/">Upgrade account.</a>
pl: Niepowodzenie udostępniania "%s", brak wolnej przestrzeni. <a href="http://seafile.com/">Ulepsz swoje konto</a>.

en: Failed to share to "%s", user not found.
pl: Niepowodzenie udostępniania "%s", użytkownik nie został odnaleziony.

en: Failed to share to all members, please try again later.
pl: Nie udało się udostępnić wszystkim członkom, proszę później spróbować ponownie.

en: Failed to transfer, invalid arguments.
pl: Niepowodzenie przekazywania, nieprawidłowe parametry.

en: Failed to transfer, user %s not found
pl: Niepowodzenie przekazywania, użytkownik %s nie został odnaleziony

en: Failed to unshare "%s".
pl: Niepowodzenie wyłączania udostępnienia "%s".

en: Failed to unshare the library, as it does not exist.
pl: Nie udało się wyłączyć udostępniania biblioteki, ponieważ ona nie istnieje.

en: Failed to unshare: the group doesn't exist.
pl: Niepowodzenie przy wyłączaniu udostępniania: grupa nie istnieje.

en: Failed.
pl: Niepowodzenie.

en: Failed. Please check the network.
pl: Niepowodzenie. Proszę sprawdzić połączenie.

en: Failed：%s
pl: Niepowodzenie : %s

en: Featured File Type
pl: Typ pliku

en: Fetch failed
pl: Niepowodzenie pobierania

en: File
pl: Plik

en: File Collaboration Team Organization
pl: praca grupowa organizacja współpraca

en: File Drag & Drop is supported for Chrome, Safari 5.0+, Firefox 4.0+, IE 10.0+
pl: Funkcja "Przeciągnij i Upuść" jest obsługiwana w przeglądarkach Chrome, Safari 5.0+, Firefox 4.0+, IE 10.0+

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: File Upload
pl: Wyślij plik

en: File Upload canceled
pl: Anulowano wysyłanie pliku

en: File Upload complete
pl: Zakończono wysyłanie pliku

en: File Upload failed
pl: Błąd w trakcie wysyłania pliku

en: File Uploading...
pl: Wysyłanie pliku...

en: File conflicts
pl: Konflikty plików

en: File does not exist
pl: Plik nie istnieje

en: File download is disabled: the share link traffic of owner is used up.
pl: Pobieranie plików jest wyłączone: transfer właściciela łącza został wykorzystany.

en: File format: user@mail.com,password
pl: Format pliku: user@mail.com,password

en: File is too big
pl: Plik jest zbyt duży

en: File is too small
pl: Plik jest zbyt mały

en: File size should be smaller than %(max_file_size)s
pl: Rozmiar pliku powinien być mniejszy niż %(max_file_size)s

en: File size surpasses %s, can not be opened online.
pl: Rozmiar pliku przekracza %s, nie może być otwarty online.

en: File size surpasses the limit
pl: Rozmiar pliku przekracza limit

en: Filename contains invalid character
pl: Nazwa pliku zawiera niedozwolone znaki

en: Files
pl: Pliki

en: Files - Share
pl: Pliki - Udział

en: Files in this library can not be viewed online.
pl: Pliki z tej biblioteki nie mogą być przeglądane online.

en: Files will be decrypted in the server before being sent to you.
pl: Pliki zostaną odszyfrowane na serwerze przed wysłaniem ich do Ciebie.

en: Files will be decrypted in your browser when you download them.
pl: Pliki zostaną odszyfrowane w przeglądarce po pobraniu.

en: Filetype not allowed
pl: Niedozwolony typ pliku

en: Folder Drag & Drop is supported for Chrome
pl: Funkcja "Przeciągnij i Upuść" dla folderów obsługiwana jest w przeglądarce Chrome

en: Folder Permission
pl: Uprawnienia folderu

en: Folders
pl: Foldery

en: Folders - Share
pl: Foldery - Udział

en: Font
pl: Czcionka

en: Font Color
pl: Kolor czcionki

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: From
pl: Od

en: From Others
pl: Od innych

en: Full Screen
pl: Pełny ekran

en: Generate
pl: Wygeneruj

en: Go check out at the following page:
pl: Idź zobacz na następującej stronie:

en: Go to a group
pl: Idź do grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Group Info
pl: Informacje o grupie

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Group Permission
pl: Uprawnienia grupy:

en: Group does not exist
pl: Grupa nie istnieje

en: Group does not exist.
pl: Grupa nie istnieje.

en: Group is a place for you and your friends leaving messages and collaborating on libraries. Groups you join will be listed here.
pl: Grupa jest miejscem, w którym Ty i Twoi przyjaciele możecie wymieniać się wiadomościami i współdzielić biblioteki. Grupy, których jesteś członkiem będą tutaj wymienione.

en: Group is a place for you and your friends leaving messages and collaborating on libraries. You can create a group by clicking "New Group" button.
pl: Grupa jest miejscem, w którym Ty i Twoi przyjaciele możecie wymieniać się wiadomościami i współdzielić biblioteki. Możesz tworzyć grupy klikając przycisk "Nowa Grupa".

en: Group is full
pl: Grupa jest pełna

en: Group name can only contain letters, numbers or underscore
pl: Nazwa grupy może się składać wyłącznie z liter, liczb i znaku podkreślenia

en: Group name can't be empty
pl: Nazwa grupy nie może być pusta

en: Group name is too long (maximum is 255 characters)
pl: Nazwa grupy jest zbyt długa (maksymalnie 255 znaków)

en: Group permission
pl: Uprawnienia grupy

en: Group:
pl: Grupa:

en: Groups
pl: Grupy

en: Groups:
pl: Grupy:

en: Guest
pl: Gość

en: HTTPError: failed to open file online
pl: Błąd HTTP: niepowodzenie otwierania pliku online

en: Has not accepted invitation yet
pl: Nie zaakceptował jeszcze zaproszenia

en: Header
pl: Nagłówek

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Heading <h1>/<h2> Ctrl+H
pl: Nagłówek <h1>/<h2> Ctrl+H

en: Help
pl: Pomoc

en: Here is your account information:
pl: Oto informacje o Twoim koncie:

en: Hi,
pl: Cześć,

en: Hi,
pl: Cześć,

en: Hi, %(name)s
pl: Witaj, %(name)s,

en: Hide replies
pl: Ukryj odpowiedzi

en: History
pl: Historia

en: History you specified does not exist
pl: Wskazana historia nie istnieje

en: Horizontal Rule <hr> Ctrl+R
pl: Linia pozioma <hr> Ctrl+R

en: How to view encrypted libraries online:
pl: Jak przeglądać zaszyfrowane biblioteki online:

en: Huge
pl: Ogromny

en: Hyperlink
pl: Hiperłącze

en: Hyperlink <a> Ctrl+L
pl: Hiperłącze <a> Ctrl+L

en: If a pattern doesn't end with a slash or a wildcard, it would not match a folder. For example, "foo" can only match regular file "foo" or a symbolic link; while "foo/" and "foo*" match a folder and paths under it.
pl: Jeżeli wzorzec nie jest zakończony ukośnikiem lub symbolem wieloznacznym, nie zostanie dopasowany do folderu. Przykładowo, "foo" pasuje wyłącznie do nazwy zwykłego pliku lub łącza symbolicznego, podczas gdy "foo/" i "foo*" pasuje do folderów i ich ścieżek wewnętrznych.

en: If the file is modified on seahub, the new version will also be synced back to clients; If the file on the client is also modified, a conflict file will be generated on the client.
pl: Jeżeli plik jest zostanie zmodyfikowany za pośrednictwem witryny, zostanie on zsynchronizowany z klientem. Jeżeli plik został zmodyfikowany również lokalnie, zostanie utworzony plik konfliktowy po stronie klienta.

en: If the pattern ends with a slash, it would only match a folder. In other words, foo/ will match a folder "foo" and paths underneath it, but will not match a regular file or a symbolic link "foo".
pl: Jeżeli wzorzec zakończony jest ukośnikiem "/", zostanie dopasowany wyłącznie do folderów. Innymi słowy, "foo/" pasuje do folderu "foo" i ścieżek wewnątrz niego, ale nie pasuje do zwykłego pliku lub łącza symbolicznego o nazwie "foo".

en: If you did not request it, just skip it.
pl: Jeśli nie prosiłeś o niego, po prostu go zignoruj.

en: Image <img> Ctrl+G
pl: Obraz <img> Ctrl+G

en: Image file is too large.
pl: Plik obrazu jest zbyt duży.

en: Image thumbnail is not supported in encrypted libraries.
pl: Podgląd obrazów nie jest obsługiwany w szyfrowanych bibliotekach.

en: Images
pl: Obrazy

en: Import succeeded
pl: Import zakończony pomyślnie

en: Import users
pl: Zaimportuj użytkowników

en: Import users from a CSV file
pl: Zaimportuj użytkowników z pliku CSV

en: Important dates
pl: Ważne daty

en: In all libraries
pl: We wszystkich bibliotekach

en: In this library
pl: W tej bibliotece

en: In this wiki
pl: W tej Wiki

en: Inactive
pl: Nieaktywny

en: Incorrect email or password
pl: Nieprawidłowy e-mail lub hasło

en: Incorrect password
pl: Nieprawidłowe hasło

en: Indent (Tab)
pl: Wcięcie (Tab)

en: Info
pl: Informacje

en: Input file extensions here, separate with ','
pl: Podaj tutaj rozszerzenia plików, rozdzielona za pomocą ','

en: Input number should be greater than 0
pl: Wartość powinna być większa niż 0

en: Input should be a number
pl: Wartość powinna być liczbą

en: Insert Hyperlink
pl: Wstaw hiperłącze

en: Insert Image
pl: Wstaw obraz

en: Insert picture (or just drag & drop)
pl: Wstaw obraz (lub po prostu przeciągu i upuść)

en: Install and Sync Files
pl: Instalacja i synchronizacja

en: Installing and Using Seafile Client
pl: Instalacja i korzystanie z klienta Seafile

en: Internal Error
pl: Błąd wewnętrzny

en: Internal Server Error
pl: Wewnętrzny błąd serwera

en: Internal error
pl: Błąd wewnętrzny

en: Internal error. Failed to copy %(name)s and %(amount)s other items.
pl: Błąd wewnętrzny. Nie udało sie skopiować %(name)s i %(amount)s innych elementów.

en: Internal error. Failed to copy %(name)s.
pl: Błąd wewnętrzny. Nie udało się skopiować %(name)s.

en: Internal error. Failed to delete %(name)s and %(amount)s other items.
pl: Błąd wewnętrzny. Nie udało się usunąć %(name)s i %(amount)s innych pozycji.

en: Internal error. Failed to delete %(name)s.
pl: Błąd wewnętrzny. Nie udało się usunąć %(name)s

en: Internal error. Failed to delete %s.
pl: Błąd wewnętrzny. Niepowodzenie usuwania %s.

en: Internal error. Failed to move %(name)s and %(amount)s other items.
pl: Błąd wewnętrzny. Nie udało się przenieść %(name)s i %(amount)s innych elementów.

en: Internal error. Failed to move %(name)s.
pl: Błąd wewnętrzny. Nie udało się przenieść %(name)s.

en: Internal server error
pl: Wewnętrzny błąd serwera

en: Internal server error, or please check the email(s) you entered
pl: Wewnętrzny błąd serwera lub proszę sprawdzić wpisany e-mail

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Invalid argument
pl: Nieprawidłowy argument

en: Invalid arguments
pl: Nieprawidłowe parametry

en: Invalid destination path
pl: Nieprawidłowa ścieżka docelowa

en: Invalid file format.
pl: Niepoprawny format pliku

en: Invalid folder permission, should be "rw" or "r"
pl: Nieprawidłowe uprawnienia folderu, powinny być "rw" lub "r"

en: Invalid group
pl: Nieprawidłowa grupa

en: Invalid path
pl: Nieprawidłowa ścieżka

en: Invalid url
pl: Nieprawidłowy URL

en: Invalid user id.
pl: Nieprawidłowy identyfikator użytkownika.

en: Invalid user, should be registered
pl: Nieprawidłowy użytkownika, powinien być zarejestrowany

en: Invalid username
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika

en: It can not be blank and should be no more than 2048 characters.
pl: Nie może być pusta i nie powinna być dłuższa niż 2048 znaków.

en: It is required.
pl: Jest wymagane.

en: It will immediately stop syncing.
pl: Synchronizacja zostanie natychmiast zatrzymana.

en: It's a newly-created blank file.
pl: To jest świeżo utworzony pusty plik.

en: It's required.
pl: Jest wymagane.

en: It's too long.
pl: Jest zbyt długie.

en: Italic (Ctrl/Cmd+I)
pl: Kursywa (Ctrl/Cmd+I)

en: Join Group
pl: Dołącz do grupy

en: Just now
pl: Przed chwilą

en: Justify (Ctrl/Cmd+J)
pl: Wyjustuj (Ctrl/Cmd+J)

en: Keep full history
pl: Przechowuj pełną historię

en: Language
pl: Język

en: Language Setting
pl: Ustawienia językowe

en: Last Access
pl: Ostatni dostęp

en: Last Modifier
pl: Ostatni modyfikator

en: Last Update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Last modified by %(modifier)s, %(modify_time)s
pl: Ostatnio zmieniony przez %(modifier)s, %(modify_time)s

en: Leave Share
pl: Opuść udział

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Libraries - Share
pl: Biblioteki - Udział

en: Libraries shared as writable can be downloaded and synced by other group members. Read only libraries can only be downloaded, updates by others will not be uploaded.
pl: Biblioteki udostępnione do zapisu mogą być pobierane i synchronizowane przez członków innej grupy. Biblioteki tylko do odczytu mogą być wyłącznie pobierane, aktualizacje przez innych użytkowników nie będą uwzględniane.

en: Library
pl: Biblioteka

en: Library does not exist
pl: Biblioteka nie istnieje

en: Library does not exist.
pl: Biblioteka nie istnieje.

en: Library is encrypted.
pl: Biblioteka jest zaszyfrowana.

en: Library name is required
pl: Nazwa biblioteki jest wymagana

en: Library {placeholder} has been transfered.
pl: Biblioteka {placeholder} została przesłana.

en: Limit Organization User Number
pl: Limit osób w organizacji

en: Link something
pl: Jakiś odsyłacz

en: Link:
pl: Odsyłacz:

en: Links
pl: Łącza

en: Links - Share
pl: Łącza - Udział

en: List item
pl: Element listy

en: Load
pl: Wczytaj

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: Log In
pl: Zaloguj się

en: Log Out
pl: Wyloguj

en: Log in again
pl: Zaloguj ponownie

en: Log out
pl: Wyloguj się

en: Logged out
pl: Wylogowany

en: Logs
pl: Logi

en: Make Public
pl: Uczyń publiczną

en: Mark all read
pl: Oznacz wszystkie jako przeczytane

en: Max User Number
pl: Maksymalna liczba ludzi

en: Max number of files exceeded
pl: Przekroczono maksymalną liczbę plików

en: Members
pl: Członkowie

en: Members:
pl: Członkowie:

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message (optional):
pl: Wiadomość (opcjonalnie)

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Messages with %(name)s
pl: Wiadomości z %(name)s

en: Mine
pl: Moje

en: Modification Details
pl: Szczegóły modyfikacji

en: Modified
pl: Zmodyfikowano

en: Modified %(file)s
pl: Zmodyfikowano %(file)s

en: Modified files
pl: Zmodyfikowane pliki

en: Modifier
pl: Zmodyfikował

en: Month:
pl: Miesiąc

en: More
pl: Więcej

en: More Operations
pl: Więcej operacji

en: More operations
pl: Więcej operacji

en: Move
pl: Przenieś

en: Move %(name)s to:
pl: Przenieś %(name)s do:

en: Move Directory
pl: Przenieś folder

en: Move File
pl: Przenieś plik

en: Move selected directories/files to:
pl: Przenieś zaznaczone foldery/pliki do:

en: Moved
pl: Przeniesiono

en: Moved directory
pl: Przeniesiony katalog

en: Moving %(name)s
pl: Przenoszenie %(name)s

en: Moving file %(index)s of %(total)s
pl: Przenoszenie pliku %(index)s z %(total)s

en: My Groups
pl: Moje grupy

en: My Home
pl: Moje pliki

en: My Library
pl: Moja biblioteka

en: Name
pl: Nazwa

en: Name "%s" is not valid
pl: Nazwa "%s" nie jest prawidłowa

en: Name %s is not valid
pl: Nazwa %s nie jest prawidłowa

en: Name can not be blank
pl: Nazwa nie może być pusta

en: Name can't be empty
pl: Nazwa nie może być pusta

en: Name is required
pl: Nazwa jest wymagana

en: Name is required.
pl: Nazwa jest wymagana.

en: Name is too long (maximum is 255 characters)
pl: Nazwa jest zbyt długa (maksymalnie 255 znaków)

en: Name:
pl: Nazwa:

en: New Directory
pl: Nowy katalog

en: New File
pl: Nowy plik

en: New Folder
pl: Nowy folder

en: New Group
pl: Nowa grupa

en: New Library
pl: Nowa biblioteka

en: New Message
pl: Nowa wiadomość

en: New Name
pl: Nowa nazwa

en: New Page
pl: Nowa strona

en: New Password
pl: Nowe hasło

en: New Password Again
pl: Powtórz nowe hasło

en: New Password(at least %(repo_password_min_length)s characters)
pl: Nowe hasło (min. %(repo_password_min_length)s znaków)

en: New Password:
pl: Nowe hasło:

en: New Replies
pl: Nowe odpowiedzi

en: New Sub-library
pl: Nowa biblioteka podrzędna

en: New directories
pl: Nowe katalogi

en: New files
pl: Nowe pliki

en: New notice on %s
pl: %s nowych powiadomień

en: New password
pl: Nowe hasło

en: New password confirmation
pl: Potwierdzenie hasła

en: New password is too short
pl: Nowe hasło jest zbyt krótkie

en: New passwords don't match
pl: Nowe hasła nie są identyczne

en: Next
pl: Następny

en: Nickname should not include ' / '
pl: Nazwa użytkownika nie powinna zawierać ' / '

en: No
pl: Nie

en: No Nickname
pl: Brak Nicka

en: No activity now or the function is not supported.
pl: Brak aktywności lub funkcja jest nieobsługiwana.

en: No conflict in the merge.
pl: Brak konfliktów podczas scalania.

en: No discussions.
pl: Brak dyskusji.

en: No file is shared to you
pl: Żadnej plik nie został Ci udostępniony

en: No group found
pl: Nie znaleziono grupy

en: No index now.
pl: Brak indeksu.

en: No library deleted yet
pl: Nie usunięto jeszcze bibliotek

en: No library has shared to this group
pl: Żadna biblioteka nie została udostępniona tej grupie

en: No library is shared to this group
pl: Żadna biblioteka nie jest współdzielona w tej grupie

en: No library is shared to you
pl: Żadna biblioteka nie została Ci udostępniona

en: No library is shared to your groups
pl: Żadna biblioteka nie została udostępniona Twoim grupom

en: No library is sharing to this group
pl: Żadna biblioteka nie jest współdzielona w tej grupie

en: No messages.
pl: Brak wiadomości.

en: No one has created any groups yet
pl: Nikt nie stworzył jeszcze żadnej grupy

en: No path.
pl: Brak ścieżki

en: No public library
pl: Brak biblioteki publicznej

en: No public library is in this group
pl: W tej grupie nie ma żadnej publicznej biblioteki

en: No result
pl: Brak rezultatu

en: No revisions found
pl: Nie odnaleziono rewizji

en: None
pl: Żaden

en: None.
pl: Żaden

en: Normal
pl: Normalny

en: Not clear? Refresh it.
pl: Nieczytelne? Odśwież.

en: Note
pl: Notatka

en: Note(optional)
pl: Notatka (opcjonalna)

en: Notes
pl: Notatki

en: Notices
pl: Powiadomienia

en: Notification Detail
pl: Szczegóły powiadomienia

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Number list
pl: Lista uporządkowana

en: Number of groups
pl: Liczba grup

en: Number of members
pl: Liczba uzytkowników

en: Numbered List <ol> Ctrl+O
pl: Lista uporządkowana <ol> Ctrl+O

en: Old Password
pl: Stare hasło

en: Old password
pl: Stare hasło

en: Oldname is required
pl: Stara nazwa jest wymagana

en: Once you and your friends sync a shared library onto your computers, you may add, delete or edit files in the library together.  Every change you make to the library will be automatically synced to others' computers.
pl: Gdy Ty i Twoi znajomi synchronizujecie współdzieloną bibliotekę, możecie jednocześnie dodawać, usuwać i edytować w niej pliki. Każda dokonana zmiana będzie automatycznie zsynchronizowana z pozostałymi komputerami.

en: One <a href='%(href)s'>group discussion</a> has a new reply.
pl: Jedna <a href="%(href)s">grupowa dyskusja</a> zawiera nową odpowiedź

en: Only administrators can make the group public
pl: Tylko administratorzy mogą uczynić grupę publiczną

en: Only an extension there, please input a name.
pl: Podano samo rozszerzenie, proszę wprowadzić nazwę.

en: Only group staff can remove member
pl: Tylko obsługa grupy może usuwać członków

en: Only keep a period of history:
pl: Przechowuj historię z ostatnich:

en: Only the owner of the library has permission to share it.
pl: Tylko właściciel biblioteki ma możliwość jej udostępnienia.

en: Operation
pl: Operacja

en: Operation failed
pl: Operacja zakończona niepowodzeniem

en: Operation succeeded.
pl: Operacja zakończona pomyślnie.

en: Operations
pl: Akcje

en: Organization
pl: Organizacja

en: Organizations
pl: Organizacje

en: Origin
pl: Pochodzenie

en: Other Libraries
pl: Inne biblioteki

en: Owned Libs
pl: Posiadane biblioteki

en: Owner
pl: Właściciel

en: Owner can not be blank
pl: Właściciel nie może być pusty

en: Owner can use admin panel in an organization, must be a new account.
pl: Właściciel może używać panelu administratora w organizacji, musi być nowym kontem.

en: Page "%s" already exists.
pl: Strona "%s" już istnieje.

en: Page History
pl: Historia strony

en: Pages
pl: Strony

en: Password
pl: Hasło

en: Password (again)
pl: Hasło (ponownie)

en: Password Change Successfully
pl: Pomyślnie zmieniono hasło

en: Password Modification
pl: Zmiana hasła

en: Password Reset
pl: Zresetuj hasło

en: Password Reset Successfully
pl: Pomyślnie zresetowano hasło

en: Password again
pl: Powtórz hasło

en: Password can not be blank
pl: Hasło nie może być puste

en: Password can't be empty
pl: Hasło nie może być puste

en: Password cannot be blank
pl: Hasło nie może być puste

en: Password changed successfully.
pl: Hasło zostało zmienione

en: Password has been reset on %s
pl: Hasło w %s zostało zresetowane

en: Password is required.
pl: Hasło jest wymagane.

en: Password is too short
pl: Hasło jest za krótkie

en: Password:
pl: Hasło:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Password: %(password)s
pl: Hasło: %(password)s

en: Passwords do not match
pl: Hasła nie pasują

en: Passwords don't match
pl: Hasła się nie zgadzają

en: Passwords must have at least %(min_len)s characters and contain %(level)s of the following: uppercase letters, lowercase letters, numbers, and symbols.
pl: Hasła muszą się składać z minimum %(min_len)s oraz zawierać %(level)s z tych elementów: wielkie litery, małe litery, cyfry i inne znaki.

en: Password：
pl: Hasło:

en: Path should not end with "/"
pl: Ścieżka nie powinna kończyć się znakiem "/"

en: Path should start with "/"
pl: Ścieżka powinna zaczynać się od "/"

en: Payment
pl: Płatności

en: People:
pl: Osoby:

en: Per page:
pl: Na stronie:

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Permission denied
pl: Odmowa dostępu

en: Permission denied.
pl: Odmowa dostępu.

en: Permission error: only group staff can add member
pl: Błąd uprawnień: tylko obsługa grupy może dodawać członków

en: Permission:
pl: Uprawnienia:

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Personal
pl: Osobiste

en: Personal Wiki
pl: Osobista Wiki

en: Personal Wiki Pages
pl: Osobiste strony Wiki

en: Personal info
pl: Informacje osobiste

en: Platform
pl: Platforma

en: Please add folder permission first
pl: Proszę najpierw dodać uprawnienia folderu

en: Please check the email(s) you entered
pl: Proszę sprawdzić wprowadzony e-mail

en: Please check the email(s) you entered and the contacts you selected
pl: Proszę sprawdzić podany e-mail i wybrane kontakty

en: Please check the network.
pl: Proszę sprawdzić sieć.

en: Please choose a CSV file
pl: Wybierz plik CSV

en: Please choose a directory.
pl: Proszę wybrać katalog.

en: Please choose how to view encrypted libraries online:
pl: Proszę wybrać sposób wyświetlania online zaszyfrowanych bibliotek:

en: Please click and choose a directory.
pl: Proszę kliknąć i wybrać folder.

en: Please click and choose a library.
pl: Proszę kliknąć i wybrać bibliotekę.

en: Please enter a correct password.
pl: Proszę wpisać prawidłowe hasło.

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields are case-sensitive.
pl: Proszę podać prawidłową nazwę użytkownika i hasło. Zwróć uwagę na wielkość znaków

en: Please enter a number
pl: Proszę podać liczbę

en: Please enter days
pl: Proszę podać dni

en: Please enter emails or groups, or select some.
pl: Proszę wpisać adresy e-mail, grupy lub wybrać jakieś.

en: Please enter emails, or select some.
pl: Prosze podać lub wybrać adresy e-mail.

en: Please enter password
pl: Proszę podać hasło

en: Please enter the new password
pl: Wpisz nowe hasło

en: Please enter the new password again
pl: Proszę ponownie wpisać nowe hasło

en: Please enter the old password
pl: Wpisz stare hasło

en: Please enter the password again
pl: Proszę wpisać hasło ponownie

en: Please enter the password.
pl: Proszę podać hasło.

en: Please enter valid days
pl: Podaj prawidłową liczbę dni

en: Please input a discussion.
pl: Proszę podać dyskusję.

en: Please input at least an email.
pl: Proszę podać przynajmniej jeden adres e-mail.

en: Please input the password if you want to browse the shared file/directory. And the password will be kept on the server for only 1 hour.
pl: Proszę podać hasło jeśli chcesz przeglądać współdzielony plik/katalog. Będzie ono przechowywane na serwerze wyłącznie przez 1 godzinę.

en: Please log in.
pl: Zaloguj się

en: Please login first.
pl: Najpierw się zaloguj.

en: Please select a csv file first.
pl: Najpierw wybierz plik CSV.

en: Please select a file at first.
pl: Proszę najpierw wybrać plik.

en: Please select at least 1 group.
pl: Prosze wybrać przynajmniej 1 grupę.

en: Please select at least one contact.
pl: Proszę wybrać przynajmniej jeden kontakt.

en: Please select at least one file type or input at least one file extension
pl: Proszę wybrać przynajmniej jeden typ pliku lub podać przynajmniej jedno rozszerzenie

en: Please select the avatars that you would like to delete.
pl: Proszę wybrać awatary, które mają zostać usunięte.

en: Please specify history ID
pl: Proszę określić identyfikator historii

en: Post a discussion to group
pl: Zamieść dyskusję w grupie

en: Preview
pl: Podgląd

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Private Share
pl: Prywatny udział

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Professional Edition
pl: Wersja Profesjonalna

en: Profile
pl: Profil

en: Profile Setting
pl: Ustawienia profilu

en: Quit
pl: Wyjdź

en: Quit Group
pl: Opuść grupę

en: Quota can not be empty
pl: Przyznana przestrzeń dyskowa nie może być pusta

en: Read-Only
pl: Tylko do odczytu

en: Read-Write
pl: Do odczytu i zapisu

en: Really want to delete %(lib_name)s ?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %(lib_name)s ?

en: Really want to delete %s ?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %s ?

en: Really want to delete this discussion?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę dyskusję?

en: Really want to delete your account?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?

en: Really want to dismiss this group?
pl: Czy na pewno chcesz odwołać tę grupę?

en: Really want to unlink %s?
pl: Czy na pewno chcesz odłączyć %s?

en: Recovered deleted directory
pl: Odzyskano usunięty katalog

en: Redo (Ctrl/Cmd+Y)
pl: Ponów (Ctrl/Cmd+Y)

en: Redo - Ctrl+Shift+Z
pl: Ponów - Ctrl+Shift+Z

en: Redo - Ctrl+Y
pl: Ponów - Ctrl+Y

en: Reduce indent (Shift+Tab)
pl: Zmniejsz wcięcie (Shift+Tab)

en: Register
pl: Zarejestruj

en: Registration complete
pl: Rejestracja zakończona

en: Registration complete, please wait for administrator to activate your account.
pl: Rejestracja zakończona. Proszę czekać, aż administrator aktywuje konto.

en: Remember me for %(remember_days)s days
pl: Zapamiętaj mnie przez %(remember_days)s dni

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Hyperlink
pl: Usuń hiperłącze

en: Remove Trial
pl: Usuń okres próbny

en: Remove format
pl: Usuń formatowanie

en: Removed
pl: Skasowano

en: Removed directory
pl: Usunięto katalog

en: Removed successfully
pl: Usunięto pomyślnie

en: Removed successfully.
pl: Pomyślnie usunięto.

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Rename %(name)s as:
pl: Zmień nazwę %(name)s na:

en: Rename Directory
pl: Zmień nazwę katalogu

en: Rename File
pl: Zmień nazwę pliku

en: Rename Group To
pl: Zmień nazwę grupy na

en: Rename Organization
pl: Zmień nazwę organizacji

en: Renamed
pl: Zmieniono nazwę

en: Renamed directory
pl: Zmieniono nazwę katalogu

en: Renamed or Moved %(file)s
pl: Zmieniono nazwę lub przeniesiono %(file)s

en: Renamed or Moved files
pl: Pliki przeniesione lub o zmienionej nazwie

en: Replace
pl: Zastąp

en: Replacing it will overwrite its content.
pl: Zastąpienie go spowoduje nadpisanie jego zawartości.

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Repo id is required
pl: Identyfikator repozytorium jest wymagany

en: Repo not found.
pl: Nie odnaleziono repozytorium.

en: Reset Password
pl: Zresetuj hasło

en: Reset Password on %s
pl: Reset hasła dla %s

en: ResetPwd
pl: Resetuj hasło

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore Library
pl: Przywróc bibliotekę

en: Result
pl: Wynik

en: Reverted file "%(file)s" to status at %(time)s.
pl: Przywrócono plik "%(file)s" do stanu z %(time)s.

en: Reverted library to status at
pl: Przywrócono bibliotekę do stanu z

en: Revoke Admin
pl: Odwołaj admina

en: Revoke Public
pl: Odwołaj upublicznienie

en: Role
pl: Rola

en: Root Directory
pl: Katalog główny

en: Save To:
pl: Zapisz w:

en: Save passwords in your browser.
pl: Zapisz hasła w przeglądarce.

en: Save to...
pl: Zapisz jako...

en: Saving...
pl: Zapisywanie...

en: Seafile Wiki enables you to organize your knowledge in a simple way. The contents of wiki is stored in a normal library with pre-defined file/folder structure. This enables you to edit your wiki in your desktop and then sync back to the server.
pl: Wiki Seafile umożliwia przekazanie wiedzy w prosty sposób. Treści Wiki są przechowywane w normalnej bibliotece z predefiniowaną strukturą plików i folderów. W ten sposób możliwa jest edycja Wiki na komputerze stacjonarnym, a następnie synchronizacja z serwerem.

en: Seafile for Windows, Mac and Linux
pl: Seafile dla Windows, Mac i Linux

en: Seafile organizes files into libraries. Each library can be synced and shared separately. Howerver, since you are a guest user now, you can not create libraries.
pl: Seafile porządkuje pliki tworząc biblioteki. Każda biblioteka może być niezależnie udostępniania i synchronizowana. Jednakże nie możesz tworzyć bibliotek ponieważ jesteś gościem.

en: Seafile organizes files into libraries. Each library can be synced and shared separately. We have created a personal library for you. You can create more libraries later.
pl: Seafile porządkuje pliki tworząc biblioteki. Każda biblioteka może być niezależnie udostępniania i synchronizowana. Specjalnie dla Ciebie utworzyliśmy Twoją osobistą bibliotekę. W dowolnej chili możesz tworzyć kolejne.

en: Seafile servers don't store the password for an encrypted library. To view an encrypted library online, you need to provide the password for the library. Your password is only stored in the server's encrypted memory. It would be cleared from the memory in an hour. After that, if you want to view the library, you'll have to enter password again.
pl: Serwery Seafile nie przechowują haseł do zaszyfrowanych bibliotek. Aby wyświetlić online zaszyfrowaną bibliotekę, należy podać do niej hasło. Zostanie ono zapisane w zaszyfrowanej pamięci serwera, a po godzinie z niej usunięte. Po tym czasie, aby mieć dalej dostęp do biblioteki, należy hasło wprowadzić ponownie.

en: Seafile supports encryption of file libraries to strengthen your data security. To encrypt a file library, you need to set a password when you create a library.
pl: Seafile wspiera szyfrowanie bibliotek by wzmocnić bezpieczeństwo Twoich danych. Aby zaszyfrować bibliotekę musisz podczas jej tworzenia ustawić hasło.

en: Seafile supports wildcards in the pattern. For example, "foo/*" matches "foo/1" and "foo/hello". "foo/?" matches "foo/1" but not "foo/hello". Note that the wildcard character * recursively matches all the paths under a folder. For instance, "foo/*.html" matches "foo/a.html" and "foo/templates/b.html".
pl: Seafile obsługuje znaczniki wieloznaczne we wzorcach. Przykładowo "foo/*" zostanie dopasowany do "foo/1" oraz "foo/hello". "foo/?" pasuje do "foo/1", ale nie do "foo/hello". Zwróć uwagę, że znacznik * pasuje także do wszystkich podfolderów. Przykładowo, "foo/*.html" zostanie dopasowany zarówno do "foo/a.html" jak i do "foo/templates/b.html".

en: Search Files
pl: Przeszukaj pliki

en: Search Library
pl: Przeszukaj bibliotekę

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Search User
pl: Wyszukaj użytkownika

en: Search files in this library
pl: Przeszukaj pliki w tej bibliotece

en: Search files in this wiki
pl: Przeszukaj pliki w tej Wiki

en: Search groups...
pl: Szukaj grup

en: Search libraries by name...
pl: Przeszukaj biblioteki wg nazwy...

en: Search libraries by owner...
pl: Przeszukaj biblioteki wg właściciela...

en: Search members...
pl: Przeszukaj członków...

en: Search users...
pl: Przeszukaj użytkowników...

en: See All Notifications
pl: Wszystkie powiadomienia

en: Select a folder
pl: Wybierz folder

en: Select contacts
pl: Wybierz kontakty

en: Select libraries to share
pl: Wybierz biblioteki do udostępnienia

en: Self-introduction
pl: O sobie

en: Send
pl: Wyślij

en: Send a message...
pl: Wyślij wiadomość...

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Send passwords to the server.
pl: Wyślij hasło na serwer.

en: Send to:
pl: Wyślij do:

en: Sending shared link failed. Email service is not properly configured, please contact administrator.
pl: Niepowodzenie wysyłania udostępnionego łącza. Usługa e-mail nie jest poprawnie skonfigurowana, proszę skontaktować się z administratorem.

en: Sending shared upload link failed. Email service is not properly configured, please contact administrator.
pl: Nie udało się wysłać udostępnionego łącza przesyłania. Usługa e-mail nie jest poprawnie skonfigurowana, proszę się skontaktować z administratorem.

en: Sending...
pl: Wysyłanie...

en: Sent successfully, the group admin will handle it.
pl: Prośba wysłana, poczekaj na decyzję administratora.

en: Server Version:
pl: Wersja serwera:

en: Set Admin
pl: Ustaw admina

en: Set Quota
pl: Ogranicz przestrzeń

en: Set org storage limit
pl: Ogranicz przestrzeń użytkownika

en: Set to current
pl: Ustaw na aktualne

en: Set user storage limit
pl: Ogranicz przestrzeń użytkownika

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zapisane.

en: Share
pl: Udostępnij

en: Share %(lib_name)s
pl: Udostępnij %(lib_name)s

en: Share %(name)s
pl: Udostępnij %(name)s

en: Share Admin
pl: Udostępnianie

en: Share From
pl: Udostępnione od

en: Share Library
pl: Udostępnij bibliotekę

en: Share Permission
pl: Uprawnienia udziału

en: Share Quota can't be empty
pl: Współdzielona przestrzeń musi być określona

en: Share To
pl: Udostępnij

en: Share an existing personal library to the group.
pl: Udostępnić grupie istniejącą bibliotekę.

en: Share existing libraries
pl: Udostępnij istniejące biblioteki

en: Share quota is too low (minimum value is 0)
pl: Współdzielona przestrzeń jest zbyt niska (minimum 0)

en: Shared
pl: Udostępnione

en: Shared By
pl: Udostępniony przez

en: Shared Libs
pl: Współdzielone biblioteki

en: Shared Links
pl: Współdzielone łącza

en: Shared by:
pl: Udostępnił:

en: Shared to all members successfully, go check it at <a href="%s">Shares</a>.
pl: Pomyślnie udostępniono wszystkim członkom, sprawdź <a href="%s">udziały</a>.

en: Shares
pl: Udziały

en: Sharing
pl: Udostępnianie

en: Sharing Permission
pl: Uprawnienia udostępniania

en: Sharing a library to a group
pl: Udostępnianie biblioteki grupie

en: Sharing to a group
pl: Udostępnianie grupie

en: Sharing:
pl: Udostępniane:

en: Sign Up
pl: Zarejestruj

en: Signup
pl: Zarejestruj

en: Since you are a guest user now, you can not create groups.
pl: Nie możesz tworzyć grup ponieważ jesteś gościem.

en: Single files shared to you will be listed here, and you can download them or save them to some libraries.
pl: Pojedyncze pliki, które zostaną Ci udostępnione będą wymienione w tym miejscu. Możesz je pobrać lub zapisać w którejś z dostępnych bibliotek.

en: Size
pl: Rozmiar

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Slovenian
pl: Słoweński

en: Small
pl: Mały

en: Smaller header
pl: Mniejszy nagłówek

en: Smaller than %(max_file_size)s
pl: Mniejsze niż %(max_file_size)s

en: So even the adminastrator of the servers cannot view your encrypted data without the password.
pl: Oznacza to, że nawet administrator serwera nie może zobaczyć Twoich zaszyfrowanych danych bez znajomości hasła.

en: Sometimes you don't want to sync some files or folders inside a library. To achieve this, you can create a file named seafile-ignore.txt in the root folder of this library. In this special file, you specify the files and folders that Seafile should not sync. Each line in this file specifies a pattern. The following pattern format are supported.
pl: Czasami możesz nie chcieć synchronizować niektórych w bibliotece. Aby to osiągnąć, możesz stworzyć plik o nazwie seafile-ignore.txt w głównym katalogu biblioteki. W tym specjalnym pliku, możesz określić które pliki i foldery mają nie być synchronizowane. Każda linia wewnątrz tego pliku określa wzorzec. Obsługiwane są następujące formaty wzorców:

en: Sorry, but the requested page could not be found.
pl: Niestety, żądana strona nie została odnaleziona.

en: Sorry, this user is not registered yet.
pl: Przepraszamy, ten użytkownik nie jest jeszcze zarejestrowany.

en: Space Quota can't be empty
pl: Przyznana przestrzeń musi być określona

en: Space Used
pl: Wykorzystana przestrzeń

en: Space quota can't be empty
pl: Przyznana przestrzeń musi być okreslona

en: Space quota is too low (minimum value is 0)
pl: Przyznana przestrzeń jest zbyt mała (minimum 0)

en: Standard Syntax
pl: Standardowa składnia

en: Starred
pl: Oznaczone gwiazdką

en: Stars
pl: Gwiazdki

en: Strikethrough
pl: Przekreślenie

en: Strong <strong> Ctrl+B
pl: Pogrubienie <strong> Ctrl+B

en: Sub-libraries
pl: Biblioteki podrzędne

en: Sub-library
pl: Biblioteki podrzędne

en: Sub-library Setting
pl: Ustawienia bibliotek podrzędnych

en: Sub-library is also used when sharing a folder to a group or another user. Without this option on, a hidden sub-library will be created automatically in such case. With this option on, those hidden sub-libraries will also be listed, which enables you to manage them.
pl: Biblioteki podrzędne są także wykorzystywane podczas udostępniania folderów grupie lub innym użytkownikom. W przypadku wyłączenia tej opcji, będą automatycznie tworzone ukryte biblioteki podrzędne. Przy opcji włączonej, te ukryte biblioteki będą widoczne i będzie możliwe zarządzanie nimi.

en: Submit
pl: Wyślij

en: Submit failed. Please check the network.
pl: Niepowodzenie wysyłania. Proszę sprawdzić połączenie.

en: Success
pl: Sukces

en: Successfully Deleted %s
pl: Pomyślnie usunięto %s

en: Successfully activated "%s".
pl: Pomyślnie aktywowano "%s".

en: Successfully added %s to contacts.
pl: Pomyślnie dodano %s do kontaktów.

en: Successfully added user %s.
pl: Pomyślnie dodano użytkownika %s.

en: Successfully added user %s. An email notification has been sent.
pl: Pomyślnie dodano użytkownika %s. Powiadomienie e-mail zostało wysłane.

en: Successfully added user %s. An error accurs when sending email notification, please check your email configuration.
pl: Pomyślnie dodano użytkownika %s. Niestety podczas wysyłania powiadomienie e-mail wystąpił błąd. Proszę sprawdzić konfigurację e-mail.

en: Successfully added user %s. But email notification can not be sent, because Email service is not properly configured.
pl: Pomyślnie dodano użytkownika %s. Niestety powiadomienie e-mail nie zostało wysłane ponieważ usługa e-mail nie została poprawnie skonfigurowana.

en: Successfully added.
pl: Pomyślnie dodano.

en: Successfully added. An email has been sent. | Successfully added. %(count)s emails have been sent.
pl[0]: Pomyślnie dodano. Wiadomość e-mail została wysłana.
pl[1]: Pomyślnie dodano. %(count)s wiadomości e-mail zostały wysłane.
pl[2]: Pomyślnie dodano. %(count)s wiadomości e-mail zostało wysłanych.

en: Successfully cleared all notices.
pl: Pomyślnie wyczyszczono wszystkie powiadomienia.

en: Successfully copied %(name)s
pl: Pomyślnie skopiowano %(name)s

en: Successfully copied %(name)s and %(amount)s other items.
pl: Pomyślnie skopiowano %(name)s i %(amount)s innych elementów.

en: Successfully copied %(name)s and 1 other item.
pl: Pomyślnie skopiowano %(name)s i 1 inny element.

en: Successfully copied %(name)s.
pl: Pomyślnie skopiowano %(name)s.

en: Successfully deactivated "%s".
pl: Pomyślnie dezaktywowano "%s".

en: Successfully deleted
pl: Pomyślnie usunięto

en: Successfully deleted "%s".
pl: Pomyślnie usunięto "%s".

en: Successfully deleted %(name)s
pl: Pomyślnie usunięto %(name)s

en: Successfully deleted %(name)s and %(amount)s other items.
pl: Pomyślnie usunięto %(name)s i %(amount)s innych elementów.

en: Successfully deleted %(name)s.
pl: Pomyślnie usunięto %(name)s.

en: Successfully deleted %s
pl: Pomyślnie usunięto %s

en: Successfully deleted the requested avatars.
pl: Pomyślnie usunięto wybrane awatary.

en: Successfully disable "Personal Wiki".
pl: Pomyślnie wyłączono "Osobistą Wiki".

en: Successfully disable "Wiki".
pl: Pomyślnie deaktywowano "Wiki".

en: Successfully dismissed group.
pl: Pomyślnie opuszczono grupę

en: Successfully edited %s.
pl: Pomyślnie wyedytowano %s.

en: Successfully edited profile.
pl: Pomyślnie zmieniono profil.

en: Successfully enable "Personal Wiki".
pl: Pomyślnie włączono "Osobistą Wiki".

en: Successfully enable "Wiki".
pl: Pomyślnie aktywowano "Wiki".

en: Successfully moved %(name)s
pl: Pomyślnie przeniesiono %(name)s

en: Successfully moved %(name)s and %(amount)s other items.
pl: Pomyślnie przeniesiono %(name)s i %(amount)s innych elementów.

en: Successfully moved %(name)s and 1 other item.
pl: Pomyślnie przeniesiono %(name)s i 1 inny element.

en: Successfully moved %(name)s.
pl: Pomyślnie przeniesiono %(name)s.

en: Successfully posted to %(groups)s.
pl: Pomyślnie opublikowano w %(groups)s

en: Successfully remove trial for: %s
pl: Pomyślnie usunięto okres próbny dla: %s

en: Successfully removed share
pl: Pomyślnie usunięto udział

en: Successfully renamed %(old_name)s to %(new_name)s
pl: Pomyślnie zmieniono nazwę z %(old_name)s na %(new_name)s

en: Successfully renamed group to "%s".
pl: Pomyślnie zmieniono nazwę grupy na "%s"

en: Successfully reset password
pl: Pomyślnie zresetowano hasło

en: Successfully reset password to %(passwd)s for user %(user)s.
pl: Pomyślnie zresetowano użytkownikowi %(user)s hasło na %(passwd)s.

en: Successfully reset password to %(passwd)s for user %(user)s. But email notification can not be sent, because Email service is not properly configured.
pl: Pomyślnie zresetowano użytkownikowi %(user)s hasło na %(passwd)s. Niestety powiadomienie e-mail nie zostało wysłane, ponieważ usługa e-mail nie została poprawnie skonfigurowana.

en: Successfully reset password to %(passwd)s, an email has been sent to %(user)s.
pl: Pomyślnie zresetowano hasło na %(passwd)s, wiadomość e-mail została wysłana do %(user)s.

en: Successfully reset password to %(passwd)s, but failed to send email to %(user)s, please check your email configuration.
pl: Pomyślnie zresetowano hasło na %(passwd)s, ale nie udało się wysłać wiadomości do %(user)s, proszę sprawdzić konfigurację e-mail.

en: Successfully reset password.
pl: Pomyślnie zresetowano hasło.

en: Successfully revert %(path)s to <a href="%(root)s">root directory.</a>
pl: Pomyślnie przywrócono %(path)s do <a href="%(root)s">katalogu głównego</a>.

en: Successfully revert %(path)s to <a href="%(url)s">root directory.</a>
pl: Pomyślnie przywrócono %(path)s do <a href="%(url)s">katalogu głównego</a>.

en: Successfully revert <a href="%(url)s">%(path)s</a>
pl: Pomyślnie przywrócono <a href="%(url)s">%(path)s</a>

en: Successfully revoke the admin permission of %s
pl: Pomyślnie cofnięto uprawnienia administracyjne użytkownikowi %s

en: Successfully saved.
pl: Zapisano pomyślnie.

en: Successfully sent to {placeholder}
pl: Pomyślnie wysłano do {placeholder}

en: Successfully set "%s" as your default library.
pl: Pomyślnie ustawiono "%s" jako Twoją bibliotekę domyślną.

en: Successfully set %s as admin
pl: Pomyślnie przyznano %s uprawnienia administracyjne

en: Successfully set %s as admin.
pl: Pomyślnie przyznano %s uprawnienia administracyjne.

en: Successfully shared %s.
pl: Pomyślnie udostępniono %s.

en: Successfully transfered.
pl: Pomyślnie przeniesiono.

en: Successfully unlinked.
pl: Pomyślnie odłączono.

en: Successfully unshared "%s".
pl: Pomyślnie wyłączono udostępnianie "%s".

en: Successfully unstarred.
pl: Pomyślnie usunięto gwiazdkę

en: Successfully updated the password of Library %(repo_name)s.
pl: Pomyślnie zaktualizowano hasło biblioteki %(repo_name)s.

en: Successfully updated your avatar.
pl: Pomyślnie zaktualizowano Twój awatar.

en: Successfully uploaded a new avatar.
pl: Pomyślnie przesłano nowy awatar.

en: Successfully uploaded a new group avatar.
pl: Pomyślnie przesłano nowy awatar grupy.

en: System Admin
pl: Administracja

en: System Info
pl: Informacje systemowe

en: System library can not be deleted.
pl: Biblioteka systemowa nie może zostać usunięta.

en: Telephone
pl: Telefon

en: Telephone:
pl: Telefon:

en: Text files
pl: Pliki tekstowe

en: Thanks for using our site!
pl: Dzięki za korzystanie z naszej strony!

en: Thanks for your participation!
pl: Dzięki za Twoje uczestnictwo!

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
pl: Podany adres e-mail nie jest powiązany z żadnym kontem. Czy na pewno się rejestrowałeś?

en: The %(site_name)s team
pl: Załoga %(site_name)s

en: The created file will still be synced back to clients. But any later local changes to those files will be ignored.
pl: Utworzony plik będzie wciąż synchronizowany do klienta, ale każde późniejsze zmiany w nim dokonane lokalnie będą ignorowane.

en: The encoding you chose is not proper.
pl: Wybrane kodowanie jest nieprawidłowe.

en: The file does not exist.
pl: Plik nie istnieje.

en: The file is being processed, please wait...
pl: Plik jest przetwarzany, proszę czekać...

en: The group does not exist.
pl: Grupa nie istnieje.

en: The group doesn't exist
pl: Grupa nie istnieje

en: The group has already created
pl: Grupa została już stworzona

en: The group has already created in this org.
pl: Grupa w tej organizacji została już stworzona.

en: The library does not exist.
pl: Biblioteka nie istnieje.

en: The library is encrypted.
pl: Biblioteka jest zaszyfrowana.

en: The link doesn't exist
pl: Łącze nie istnieje

en: The message doesn't exist
pl: Wiadomość nie istnieje

en: The owner of this library has run out of space.
pl: Właściciel tej biblioteki wykorzystał całą dostępną przestrzeń.

en: The password will be kept in the server for only 1 hour.
pl: Hasło będzie przechowywane na serwerze wyłącznie przez 1 godzinę.

en: The password won't be stored on Seafile cloud platform.
pl: Hasło nie będzie zapisane w usłudze Seafile.

en: The seafile-ignore.txt file only controls which files to exclude on the client side. You can still create a file from seahub web interface that's excluded on the client. In this case,
pl: Plik seafile-ignore.txt określa tylko które pliki wykluczyć po stronie klienta. Wciąż możesz tworzyć za pomocą witryny pliki, które są wykluczone w kliencie. W takim wypadku,

en: The space of owner is used up, upload failed
pl: Przestrzeń właściciela jest wykorzystana, niepowodzenie przesyłania

en: The two password fields didn't match.
pl: Podane hasła nie są identyczne.

en: The two passwords didn't match.
pl: Podane hasła nie są identyczne.

en: Then you add some files into the library. They will be automatically synced with cloud platform.
pl: Następnie dodaj do niej swoje pliki. Zostaną one automatycznie zsynchronizowane z serwerem.

en: There is already a group with that name.
pl: Już istnieje grupa o takiej nazwie.

en: There's a saved draft for this file, would you like to load it?
pl: Istnieje zapisany szkic dla tego pliku, czy chcesz go wczytać?

en: This account is inactive.
pl: To konto nie jest aktywne.

en: This feature enables you to selectively sync a folder inside a library. A sub-library can be created from any folder. After being created, it will be listed in your desktop client, and you can download it just like downloading a normal library. It will be automatically kept in sync with its origin library.
pl: Ta funkcja umożliwia wybiórczą synchronizację folderów wewnątrz biblioteki. Biblioteka podrzędna może zostać utworzona z dowolnego folderu. Po utworzeniu będzie ona widoczna w Twoim kliencie stacjonarnym, będzie można ją pobrać tak jak każdą inną bibliotekę, będzie również zsynchronizowana z biblioteką nadrzędną.

en: This group currently has no wiki
pl: Ta grupa nie posiada Wiki

en: This group is public.
pl: Ta grupa jest publiczna.

en: This library is encrypted. Please input the password if you want to browse it online. And the password will be kept in the browser for only 1 hour.
pl: Ta biblioteka jest zaszyfrowana. Proszę podać hasło jeśli chcesz ją przeglądać online. Hasło będzie przechowywane w przeglądarce wyłącznie przez 1 godzinę.

en: This library is encrypted. Please input the password if you want to browse it online. And the password will be kept on the server for only 1 hour.
pl: Ta biblioteka jest zaszyfrowana. Proszę podać hasło jeśli chcesz ją przeglądać online. Hasło będzie przechowywane na serwerze  przez 1 godzinę.

en: This library is password protected
pl: Ta biblioteka jest chroniona hasłem

en: This operation will not be reverted. Please think twice!
pl: Ta operacja jest nieodwracalna. Dobrze się zastanów!

en: This organization doesn't have any groups
pl: Ta organizacja nie ma żadnych grup

en: This organization doesn't have any libraries
pl: Ta organizacja nie ma żadnych bibliotek

en: This value must be of length 40
pl: Ta wartość musi być o długości 40

en: Thumbnail function is not enabled.
pl: Funkcja podglądu nie jest dostępna.

en: Time
pl: Czas

en: Time:
pl: Czas:

en: Tip:
pl: Porada

en: Tip: 0 means default limit
pl: Porada: 0 oznacza limit domyślny

en: Tip: A snapshot will be generated after modification, which records the library state before this modification.
pl: Porada: Po modyfikacji zostanie utworzona migawka, która pozwala na odtworzenie stanu sprzed wprowadzenia zmian.

en: Tip: enter "all" to share to public library.
pl: Porada: wpisz "all" aby udostępnić jako bibliotekę publiczną.

en: Tip: must be organization members or organization groups, enter "all" to share to public library.
pl: Porada: musisz podać członka organizacji lub grupę organizacji, wpisz "all", aby udostępnić jako bibliotekę publiczną.

en: Tip: the emails should be the users already added.
pl: Porada: adresy e-mail powinny należeć do już dodanych użytkowników

en: Tip: the latter way is more secure, but it is not supported well by all browsers. We advise you to use the latest version of Chrome or Firefox.
pl: Porada: druga metoda jest bezpieczniejsza, ale nie przez wszystkie przeglądarki jest dobrze obsługiwana. Zalecamy korzystanie z najnowszej wersji przeglądarki Chrome lub Firefox.

en: Tip: you can search by keyword in name or owner or both.
pl: Porada: możesz wyszukiwać według klucza w nazwie, właścicielu lub obu polach.

en: Tip:a new version will be generated after each modification, and you can restore the file to a previous version.
pl: Porada: nowa wersja zostanie utworzona po każdej zmianie. W każdej chwili możesz powrócić do poprzedniej wersji.

en: Tips
pl: Porady

en: To
pl: Do

en: To Others
pl: Dla innych

en: To activate this account, please click the following link within the next %(expiration_days)s days:
pl: Aby aktywować to konto, proszę kliknąć następujący link w ciągu %(expiration_days)s dni:

en: To download and sync an encrypted library to your computer, you need to provide the password.  Seafile client program will download the encrypted data and decrypt it on your computer.
pl: Aby pobrać na swój komputer i zsynchronizować zaszyfrowaną bibliotekę, należy podać hasło. Klient Seafile pobierze zaszyfrowane dane i odszyfruje je na Twoim komputerze.

en: To maximize your data security, deletion of file libraries on the website and on your computer are not "synced" automatically.
pl: Dla zapewnienia bezpieczństwa Twoich danych, usuwanie plików bibliotek na stronie oraz na Twoim komputerze nie jest automatycznie "synchronizowane".

en: To reset the password of your account %(account)s on %(site_name)s, please click the following link:
pl: Aby zresetować hasło do Twojego konta %(account)s w %(site_name)s, proszę kliknąć następujące łącze:

en: To see this
pl: By otrzymać to

en: To share an encrypted library with your friends, you also need to tell them the password.
pl: Aby udostępnić znajomym zaszyfrowaną bibliotekę, musisz podać im również hasło.

en: To view it online, you can use firefox, chrome or IE 9.
pl: Aby wyświetlić go online, możesz użyć Firefoksa, Chrome lub IE 9.

en: Total Usage
pl: Całkowite użycie

en: Traffic
pl: Ruch

en: Traffic this month:
pl: Ruch w tym miesiącu:

en: Transfer
pl: Przekaż

en: Transfer %(lib_name)s to:
pl: Przenieś %(lib_name)s do:

en: Transfer Group To
pl: Przekaż grupę do

en: Transfer Library
pl: Przekaż bibliotekę

en: Transfer Ownership
pl: Przeniesienie własności

en: Transfer this library to another user:
pl: Przenieś własność biblioteki na innego użytkownika:

en: Trash
pl: Kosz

en: Type
pl: Typ

en: URLError: failed to open file online
pl: Błąd URL: niepowodzenie otwierania pliku online

en: Unable to access file
pl: Nie można uzyskać dostępu do pliku

en: Unable to access file: share link traffic is used up.
pl: Nie można uzyskać dostępu do pliku: transfer dla łącza został wykorzystany.

en: Unable to download "%s"
pl: Nie można pobrać "%s"

en: Unable to download directory "%s": size is too large.
pl: Nie można pobrać katalogu "%s": rozmiar jest zbyt duży.

en: Unable to download file
pl: Nie udało się pobrać pliku

en: Unable to download file, invalid file path
pl: Nie można pobrać pliku, nieprawidłowa ścieżka

en: Unable to download file, share link traffic is used up.
pl: Nie można pobrać pliku, transfer łącza został wykorzystany.

en: Unable to download file, wrong file path
pl: Nie można pobrać pliku, zła ścieżka

en: Unable to edit file
pl: Nie można edytować pliku

en: Unable to view file
pl: Nie można wyświetlić pliku

en: Unable to view library modification
pl: Nie można wyświetlić modyfikacji biblioteki

en: Unable to view recycle page
pl: Nie można wyświetlić strony odzyskiwania

en: Underline (Ctrl/Cmd+U)
pl: Podkreślenie (Ctrl/Cmd+U)

en: Undo (Ctrl/Cmd+Z)
pl: Cofnij (Ctrl/Cmd+Z)

en: Undo - Ctrl+Z
pl: Cofnij - Ctrl+Z

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown error.
pl: Nieznany błąd.

en: Unknown file encoding
pl: Nieznane kodowanie pliku

en: Unlink
pl: Odłącz

en: Unshare
pl: Wyłącz udostępnianie

en: Unshare "%s" successfully.
pl: Pomyślnie wyłączono udostępnienie "%s".

en: Unstar
pl: Usuń gwiazdkę

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update %(file_name)s
pl: Aktualizuj %(file_name)s

en: Update file
pl: Aktualizuj plik

en: Upgrade to Pro Edition
pl: Aktualizuj do wersji Pro

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload Avatar
pl: Prześlij awatar

en: Upload Files
pl: Prześlij pliki

en: Upload Folder
pl: Wyślij folder

en: Upload Link
pl: Łącze przesyłania

en: Upload Link:
pl: Łącze przesyłania:

en: Upload Links
pl: Łącza przesyłania

en: Upload New Avatar:
pl: Prześlij nowy awatar:

en: Upload New Image
pl: Prześlij nowy obraz

en: Upload file
pl: Prześlij plik

en: Upload files to <span class="op-target">%(dir_name)s</span>
pl: Prześlij pliki do <span class="op-target">%(dir_name)s</span>

en: Uploaded bytes exceed file size
pl: Przesłane dane przekraczają rozmiar pliku

en: Uploading ...
pl: Przesyłanie...

en: Url Prefix
pl: Przedrostek URL

en: Url can not be blank
pl: URL nie może być pusty

en: Used
pl: Wykorzystane

en: Used:
pl: Wykorzystane:

en: User
pl: Użytkownik

en: User %s is not found.
pl: Użytkownik %s nie został odnaleziony.

en: User %s is not in current organization.
pl: Użytkownik %s nie jest aktualnie w organizacji.

en: User <a href="%(url_base)s%(user_url)s">%(user)s</a> has asked to join group <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>, verification message: %(msg)s
pl: Użytkownik <a href="%(url_base)s%(user_url)s">%(user)s</a> prosi o dołączenie do grupy <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>, wiadomość weryfikacyjna: %(msg)s

en: User <a href='%(user_profile)s'>%(username)s</a> has asked to join group <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>, verification message: %(join_request_msg)s
pl: Użytkownik <a href="%(user_profile)s">%(username)s</a> prosi o członkostwo w grupie <a href="%(href)s">%(group_name)s</a>, wiadomość weryfikacyjna: %(join_request_msg)s

en: User Permission
pl: Uprawnienia użytkownika

en: User Traffic
pl: Ruch użytkownika

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username %s is not valid.
pl: Nazwa użytkownika %s jest niepoprawna

en: Username is required
pl: Nazwa użytkownika jest wymagana

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Verification Message
pl: Wiadomość weryfikacyjna

en: Verification message can't be empty
pl: Wiadomość weryfikacyjna nie może być pusta

en: Verification message is too long (maximun is 255 characters)
pl: Wiadomość potwierdzająca jest zbyt długa (maksymalnie 255 znaków)

en: Video
pl: Pliki wideo

en: View
pl: Wyświetl

en: View Snapshot
pl: Pokaż migawkę

en: View and manage all the shared links in this library.
pl: Wyświetl i zarządzaj wszystkimi udostępnionymi łączami w tej bibliotece.

en: Viewing an encrypted library
pl: Przeglądanie szyfrowanej biblioteki

en: Visits
pl: Wizyty

en: We will send you an email to set new password
pl: Wyślemy Ci wiadomość e-mail, aby ustawić nowe hasło

en: We've sent a password reset email to your mailbox.
pl: Wysłaliśmy na Twoją skrzynkę e-mail resetujący hasło.

en: Web Site
pl: Witryna WWW

en: Welcome back, you are already signed in.
pl: Witamy ponownie, jesteś już zalogowany.

en: Welcome to Seafile!
pl: Witaj w Seafile!

en: Wiki History
pl: Historia Wiki

en: Wiki Index
pl: Indeks Wiki

en: Wiki Pages
pl: Strony Wiki

en: Wiki does not exists.
pl: Wiki nie istnieje.

en: Wiki is not found.
pl: Nie znaleziono Wiki.

en: Wrong folder permission
pl: Nieprawidłowe uprawnienia folderu

en: Wrong password
pl: Nieprawidłowe hasło

en: Wrong path.
pl: Nieprawidłowa ścieżka.

en: Wrong repo id
pl: Błędny identyfikator repozytorium

en: Yes
pl: Tak

en: You (or someone pretending to be you) have asked to register an account at %(site_name)s. If this wasn't you, please ignore this email and your address will be removed from our records.
pl: Ty (lub ktoś udający Cię) poprosił o zarejestrowanie konta na %(site_name)s. Jeśli to nie Ty, proszę zignorować ten e-mail, a Twój adres zostanie usunięty.

en: You already have %(nb_avatars)d avatars, and the maximum allowed is %(nb_max_avatars)d.
pl: Obecnie posiadasz %(nb_avatars)d awatarów, a dozwolone maksimum to %(nb_max_avatars)d.

en: You are already in the group.
pl: Już należysz do grupy.

en: You are entering admin area, we won't ask for your password again for a few hours.
pl: Wchodzisz do części administracyjnej, przez kilka godzin nie będziemy pytać o Twoje hasło.

en: You are invited to join %s
pl: Zostałeś zaproszony do %s

en: You are invited to join a group on %s
pl: Zostałeś zaproszony do grupy %s

en: You are not in any groups
pl: Nie należysz do żadnej grupy

en: You can also add a user as a guest, who will not be allowed to create libraries and groups.
pl: Możesz także dodać użytkownika jako gościa, nie będzie miał możliwości tworzenia bibliotek i grup.

en: You can also create a library from a local folder.
pl: Możesz także utworzyć bibliotekę z folderu lokalnego.

en: You can change how to view encrypted libraries online <a class="normal" href="%(profile_edit_url)s#enc-lib-setting">here</a>.
pl: <a href="%(profile_edit_url)s#enc-lib-setting" class="normal">Tutaj</a> możesz zmienić sposób wyświetlania online szyfrowanych bibliotek.

en: You can click "Add Group" button under "Group" label to create a group.
pl: Możesz kliknąć przycisk "Dodaj grupę" pod etykietą "Grupa", aby stworzyć grupę.

en: You can create a library to organize your files. For example, you can create one for each of your projects. Each library can be synchronized and shared separately.
pl: Możesz tworzyć biblioteki, aby porządkować swoje pliki. Przykładowo, możesz tworzyć biblioteki dla każdego swojego projektu. Każda biblioteka może być synchronizowana i udostępniana oddzielnie.

en: You can create a public library by clicking "New Library" button, others can view and download this library.
pl: Możesz utworzyć publiczną bibliotekę klikając przycisk "Nowa biblioteka". Inni użytkownicy mogą taką bibliotekę przeglądać i pobierać.

en: You can create a sub-library from a directory inside a library. A sub-library can be independently synced and shared. Files in the sub-library will be automatically kept in sync with those in the directory of the origin library.
pl: Możesz tworzyć biblioteki podrzędne wewnątrz katalogów w bibliotekach. Biblioteka podrzędna może być niezależnie udostępniana i synchronizowana. Pliki w takiej bibliotece będą automatycznie zsynchronizowane z tymi w oryginalnej bibliotece.

en: You can generate a download link for a folder or a file. People receive this link can view the folder or the file online.
pl: Możesz wygenerować łącze pobierania dla pliku lub folderu. Osoby posiadające taki odnośnik mogą przeglądać folder lub plik online.

en: You can generate an upload link from any folder. People receive this link can upload files to this folder.
pl: Możesz wygenerować łącze przesyłania z każdego folderu. Osoby posiadające taki odnośnik mogą przesyłać pliki do tego folderu.

en: You can go to the following page and upload your files:
pl: Możesz odwiedzić następującą stronę, aby przesłać swoje pliki

en: You can not send message to yourself.
pl: Nie możesz wysłać wiadomości do siebie.

en: You can only create %d groups.<a href="http://seafile.com/">Upgrade account.</a>
pl: Możesz stworzyć tylko %d grup.<a href="http://seafile.com/">Rozszerz swoje konto.</a>

en: You can only invite %d members.<a href="http://seafile.com/">Upgrade account.</a>
pl: Możesz zaprosić tylko %d członków.<a href="http://seafile.com/">Rozszerz swoje konto.</a>

en: You can share a single file with a registered user if you don't want to share a whole library.
pl: Jeżeli nie chcesz udostępniać innym użytkownikom całej biblioteki możesz udostępnić pojedyncze pliki.

en: You can share a single folder with a registered user if you don't want to share a whole library.
pl: Jeżeli nie chcesz udostępniać innym użytkownikom całej biblioteki możesz udostępniać pojedyncze foldery.

en: You can share libraries by clicking the "New Library" button above or the "Share" icon on your libraries list.
pl: Możesz udostępniać biblioteki klikając przycisk "Nowa biblioteka" powyżej lub ikonę "Udostępnij" na swojej liście bibliotek.

en: You can share libraries to your friends and colleagues by clicking the share icon of your own libraries in your home page or creating a new library in groups you are in.
pl: Możesz udostępniać biblioteki swoim znajomym klikając ikonę udostępniania przy na swojej liście bibliotek lub tworząc nowe biblioteki w grupach do których należysz.

en: You can share the generated link to others and then they can upload files to this directory via the link.
pl: Możesz udostępnić utworzone łącze, aby umożliwić innym przesyłanie plików do tego katalogu.

en: You can star important files by clicking the "Star" button on file viewing page, and they will be listed here.
pl: Możesz oznaczać gwiazdką ważne pliki klikając przycisk "Star" na stronie przeglądania pliku. Tak oznaczone pliki będą tutaj wypisane.

en: You can use IE 10 or other browsers, for example, firefox, to view it online.
pl: Możesz użyć IE 10 lub innej przeglądarki, np. Firefox, aby wyświetlić go online.

en: You can't access this library.
pl: Nie masz dostępu do tej biblioteki.

en: You cannot add yourself.
pl: Nie możesz dodać siebie.

en: You cannot share the library in this way.
pl: Nie możesz udostępniać biblioteki w ten sposób.

en: You do not have connected devices
pl: Nie posiadasz podłączonych urządzeń

en: You do not have permission to create group.
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia grup.

en: You do not have permission to create library
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia bibliotek

en: You do not have permission to create wiki
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia wiki

en: You do not have personal wiki
pl: Nie posiadasz osobistej Wiki

en: You don't have any contacts
pl: Nie masz żadnych kontaktów

en: You don't have any download link
pl: Nie posiadasz żadnego łącza pobierania

en: You don't have any library at present
pl: Obecnie nie posiadasz żadnej biblioteki

en: You don't have any private shared files
pl: Nie udostępniasz żadnego pliku

en: You don't have any starred files yet
pl: Nie masz jeszcze żadnych plików oznaczonych gwiazdką

en: You don't have any upload link
pl: Nie posiadasz żadnego łącza przesyłania

en: You don't have permission to access the library.
pl: Nie masz praw dostępu do biblioteki.

en: You don't have permission to save %s.
pl: Nie posiadasz uprawnień do zapisu %s.

en: You don't have permission to unshare %s.
pl: Nie masz uprawnień do wyłączenia udostępniania %s.

en: You don't have the permission.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień.

en: You have no avatars to delete. Please <a href="%(avatar_change_url)s">upload one</a> now.
pl: Obecnie nie posiadasz awatarów, które można usunąć. Proszę <a href="%(avatar_change_url)s">przesłać jakiś</a>.

en: You have no library sharing with %(to_email)s.
pl: Nie posiadasz biblioteki współdzielonej z %(to_email)s.

en: You have not created any libraries
pl: Nie stworzyłeś żadnej biblioteki

en: You have not created any sub-libraries
pl: Nie stworzyłeś żadnej biblioteki podrzędnej

en: You have not renamed it.
pl: Nazwa nie została zmieniona.

en: You have not shared any folder
pl: Nie udostępniasz żadnego folderu

en: You have not shared any library
pl: Nie udostępniasz żadnej biblioteki

en: You have received a <a href="%(url_base)s%(msg_url)s">new message</a> from %(user)s.
pl: Otrzymałeś <a href="%(url_base)s%(msg_url)s">nową wiadomość</a> od %(user)s.

en: You have received a <a href='%(href)s'>new message</a> from %(user)s.
pl: Otrzymałeś <a href="%(href)s">nową wiadomość</a> od %(user)s.

en: You have two ways to share a library to a group
pl: Możesz na dwa sposoby udostępniać grupie biblioteki

en: You have updated your avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
pl: Zaktualizowałeś swój awatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
pl: Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje ciasteczek. Ich obsługa jest wymagana w celu logowania.

en: Your account %(username)s on %(site_name)s has been activated.
pl: Twoje konto %(username)s w %(site_name)s zostało aktywowane.

en: Your account on %s is activated
pl: Twoje konto w %s jest aktywowane

en: Your clients (Desktop/Android/iOS) will be listed here.
pl: Twoje urządzenia (Desktop/Android/iOS) będą tutaj wymienione.

en: Your current avatar:
pl: Twój awatar:

en: Your default library:
pl: Twoja biblioteka domyślna:

en: Your email used in login:
pl: Twój adres e-mail używany do logowania:

en: Your file is too big (%(size)s), the maximum allowed size is %(max_valid_size)s
pl: Twój plik jest zbyt duży (%(size)s), maksymalny dozwolony rozmiar to %(max_valid_size)s

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
pl: Twoje stare hasło jest nieprawidłowe. Proszę wprowadzić je ponownie.

en: Your password has been changed successfully.
pl: Hasło zostało zmienione pomyślnie

en: Your password on %(site_name)s has been reset. Now it is %(password)s. Please change it as soon as possible.
pl: Twoje hasło w %(site_name)s zostało zresetowane. Teraz jest ono następujące %(password)s. Prosimy je niezwłocznie zmienić.

en: a month
pl: miesiąc

en: a week
pl: tydzień

en: advanced
pl: zaawansowane

en: after modification
pl: po modyfikacji

en: all
pl: wszystko

en: all members
pl: wszyscy członkowie

en: alt text
pl: tekst zastępczy

en: auto detect
pl: wykryj automatycznie

en: back to group list
pl: wróć do listy grup

en: before modification
pl: przed modyfikacją

en: bold
pl: pogrubienie

en: canceled
pl: anulowany

en: close
pl: zamknij

en: contact is required
pl: kontakt jest wymagany

en: days
pl: dni

en: defaut color
pl: kolor domyślny

en: department
pl: wydział

en: directory
pl: folder

en: directory icon
pl: ikona katalogu

en: discuss
pl: dyskutuj

en: discussion
pl: dyskusja

en: emails, separated by ','
pl: adresy e-mail, oddzielone za pomocą ','

en: emphasized text
pl: tekst pisany kursywą

en: enter code here
pl: wstaw przykładowy kod

en: enter image description here
pl: podaj opis obrazu

en: enter link description here
pl: podaj opis łącza

en: error:
pl: błąd:

en: expires on
pl: wygasa

en: file
pl: plik

en: group
pl: grupa

en: group id is not valid
pl: identyfikator grupy nie jest prawidłowy

[ctx: help]
en: Client
pl: Klient

en: history
pl: historia

en: icon
pl: ikona

en: in %(name)s
pl: w %(name)s

en: internal link to a file at this-library/folder/file.doc.
pl: wewnętrzny odsyłacz do pliku w tej-bibliotece/folder/plik.doc.

en: internal link to a picture at this-library/images/pic.jpg.
pl: wewnętrzny odsyłacz do obrazu w tej-bibliotece/obrazy/obraz.jpg

en: internal link to another wiki page.
pl: wewnętrzny odsyłacz do innej strony wiki.

en: is encrypted
pl: jest zaszyfrowany

en: italics
pl: kursywa

en: loading...
pl: wczytywanie...

en: medium
pl: średnie

en: message is required
pl: wiadomość jest wymagana

en: message...
pl: wiadomość...

en: modification details
pl: szczegóły modyfikacji

en: modification history
pl: historia modyfikacji

en: name
pl: nazwa

en: next
pl: następny

en: note
pl: notatka

en: online Rich Text format.
pl: format Rich Text

en: optional title
pl: opcjonalny tytuł

en: or
pl: lub

en: permission error
pl: błąd uprawnień

en: personal-wiki
pl: osobista-wiki

en: please add contacts at first
pl: proszę najpierw dodać kontakty

en: prev
pl: poprzedni

en: seafile-ignore.txt only ignores files that are not synced yet. If a file is already synced, and some time later you add it to the ignore list, its existing versions won't be removed.
pl: seafile-ignore.txt ma zastosowanie wyłącznie do plików, które nie zostały jeszcze zsynchronizowane. Jeżeli plik został już zsynchronizowany, a następnie dopisany do listy wykluczonych jego istniejąca wersja nie zostanie usunięta.

en: send to: click to select contacts
pl: wyślij do: kliknij aby wybrać odbiorców

en: shared by:
pl: udostępnił:

en: simple markup format.
pl: format prostych znaczników

en: snapshot
pl: migawka

en: snapshots
pl: migawki

en: starred
pl: Oznaczone gwiazdką

en: strong
pl: silne

en: strong text
pl: tekst pogrubiony

en: telephone
pl: telefon

en: text
pl: tekst

en: to
pl: do

en: too weak
pl: zbyt słabe

en: top
pl: góra

[ctx: true name]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: true name]
en: Name:
pl: Nazwa

en: unstarred
pl: Nieoznaczone gwiazdką

en: updated this file
pl: aktualizuj ten plik

en: uploaded
pl: przesłany

en: weak
pl: słabe

en: you can also press ←
pl: możesz także wcisnąć ←

en: you can also press →
pl: możesz także wcisnąć →

en: ↑Top
pl: ↑ Góra
