seahub - en to nl_NL translation catalogue (1061 entries)

en: A user with this email already
nl_NL: Een gebruiker met dit e-mailadres heeft al

en: The two password fields didn't match.
nl_NL: De twee wachtwoordvelden komen niet overeen.

en: Name can't be empty
nl_NL: Naam mag niet leeg zijn

en: Name is too long (maximum is 255 characters)
nl_NL: Naam is te lang (maximaal 255 karakters)

en: Description can't be empty
nl_NL: Beschrijving mag niet leeg zijn

en: Description is too long (maximum is 100 characters)
nl_NL: Beschrijving is te lang (maximaal 100 karakters)

en: Name %s is not valid
nl_NL: %s is geen geldige naam

en: Argument missing
nl_NL: Er mist een argument

en: Oldname is required
nl_NL: Oude naam is verplicht

en: It's too long.
nl_NL: Het is te lang.

en: It's required.
nl_NL: Het is verplicht.

en: Name "%s" is not valid
nl_NL: De naam "%s" is niet geldig

en: Repo id is required
nl_NL: Repo id is verplicht

en: Username is required
nl_NL: Gebruikersnaam is verplicht

en: Password can't be empty
nl_NL: Wachtwoord mag niet leeg zijn

en: Bad url format
nl_NL: Foute URL indeling

en: Wrong password
nl_NL: Verkeerd wachtwoord

en: Internal server error
nl_NL: Interne serverfout

en: Decrypt library error
nl_NL: Decoderen van bibliotheek fout

en: Email is required
nl_NL: E-mail adres is verplicht

en: Quota can't be empty
nl_NL: Quota mag niet leeg zijn

en: Quota is too low (minimum value is 0)
nl_NL: Quota is te laag (minimum waarde is 0)

en: Library name is required
nl_NL: Bibliotheek naam is verplicht

en: Library description is required
nl_NL: Bibliotheek omschrijving is verplicht

en: Please enter a number
nl_NL: Voer een nummer in

en: Deutsch
nl_NL: Duits

en: English
nl_NL: Engels

en: Español
nl_NL: Spaans

en: Mexican Spanish
nl_NL: Mexicaans Spaans

en: Français
nl_NL: Frans

en: Hebrew
nl_NL: Hebreeuws

en: Magyar
nl_NL: Hongaars

en: Italiano
nl_NL: Italiaans

en: Latvian
nl_NL: Lets

en: Dutch
nl_NL: Nederlands

en: Portuguese, Brazil
nl_NL: Portugees, Brazilië

en: Русский
nl_NL: Russisch

en: Slovak
nl_NL: Slovaaks

en: Ukrainian
nl_NL: Oekraïens

en: 简体中文
nl_NL: Chinees

en: 繁體中文
nl_NL: Traditioneel Chinees

en: File Collaboration Team Organization
nl_NL: Bestand Samenwerking Team Organisatie

en: Discussion
nl_NL: Discussie

en: File
nl_NL: Bestand

en: Directory icon
nl_NL: Map icoon

en: %(amount)s replies
nl_NL: %(amount)s antwoorden

en: No discussions.
nl_NL: Geen discussies

en: Loading...
nl_NL: Laden...

en: Failed. Please check the network.
nl_NL: Mislukt. Controleer de netwerk verbinding.

en: Added %(file)s
nl_NL: %(file)s toegevoegd

en: Deleted %(file)s
nl_NL: %(file)s verwijderd

en: Renamed or Moved %(file)s
nl_NL: %(file)s hernoemd of verplaatst

en: Modified %(file)s
nl_NL: %(file)s aangepast

en: No activity now or the function is not supported.
nl_NL: Geem activiteit of de functie wordt niet ondersteund

en: Created library
nl_NL: Bibliotheek aangemaakt

en: Deleted library %(library_name)s
nl_NL: Bibliotheek %(library_name)s verwijderd

en: Please check the network.
nl_NL: Controleer de netwerk verbinding

en: New Replies
nl_NL: Nieuwe reacties

en: Personal info
nl_NL: Persoonlijke informatie

en: Permissions
nl_NL: Toegangsrechten

en: Important dates
nl_NL: Belangrijke datums

en: Groups
nl_NL: Groepen

en: Password changed successfully.
nl_NL: Wachtwoord gewijzigd

en: Change password: %s
nl_NL: Wijzig wachtwoord: %s

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields are case-sensitive.
nl_NL: Voer geldige gebruikersnaam en wachtwoord in. Beide zijn hoofdlettergevoelig

en: This account is inactive.
nl_NL: Dit account is niet actief

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
nl_NL: Uw web browser accepteert geen cookies. Cookies zijn noodzakelijk om in te loggen.

en: Failed to send email, email service is not properly configured, please contact administrator.
nl_NL: E-mail verzenden is mislukt, e-mail dienst is niet goed geconfigureerd. Neem contact op met de beheerder.

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
nl_NL: Dat e-mail adress is niet gekoppeld aan een gebruikersaccount. Weet u zeker dat u bent ingeschreven?

en: Password reset on %s
nl_NL: Wachtwoord opnieuw ingesteld op %s

en: New password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New password confirmation
nl_NL: Nieuw wachtwoord bevestigen

en: Old password
nl_NL: Oud wachtwoord

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
nl_NL: Wachtwoord was niet goed ingevoerd. Probeer opnieuw.

en: Password (again)
nl_NL: Wachtwoord (nogmaals)

en: Logged out
nl_NL: Uitgelogd

en: Failed to send email, please contact administrator.
nl_NL: E-mail verzenden mislukt. Neem contact op met de beheerder.

en: Enter a valid e-mail address.
nl_NL: Voer een geldig e-mail adres in.

en: %(ext)s is an invalid file extension. Authorized extensions are : %(valid_exts_list)s
nl_NL: %(ext)s is een ongeldige extensie. Toegestane extensies zijn: %(valid_exts_list)s

en: Your file is too big (%(size)s), the maximum allowed size is %(max_valid_size)s
nl_NL: Uw bestand is te groot (%(size)s), de maximaal toegestane grootte is %(max_valid_size)s

en: You already have %(nb_avatars)d avatars, and the maximum allowed is %(nb_max_avatars)d.
nl_NL: Je hebt al %(nb_avatars)d avatars, en het maximum aantal is %(nb_max_avatars)d

en: Avatar for %s
nl_NL: Avatar voor %s

en: Successfully uploaded a new avatar.
nl_NL: Uploaden nieuwe avatar gelukt

en: Successfully uploaded a new group avatar.
nl_NL: Uploaden nieuwe groep avatar gelukt

en: Successfully updated your avatar.
nl_NL: Bijwerken avatar gelukt

en: Successfully deleted the requested avatars.
nl_NL: Avatars verwijderd

en: Upload Avatar
nl_NL: Uploaden avatar

en: Your current avatar:
nl_NL: Je huidige avatar:

en: Upload New Avatar:
nl_NL: Upload nieuwe avatar:

en: Upload New Image
nl_NL: Plaatje uploaden

en: Please select the avatars that you would like to delete.
nl_NL: Kies de te verwijderen avatars.

en: You have no avatars to delete. Please <a href="%(avatar_change_url)s">upload one</a> now.
nl_NL: Er zijn geen avatars om te verwijderen. <a href="%(avatar_change_url)s">Upload er een</a>.

en: Delete These
nl_NL: Verwijder deze

en: Avatar Change
nl_NL: Wijzigen avatar

en: Current avatar:
nl_NL: Huidige avatar

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> has updated their avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
nl_NL: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> heeft avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a> aangepast.

en: You have updated your avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
nl_NL: Aavatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a> aangepast.

en: Default Avatar
nl_NL: Standaard avatar.

en: Email address
nl_NL: E-mail adres

en: This value must be of length 40
nl_NL: Deze waarde moet 40 lang zijn

en: Invalid user id.
nl_NL: Ongeldig gebruiker id

en: name
nl_NL: naam

en: department
nl_NL: departement

en: telephone
nl_NL: telefoon

en: note
nl_NL: aantekening

en: Files in this library can not be viewed online.
nl_NL: Bestanden in deze bibliotheek kunnen niet online bekeken worden

en: Added
nl_NL: Toegevoegd

en: Deleted
nl_NL: Verwijderd

en: Removed
nl_NL: Verwijderd

en: Modified
nl_NL: Gewijzigd

en: Renamed
nl_NL: Hernoemd

en: Moved
nl_NL: Verplaatst

en: Added directory
nl_NL: Bibliotheek toegevoegd

en: Removed directory
nl_NL: Bibliotheek verwijderd

en: Renamed directory
nl_NL: Bibliotheek hernoemd

en: Moved directory
nl_NL: Bibliotheek verplaatst

en: Reverted library to status at
nl_NL: Status bibliotheek teruggezet naar

en: Reverted file "%(file)s" to status at %(time)s.
nl_NL: Status bestand "%(file)s" teruggezet naar status op %(time)s.

en: Recovered deleted directory
nl_NL: Verwijderde bibliotheek teruggehaald

en: Changed library name or description
nl_NL: Bibliotheek naam of omschrijving veranderd

en: Auto merge by seafile system
nl_NL: Automatisch samenvoegen door Seafile systeem

en: Just now
nl_NL: Nu

en: %(days)d day ago | %(days)d days ago
nl_NL[0]: %(days)d dag geleden
nl_NL[1]: %(days)d dagen geleden

en: %(hours)d hour ago | %(hours)d hours ago
nl_NL[0]: %(hours)d uur geleden
nl_NL[1]: %(hours)d uren geleden

en: %(minutes)d minute ago | %(minutes)d minutes ago
nl_NL[0]: %(minutes)d minuut geleden
nl_NL[1]: %(minutes)d minuten geleden

en: %(seconds)d second ago | %(seconds)d seconds ago
nl_NL[0]: %(seconds)d seconde geleden
nl_NL[1]: %(seconds)d seconden geleden

en: Read-Write
nl_NL: Lees-Schrijf

en: Read-Only
nl_NL: Alleen-Lezen

en: Email is required.
nl_NL: E-mail adres is verplicht

en: %s is not a valid email.
nl_NL: %s is geen geldige email.

en: %s is already in your contacts.
nl_NL: %s staat reeds in je contacten.

en: Successfully added %s to contacts.
nl_NL: %s toegevoegd aan contacten.

en: Failed to add %s to contacts.
nl_NL: Toevoegen %s aan contacten mislukt.

en: Successfully edited %s.
nl_NL: %s aangepast.

en: Successfully Deleted %s
nl_NL: %s verwijderd.

en: Contacts
nl_NL: Contacten

en: Add Contacts
nl_NL: Contacten toevoegen

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Name
nl_NL: Naam

en: Note
nl_NL: Aantekening

en: Operations
nl_NL: Handelingen

en: Edit
nl_NL: Aaanpassen

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: You don't have any contacts
nl_NL: Je hebt geen contacten

en: Add your contacts so you can quickly share libraries and send file shared link.
nl_NL: Voeg je contacten toe zodat je snel je bibliotheken bestand deel links kan sturen.

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Name(optional)
nl_NL: Naam(optioneel)

en: Note(optional)
nl_NL: Aantekening(optioneel)

en: Edit Contact
nl_NL: Contact aanpassen

en: Delete Contact
nl_NL: Contact verwijderen

en: Are you sure you want to delete %s ?
nl_NL: Ben je zeker om %s te verwijderen?

en: You cannot add yourself.
nl_NL: Je kan jezelf niet toevoegen.

en: The group has already created
nl_NL: De groep is reeds aangemaakt

en: Failed to create group
nl_NL: Aanmaken groep mislukt

en: The group has already created in this org.
nl_NL: De groep heeft in deze org. al

en: Failed to create org group.
nl_NL: Mislukt om org groep aan te maken.

en: Permission error: only group staff can add member
nl_NL: Permissie fout: alleen groep beheerders kunnen leden toevoegen

en: Group does not exist
nl_NL: Groep bestaat niet

en: Group is full
nl_NL: Groep is vol

en: Failed to add member to group
nl_NL: Toevoegen lid aan groep mislukt

en: Only group staff can remove member
nl_NL: Alleen groep beheerders kunnen een lid verwijderen

en: Can not remove myself
nl_NL: Kan mezelf niet verwijderen

en: Group name can't be empty
nl_NL: Groep naam mag niet leeg zijn

en: Group name is too long (maximum is 255 characters)
nl_NL: Groep naam is te lang (maximaal 255 karakters)

en: Group name can only contain letters, numbers or underscore
nl_NL: Groepsnaam kan enkel letters, cijfers of liggend streepje bevatten

en: Verification message can't be empty
nl_NL: Controle bericht mag niet leeg zijn

en: Verification message is too long (maximun is 255 characters)
nl_NL: Controle bericht is te lang (maximaal 255 karakters)

en: "%s" is not a valid name
nl_NL: De naam "%s" is niet geldig

en: You can only create %d groups.<a href="http://seafile.com/">Upgrade account.</a>
nl_NL: Je mag maar %d groepen aanmaken.<a href="http://seafile.com/">Upgrade account.</a>

en: There is already a group with that name.
nl_NL: Er is al een groep met die naam

en: Successfully renamed group to "%s".
nl_NL: Groep succesvol hernoemd naar "%s".

en: Failed to rename group, group name can only contain letters, numbers or underscore
nl_NL: Hernoemen groep mislukt, groepsnaam kan enkel letters, cijfers of liggend streepje bevatten

en: Email %s is not valid.
nl_NL: Email %s is niet geldig.

en: Only administrators can make the group public
nl_NL: Alleen beheerders mogen de groep publiek maken

en: The message doesn't exist
nl_NL: Het bericht bestaat niet

en: You don't have the permission.
nl_NL: Je hebt niet genoeg rechten.

en: You can only invite %d members.<a href="http://seafile.com/">Upgrade account.</a>
nl_NL: Je mag maar %d leden uitnodigen. <a href="http://seafile.com/">Upgrade account.</a>

en: Your friend added you to a group at Seafile.
nl_NL: Je vriend heeft je toegevoegd aan op groep bij Seafile.

en: Failed to add, %s is not registerd.
nl_NL: Toevoegen mislukt, %s is niet geregistreerd.

en: Successfully added. An email has been sent. | Successfully added. %(count)s emails have been sent.
nl_NL[0]: Toegevoegd. Een e-mail is verstuurd.
nl_NL[1]: Toegevoegd. %(count)s e-mails zijn verstuurd.

en: Successfully added.
nl_NL: Toegevoegd

en: Failed to add, %s is not a valid email.
nl_NL: Mislukt op toe te veogen, %s is geen geldige email.

en: Failed to add, %s is not registrated.
nl_NL: Toevoegen mislukt, %s is niet geregistreerd.

en: Operation succeeded.
nl_NL: Handeling gelukt.

en: Failed：%s
nl_NL: Mislukt: %s

en: Failed to unshare: the group doesn't exist.
nl_NL: Mislukt: de groep bestaat niet.

en: Operation failed: only administrators and the owner of the library can unshare it.
nl_NL: Handeling mislukt: alleen beheerders en de eigenaar mogen delen ongedaan maken.

en: Failed to unshare: internal error.
nl_NL: Mislukt: interne fout.

en: Error: wrong group id
nl_NL: Fout: verkeerde groep id

en: Error: the group does not exist.
nl_NL: Fout: de groep bestaat niet

en: Successfully posted to %(groups)s.
nl_NL: Verstuurd naar %(groups)s.

en: Error: you are not in group %s.
nl_NL: Fout: je bent geen lid van groep %s

en: Error: the library does not exist.
nl_NL: Fout: de bibliotheek bestaat niet

en: Error: no path.
nl_NL: Fout: geen pad

en: Failed to create: the group does not exist.
nl_NL: Aanmaken mislukt: de groep bestaat niet

en: Failed to create: you are not in the group.
nl_NL: Aanmaken mislukt: je bent geen lid van de groep.

en: Failed to create
nl_NL: Aanmaken mislukt

en: Failed to create: internal error.
nl_NL: Aanmaken mislukt: interne fout.

en: You are already in the group.
nl_NL: Je bent al lid van de groep.

en: Sent successfully, the group admin will handle it.
nl_NL: Verstuurd, de groep beheerder zal het afhandelen.

en: File does not exist
nl_NL: Bestand bestaat niet

en: Successfully enable "Wiki".
nl_NL: "Wiki" aangezet.

en: Successfully disable "Wiki".
nl_NL: "Wiki" uitgezet.

en: Failed to create wiki page. Please retry later.
nl_NL: Aanmaken wiki pagina mislukt. Probeer later nog een keer.

en: Internal Server Error
nl_NL: Interne Server Fout

en: Wiki does not exists.
nl_NL: Wiki bestaat niet

en: Failed to create home page. Please retry later
nl_NL: Aanmaken 'home' pagina mislukt. Probeer later nog een keer

en: Wiki is not found.
nl_NL: Wiki niet gevonden.

en: Page "%s" already exists.
nl_NL: Pagina "%s" bestaat al.

en: %(email)s invite you to join group %(group.group_name)s. Please go to the following page and sign up:
nl_NL: %(email)s nodigt je uit bij groep %(group.group_name)s. Ga naar de volgende pagina om je in te schrijven:

en: Thanks for using our site!
nl_NL: Bedankt voor het gebruiken van deze site!

en: The %(site_name)s team
nl_NL: Het %(site_name)s team

en: Hide replies
nl_NL: Verstop antwoorden

en: Reply
nl_NL: Antwoord

en: Add a reply...
nl_NL: Reageer...

en: It can not be blank and should be no more than 2048 characters.
nl_NL: Mag niet leeg zijn en mag niet meer dan 2048 tekens bevatten.

en: Cancel
nl_NL: Afbreken

en: This group is public.
nl_NL: Deze groep is openbaar.

en: Enable Modules
nl_NL: Zet modules aan

en: Quit
nl_NL: Stop

en: Libraries
nl_NL: Bibliotheken

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: Members
nl_NL: Leden

en: Quit Group
nl_NL: Verlaat Groep

en: Are you sure you want to quit this group?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze groep wil verlaten?

en: Add a discussion...
nl_NL: Voeg discussie toe...

en: After login, you can post discussions and add replies.
nl_NL: Na inloggen kan je discussies starten en reageren.

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Next
nl_NL: Volgende

en: ↑Top
nl_NL: ↑Begin

en: Really want to delete this discussion?
nl_NL: Deze discussie echt verwijderen?

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

en: Successfully deleted
nl_NL: Verwijderd

en: Failed to delete:
nl_NL: Verwijderen mislukt:

en: Failed.
nl_NL: Mislukt.

en: Recent Changes
nl_NL: Recente wijzigingen

en: New Library
nl_NL: Nieuwe Bibliotheek

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Last Update
nl_NL: Laatste wijziging

en: Shared By
nl_NL: Gedeeld Door

en: directory icon
nl_NL: bibliotheek icoon

en: Download and Sync
nl_NL: Download en synchroniseer

en: Unshare
nl_NL: Delen ongedaan maken

en: No library is sharing to this group
nl_NL: Geen bibliotheek wordt gedeel met deze groep

en: You can share libraries by clicking the "New Library" button above or the "Share" icon on your libraries list.
nl_NL: Je kan bibliotheken delen door te klikken op "Nieuw Bibliotheek" knop of het "Deel" icoon in je bibliotheken lijst

en: Libraries shared as writable can be downloaded and synced by other group members. Read only libraries can only be downloaded, updates by others will not be uploaded.
nl_NL: Bibliotheken gedeeld als schrijfbaar kunnen worden gedownload door andere groep leden. Alleen-lezen bibliotheken kunnen alleen worden gedownload, maar wijzigingen door anderen kunnen niet worden geupload.

en: Library
nl_NL: Bibliotheek

en: Modified at
nl_NL: Gewijzigd op

en: Modifier
nl_NL: Wijziger

en: None
nl_NL: Geen

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: is encrypted
nl_NL: is versleuteld

en: Password：
nl_NL: Wachtwoord:

en: The password will be kept in the server for only 1 hour.
nl_NL: Het wachtwoord wordt maar 1 uur op de server bewaard.

en: Unshare Library
nl_NL: Delen ongedaan maken

en: Are you sure you want to unshare %s ?
nl_NL: Ben je zeker om %s te verwijderen uit de favorietenlijst?

en: No public library is in this group
nl_NL: Geen openbare bibliotheek in deze groep

en: A library can be made public in its settings page.(Not implemented yet)
nl_NL: Een bibliotheek kan openbaar gemaakt worden in de instellingen pagina. (nog niet geimplementeerd)

en: %(user)s want to join to Group "%(group_name)s", here is the verification message:
nl_NL: %(user)s wil lid worden van groep "%(group_name)s", het controle bericht is:

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Add Members
nl_NL: Leden toevoegen

en: Add Admins
nl_NL: Admins toevoegen

en: Change
nl_NL: Wijzig

en: Rename
nl_NL: Hernoem

en: Revoke Public
nl_NL: Openbaar intrekken

en: Make Public
nl_NL: Openbaar maken

en: Transfer
nl_NL: Overzetten

en: Dismiss
nl_NL: Sluiten

en: Transfer Group To
nl_NL: Zet groep over naar

en: email
nl_NL: E-mail

en: Tip: the email should be already registered.
nl_NL: Tip: de e-mail moet geregistreed zijn.

en: Rename Group To
nl_NL: Groep Hernoemen Naar

en: Dismiss Group
nl_NL: Sluit groep

en: Really want to dismiss this group?
nl_NL: Groep echt sluiten?

en: Delete Member
nl_NL: Verwijder lid

en: Really want to delete %s ?
nl_NL: Wil je echt %s verwijderen?

en: Add to Contacts
nl_NL: Voeg toe aan contacten

en: Join Group
nl_NL: Word lid van groep

en: Name:
nl_NL: Naam:

en: Creator:
nl_NL: Maker:

en: Create at:
nl_NL: Maak om:

en: Members:
nl_NL: Leden:

en: Verification Message
nl_NL: Controle bericht

en: This group currently has no wiki
nl_NL: Deze groep heeft nog geen wiki

en: Seafile Wiki enables you to organize your knowledge in a simple way. The contents of wiki is stored in a normal library with pre-defined file/folder structure. This enables you to edit your wiki in your desktop and then sync back to the server.
nl_NL: Seafile Wiki helpt je kennis organiseren op een simpele manier. De inhoud van de wiki is opgeslagen in een gewonen bibliotheek met een vaststaande bestand/map structuur. Hierdoor kan je je wiki thuis bijwerken en dan synchroniseren met de server.

en: Create Wiki Now
nl_NL: Maak Wiki aan

en: Create Wiki
nl_NL: Maak wiki aan

en: Wiki Pages
nl_NL: Wiki pagina's

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Wiki History
nl_NL: Wiki Geschiedenis

en: New Page
nl_NL: Nieuwe pagina

en: Delete Page
nl_NL: Verwijder pagina

en: Edit Page
nl_NL: Pagina aanpassen

en: Page History
nl_NL: Pagina verleden

en: Last modified by %(modifier)s, %(modify_time)s
nl_NL: Laatst gewijzigd door %(modifier)s, %(modify_time)s

en: Name is required.
nl_NL: Naam is verplicht

en: Description is required.
nl_NL: Omschrijving is verplicht

en: After creating a group, you can add members and share libraries into it.
nl_NL: Na het aanmaken van een groep kan je leden toevoegen en bibliotheken met ze delen.

en: My Groups
nl_NL: Mijn groepen

en: New Group
nl_NL: Nieuwe groep

en: Time:
nl_NL: Tijd:

en: You are not in any groups
nl_NL: Je bent niet lid van een groep.

en: You can create a group by clicking "New Group" button. Group is a place for you and your friends leaving messages and collaborating on libraries.
nl_NL: Je kan een groep aanmaken door te klikken op de "Nieuwe Groep" knop. Groep is waar jij en je vrienden berichten achterlaten en samenwerken in bibliotheken.

en: Group Name
nl_NL: Groep Naam

en: Add members
nl_NL: Leden toevoegen

en: Enter
nl_NL: Voer in

en: emails, separated by ','
nl_NL: E-mails, gescheiden door ','

en: Tip: an invitation will be sent if the email is not registered.
nl_NL: Tip: een uitnodiging wordt gestuurd als het e-mail adres niet is geregistreerd.

en: Tip: the emails should be already registered.
nl_NL: Tip: de e-mail adressen moeten geregistreerd zijn.

en: Add administrators
nl_NL: Voeg beheerders toe

en: Please enter emails, or select some.
nl_NL: Voer emails in, of selecteer ze

en: Failed to post reply.
nl_NL: Mislukt op de reactie te plaatsen.

en: Group:
nl_NL: Groep:

en: Install and Sync Files
nl_NL: Installeer en Synchroniseer Bestanden

en: Deleting a library
nl_NL: Een bibliotheek verwijderen

en: Encrypting a library
nl_NL: Een bibliotheek versleutelen

en: File conflicts
nl_NL: Bestand conflicten

en: Excluding files
nl_NL: Bestanden uitsluiten

en: Sharing to a group
nl_NL: Delen met een groep

en: Viewing an encrypted library
nl_NL: Een versleutelde bibliotheek bekijken

en: Once you and your friends sync a shared library onto your computers, you may add, delete or edit files in the library together.  Every change you make to the library will be automatically synced to others' computers.
nl_NL: Zodra jij en je vrienden een gedeelde bibliotheek op jullie computers synchroniseren, kunnen jullie bestanden in de bibliotheek toevoegen, verwijderen of aanpassen. Elke aanpassing die gebeurt in de bibliotheek zal automatisch gesynchroniseerd worden naar de andere computers.

en: 
        Sometimes you and your friends may edit the same file at the same time. Your changes may conflict with each other's. In this case, Seafile would keep your version unchanged, while save your friends' versions as "conflict files". A conflict file's name ends with its author's email address, plus the current time, e.g. test.txt (name@example.com 2013-10-01-00-12-24).
nl_NL: 
    Soms zullen jij en je vrienden het zelfde bestand tegelijkertijd bewerken. Jullie aanpassingen kunnen conflicteren met elkaar. In dit geval laat Seafile je versie onveranderd, terwijl die van je vrienden als "conflicterende bestanden" zullen opgeslagen worden. Een conflicterend bestand eindigt met het email adres van de auteur, plus de huidige tijd, vb. test.txt (name@example.com 2013-10-01-00-12-24).
    ⇥

en: Deleting a file library
nl_NL: Een bestand bibliotheek verwijderen

en: To maximize your data security, deletion of file libraries on the website and on your computer are not "synced" automatically.
nl_NL: Om je gegevensveiligheid te maximaliseren, worden het verwijderen van bestand bibliotheken op de website en op je computer niet automatisch "gesynchroniseerd".

en: After a file library is deleted on the website, the library downloaded to your computer won't be deleted. But it won't be synced with the website any more.
nl_NL: Nadat een bestand bibliotheek verwijderd werd op de website, zal de bibliotheek, die op je pc gedownload werd, niet verwijderd worden. Maar het zal niet meer gesynchroniseerd worden met de website.

en: After a file library is deleted on your computer, the library on the website won't be deleted. You may download and sync it again later.
nl_NL: Nadat een bestand bibliotheek verwijderd werd op je computer, zal de bibliotheek op de website niet verwijderd worden. Je kan deze later terug opnieuw downloaden en synchroniseren.

en: Sharing a library to a group
nl_NL: Een bibliotheek delen met een groep

en: You have two ways to share a library to a group
nl_NL: Je hebt twee manieren om een bibiliotheek met een groep te delen

en: Create a file library directly inside the group workspace.
nl_NL: Maak een bestand bibliotheek in de groep werkruimte.

en: Share an existing personal library to the group.
nl_NL: Deel een bestaande persoonlijke bibliotheek met de groep.

en: Excluding files/folders from syncing
nl_NL: Uitsluiten bestanden/mappen van het synchroniseren

en: Sometimes you don't want to sync some files or folders inside a library. To achieve this, you can create a file named seafile-ignore.txt in the root folder of this library. In this special file, you specify the files and folders that Seafile should not sync. Each line in this file specifies a pattern. The following pattern format are supported.
nl_NL: Soms wil je sommige bestanden of mappen binnen een bibliotheek synchroniseren. Om dit te doen, kan je een zogenaamde seafile-ignore.txt bestand maken in de hoofd map van die bibliotheek. In dat speciale bestand kan je bestanden en mappen bepalen die Seafile niet moet synchroniseren. Elke lijn in dit bestand bepaalt een patroon. De volgende patroon formaten worden ondersteund.

en: A blank line matches no files.
nl_NL: Een lege regel betekent geen bestanden.

en: A line starting with # serves as a comment.
nl_NL: Een regel die begint met # dient als commentaar.

en: Seafile supports wildcards in the pattern. For example, "foo/*" matches "foo/1" and "foo/hello". "foo/?" matches "foo/1" but not "foo/hello". Note that the wildcard character * recursively matches all the paths under a folder. For instance, "foo/*.html" matches "foo/a.html" and "foo/templates/b.html".
nl_NL: Seafile ondersteunt jokers in een patroon. Bijvoorbeeld, "foo/*" komt overeen met "foo/1" en "foo/hello". "foo/?" komt overeen met "foo/1" maar niet met "foo/hello". Let erop dat het teken * overeenkomt met alle paden onder een map. Bijvoorbeeld, "foo/*.html" komt overeen met "foo/a.html" en "foo/templates/b.html".

en: If the pattern ends with a slash, it would only match a folder. In other words, foo/ will match a folder "foo" and paths underneath it, but will not match a regular file or a symbolic link "foo".
nl_NL: Als het patroon eindigt met een slash zal het enkel overeenkomen met een map. Met andere woorden, foo/ zal overeenkomen met een folder "foo" en de paden eronder, maar niet met een gewoon bestand of een symbolische link "foo".

en: If a pattern doesn't end with a slash or a wildcard, it would not match a folder. For example, "foo" can only match regular file "foo" or a symbolic link; while "foo/" and "foo*" match a folder and paths under it.
nl_NL: Als een patroon niet eindigt met een slash of een jokerteken, zal het niet overeenkomen met een map. Bijvoorbeeld "foo" kan enkel overeenkomen met een gewoon bestand "foo" of en symbolische link; terwijl "foo/" en "foo*" overeenkomen met een map en de paden eronder.

en: Example
nl_NL: Voorbeeld

en: Notes
nl_NL: Aantekeningen

en: The seafile-ignore.txt file only controls which files to exclude on the client side. You can still create a file from seahub web interface that's excluded on the client. In this case,
nl_NL: Het seafile-ignore.txt bestand beheert enkel de bestanden die uitgesloten moeten worden op de klantzijde. Je kan altijd een bestand maken op de seahub web interface die uitgesloten wordt op de klant. in dit geval,

en: The created file will still be synced back to clients. But any later local changes to those files will be ignored.
nl_NL: Het gemaakte bestand zal steeds terug gesynchroniseerd worden met de klanten. Maar elke latere aanpassen aan deze bestanden zullen genegeerd worden.

en: If the file is modified on seahub, the new version will also be synced back to clients; If the file on the client is also modified, a conflict file will be generated on the client.
nl_NL: Als het bestand aangepast werd op seahub, zal de nieuwe versie ook terug gesycnhroniseerd worden naar de klant; Als het bestand op de klant ook aangepast werd, zal er een confict bestand aangemaakt worden op de klant.

en: seafile-ignore.txt only ignores files that are not synced yet. If a file is already synced, and some time later you add it to the ignore list, its existing versions won't be removed.
nl_NL: seafile-ignore.txt negeert enkel bestanden die nog niet gesynchroniseerd zijn. Als een bestand reeds gesynchorniseerd werd je wilt het later toevoegen aan de negeer lijst, zullen de reeds bestaande versie niet verwijderd worden.

en: Installing and Using Seafile Client
nl_NL: Installatie en Gebruik van Seafile Klant

en: After downloading Seafile client program, you have 3 steps left to get it up and running.
nl_NL: Na het downloaden van het Seafile klant programma, zijn er nog 3 stappen om het werkende te krijgen.

en: 1. Select a disk partition to store local Seafile data
nl_NL: 1. Kies een schijf partitie om de lokale Seafile gegevens op te slaan

en: 2. Add an account
nl_NL: 2. Voeg een account toe

en: Add an account on your private Seafile server or our public server.
nl_NL: Voeg een account toe op je privé Seafile server of onze publieke server.

en: 3. Download a library and syncing files
nl_NL: 3. Download een bibliotheek en synchroniseer bestanden

en: Click the "Download" button to download a library to a local folder.
nl_NL: Klik op de "Download" knop om een bibliotheek te downloaden naar een lokale map.

en: Then you add some files into the library. They will be automatically synced with cloud platform.
nl_NL: Dan voeg je enkele bestanden toe aan de bibliotheek. Ze zullen automatisch gesychchroniseerd worden met het cloud platform.

en: 4. (Optional) Create a library
nl_NL: 4. (Optioneel) Maak een bibliotheek

en: You can also create a library from a local folder.
nl_NL: Je kan ook een bibliotheek maken van een lokale map.

en: Encrypting a file library
nl_NL: Een bestand bibliotheek versleutelen

en: Seafile supports encryption of file libraries to strengthen your data security. To encrypt a file library, you need to set a password when you create a library.
nl_NL: Seafile ondersteunt versleuteling van bestand bibliotheken om je gegevensveiligheid te verstevigen. Om een bestand bibliotheek te versleutelen, moet je een wachtwoord instellen wanneer je een bibliotheek maakt.

en: The password won't be stored on Seafile cloud platform.
nl_NL: Het wachtwoord wordt niet opgeslagen op het Seafile cloud platform.

en: So even the adminastrator of the servers cannot view your encrypted data without the password.
nl_NL: Dus zelfs de administrator van de servers kan je versleutelde gegevens niet bekijken zonder het wachtwoord.

en: To download and sync an encrypted library to your computer, you need to provide the password.  Seafile client program will download the encrypted data and decrypt it on your computer.
nl_NL: Om een versleutelde bibliotheek op je computer te downloaden en te synchroniseren, moet je het wachtwoord ingeven. Het Seafile klant programma zal de versleutelde gegevens downloaden en het decoderen op je computer.

en: The password can only be set when you create the library.
nl_NL: Het wachtwoord kan enkel ingesteld worden als je de bibliotheek maakt.

en: It cannot be changed since then.
nl_NL: Het kan daarna niet meer veranderd worden.

en: To share an encrypted library with your friends, you also need to tell them the password.
nl_NL: Om een versleutelde bibliotheek met je vrienden te delen, moet je hen het wachtwoord meegeven.

en: Seafile servers don't store the password for an encrypted library. To view an encrypted library online, you need to provide the password for the library. Your password is only stored in the server's encrypted memory. It would be cleared from the memory in an hour. After that, if you want to view the library, you'll have to enter password again.
nl_NL: Seafile servers slaan het wachtwoord van een versleutelde bibliotheek niet op. Om een versleutelde bibliotheek online te bekijken, moet je het wachtwoord voor de bibliotheek ingeven. Je wachtwoord wordt enkel opgeslagen in versleutelde geheugen van de server. Het wordt uit het geheugen gewist na een uur. Als je daarna de bibliotheek terug opnieuw wilt bekijken, moet je het waxchtwoord opnieuw ingeven.

en: message is required
nl_NL: bericht is verplicht

en: contact is required
nl_NL: contact is verplicht

en: You can not send message to yourself.
nl_NL: je kan geen bericht naar jezelf sturen

en: Failed to send message to %s, user not found.
nl_NL: Bericht sturen naar %s mislukt: gebruiker bestaat niet

en: Messages
nl_NL: Berichten

en: New Message
nl_NL: Nieuw Bericht

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Time
nl_NL: Tijd:

en: message...
nl_NL: bericht...

en: Add files
nl_NL: Bestanden toevoegen

en: send to: click to select contacts
nl_NL: zenden naar: klik om contacten te selecteren

en: please add contacts at first
nl_NL: voeg eerst contacten toe

en: Failed to get your contacts for sending a message.
nl_NL: Ophalen van contacten voor verzenden bericht mislukt.

en: You don't have any library at present
nl_NL: Je hebt op dit moment geen bibliotheek

en: Messages with %(name)s
nl_NL: Berichten met %(name)s

en: Send a message...
nl_NL: Stuur een bericht...

en: A file named <a href='%(file_link)s'>%(file_name)s</a> is uploaded to your folder <a href='%(folder_link)s'>%(folder)s</a>
nl_NL: Een bestand met naam <a href='%(file_link)s'>%(file_name)s</a> werd geupload naar je map <a href='%(folder_link)s'>%(folder)s</a>

en: %(user)s has shared a library named <a href='%(href)s'>%(repo_name)s</a> to you.
nl_NL: %(user)s heeft een bibliotheek met naam <a href='%(href)s'>%(repo_name)s</a> met jou gedeeld.

en: %(user)s has shared a file named <a href='%(href)s'>%(file_name)s</a> to you.
nl_NL: %(user)s heeft een bestand met naam <a href='%(href)s'>%(file_name)s</a> met jou gedeeld.

en: You have recieved a <a href='%(href)s'>new message</a> from %(user)s.
nl_NL: Je hebt een  <a href='%(href)s'>nieuw bericht</a> gekregen van %(user)s.

en: Internal error
nl_NL: interne fout

en: <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a> has new discussion
nl_NL: <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a> heeft nieuwe discussie

en: %(user)s posted a new discussion in <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>
nl_NL: %(user)s plaatste een nieuwe discussie in <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>

en: One <a href='%(href)s'>group discussion</a> has new reply
nl_NL: Een <a href='%(href)s'>groepsdiscussie</a> heeft een nieuwe reactie

en: %(user)s replied your <a href='%(href)s'>group discussion</a>
nl_NL: %(user)s reageerde op je <a href='%(href)s'>groepsdiscussie</a>

en: User <a href='%(user_profile)s'>%(username)s</a> has asked to join group <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>, verification message: %(join_request_msg)s
nl_NL: Gebruiker <a href='%(user_profile)s'>%(username)s</a> heeft gevraagd om deel uite te maken van groep <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>, verificatie bericht: %(join_request_msg)s

en: Successfully cleared all notices.
nl_NL: Alle aankondigingen succesvol gewist.

en: Add new notification
nl_NL: Voeg melding toe

en: All Notifications
nl_NL: Alle meldingen

en: Notification Detail
nl_NL: Melding Detail

en: (current notification)
nl_NL: (huidige melding)

en: Set to current
nl_NL: Zet naar huidig

en: Empty
nl_NL: Leeg

en: Delete Notification
nl_NL: Verwijder Melding

en: Notices
nl_NL: Aankondigingen

en: Clear
nl_NL: Gewist

en: More
nl_NL: Meer

en: Please choose how to view encrypted libraries online:
nl_NL: Kies hoe je versleutelde bibliotheken online wilt bekijken:

en: Send passwords to the server.
nl_NL: Stuur wachtwoorden naar de server.

en: Files will be decrypted in the server before being sent to you.
nl_NL: Bestanden zullen gedecodeerd worden in de server alvorens ze naar jou verzonden worden.

en: Save passwords in your browser.
nl_NL: Sla wachtwoorden op in je browser.

en: Files will be decrypted in your browser when you download them.
nl_NL: Bestanden zullen gedecodeerd worden in je browser wanneer je ze download.

en: Tip: the latter way is more secure, but it is not supported well by all browsers. We advise you to use the latest version of Chrome or Firefox.
nl_NL: Tip: de laatste manier is veiliger, maar wordt niet goed ondersteund door alle browsers. We adviseren om de laatste versie van Chrome of Firefox te gebruiken.

en: Successfully edited profile.
nl_NL: Profiel aangepast.

en: Failed to edit profile
nl_NL: Aanpassen profiel mislukt

en: Has not accepted invitation yet
nl_NL: Heeft uitnodiging nog niet aanvaard

en: Demo account can not be deleted.
nl_NL: Demo account kan niet verwijderd worden.

en: Failed to set default library.
nl_NL: Mislukt om de standaard bibliotheek in te stellen.

en: Successfully set "%s" as your default library.
nl_NL: Succesvolle instelling van "%s" als je standaard bibliotheek.

en: Profile Setting
nl_NL: Profiel Instelling

en: Profile
nl_NL: Profiel

en: Encrypted Libraries
nl_NL: Versleutelde Bibliotheken

en: Sub-library
nl_NL: Sub-bibliotheek

en: Default Library
nl_NL: Standaard Bibliotheek

en: Delete Account
nl_NL: Verwijder Account

en: Password:
nl_NL: Wachtwoord:

en: Update
nl_NL: Wijzig

[ctx: true name]
en: Name:
nl_NL: Naam:

en: About me:
nl_NL: Over mij:

en: Department:
nl_NL: Departement:

en: Telephone:
nl_NL: Telefoon:

en: Encrypted Libraries Setting
nl_NL: Versleutelde Bibliotheek Instelling

en: How to view encrypted libraries online:
nl_NL: Hoe versleutelde bibliotheken online te bekijken:

en: Sub-library Setting
nl_NL: Sub-bibliotheek Instelling

en: Enable sub-library
nl_NL: Inschakelen sub-bibliotheek

en: This feature enables you to selectively sync a folder inside a library. A sub-library can be created from any folder. After being created, it will be listed in your desktop client, and you can download it just like downloading a normal library. It will be automatically kept in sync with its origin library.
nl_NL: Met deze functie kunt u een map selectief synchroniseren in een bibliotheek. Een sub-bibliotheek kan worden gemaakt vanuit een willekeurige map. Na te zijn gemaakt, wordt het weergegeven in uw desktop klant, en je kunt het downloaden, net als het downloaden van een normale bibliotheek. Het zal automatisch worden bewaard in synchronisatie met zijn oorspronkelijke bibliotheek.

en: Sub-library is also used when sharing a folder to a group or another user. Without this option on, a hidden sub-library will be created automatically in such case. With this option on, those hidden sub-libraries will also be listed, which enables you to manage them.
nl_NL: Sub-bibliotheek wordt ook gebruikt bij het delen van een map aan een groep of een andere gebruiker. Zonder deze optie ingeschakeld, zal in dergelijk geval een verborgen sub-bibliotheek automatisch worden aangemaakt. Met deze optie ingeschakeld, zullen die verborgen sub-bibliotheken ook worden vermeld, waardoor je ze kan beheren.

en: Default Library Setting
nl_NL: Standaard Bibliotheek Instelling

en: Your default library:
nl_NL: Je standaard bibliotheek:

en: Default library is the default place to store your personal documents and pictures.
nl_NL: Standaard bibliotheek is de standaard plaats om je persoonlijke documenten en afbeeldingen op te slaan.

en: Choose Default Library
nl_NL: Kies Standaard Bibliotheek

en: This operation will not be reverted. Please think twice!
nl_NL: Deze handeling kan niet ongedaan gemaakt worden

en: Choose default library:
nl_NL: Kies standaard bibliotheek:

en: Please click and choose a library.
nl_NL: Klik en kies een bibliotheek.

en: Really want to delete your account?
nl_NL: Wil je je account echt verwijderen?

en: Send message
nl_NL: Verstuur bericht

en: Info
nl_NL: Informatie

[ctx: true name]
en: Name
nl_NL: Naam

en: Self-introduction
nl_NL: Zelf-introductie

en: Department
nl_NL: Departement

en: Telephone
nl_NL: Telefoon

en: Email is not longer than 512 characters
nl_NL: E-mail is niet langer dan 512 tekens

en: Failed to share to all members, please try again later.
nl_NL: Delen met alle leden mislukt, probeer later nog een keer.

en: Shared to all members successfully, go check it at <a href="%s">Shares</a>.
nl_NL: Delen met alle leden gelukt, controleer op  <a href="%s">Gedeelde folders</a>

en: "%(repo)s" is already in group %(group)s. <a href="%(href)s">View</a>
nl_NL: "%(repo)s" is al in groep %(group)s. <a href="%(href)s">Bekijken</a>

en: Failed to share %(repo)s to %(group)s, please try again later.
nl_NL: Delen van %(repo)s van %(group)s, probeer later nog een keer.

en: Shared to %(group)s successfully，go check it at <a href="%(share)s">Shares</a>.
nl_NL: Delen met %(group)s gelukt, bekijk op <a href="%(share)s">Gedeelde folders</a>

en: You can not share libray to yourself.
nl_NL: Je kan geen bibliotheek met jezelf delen.

en: Failed to share to %s, please try again later.
nl_NL: Delen met %s mislukt, probeer later nog een keer.

en: Shared to %(email)s successfully，go check it at <a href="%(share)s">Shares</a>.
nl_NL: Succesvol gedeeld met %(email)s, bekijk dit op <a href="%(share)s">Shares</a>.

en: Failed to share to %s, as the email is not registered.
nl_NL: Delen met %s mislukt omdat het e-mail adres niet geregistreerd is.

en: Only the owner of the library has permission to share it.
nl_NL: Alleen de eigenaar van een bibliotheek mag deze delen.

en: Failed to share "%s", no enough quota. <a href="http://seafile.com/">Upgrade account.</a>
nl_NL: Delen van "%s" mislukt, not genoeg quota. <a href="http://seafile.com/">Upgrade account.</a>

en: Argument is not valid
nl_NL: Argument is niet geldig

en: Failed to remove share
nl_NL: Verwijderen van gedeelde folder mislukt

en: group id is not valid
nl_NL: groep id is niet geldig

en: Successfully removed share
nl_NL: Verwijderen van gedeelde folder is gelukt

en: all members
nl_NL: alle leden

en: Invalid arguments
nl_NL: Ongeldige argumenten

en: You cannot share the library in this way.
nl_NL: Je kan de bibliotheek niet op deze manier delen.

en: Failed to get the link, please retry later.
nl_NL: Ophalen van de link mislukt, probeer later nog een keer.

en: Removed successfully
nl_NL: Verwijderen gelukt

en: The link doesn't exist
nl_NL: De link bestaat niet

en: Sending shared link failed. Email service is not properly configured, please contact administrator.
nl_NL: Verzending link is mislukt. Email dienst is niet goed geconfigureerd, waarschuw de beheerder.

en: Your friend shared a file to you on Seafile
nl_NL: Een vriend deelde een bestand met je op Seafile

en: Internal server error. Send failed.
nl_NL: Interne server fout. Verzenden mislukt.

en: Successfully sent.
nl_NL: Verzenden gelukt.

en: Please choose a directory.
nl_NL: Kies een map.

en: Successfully saved.
nl_NL: Opslaan gelukt.

en: Failed to share to "%s", user not found.
nl_NL: Delen met "%s" mislukt, gebruiker niet gevonden.

en: Successfully shared %s.
nl_NL: Delen van %s gelukt.

en: Successfully unshared "%s".
nl_NL: Succesvol ongedaan gemaakt van het delen van "%s".

en: You don't have permission to unshared %s.
nl_NL: Je hebt geen rechten om delen %s ongedaan te maken.

en: You don't have permission to save %s.
nl_NL: Je hebt geen rechten om %s op te slaan.

en: Sending shared upload link failed. Email service is not properly configured, please contact administrator.
nl_NL: Versturen gedeelde upload link mislukt. Email dienst is niet correct geconfigureerd, contacteer de beheerder.

en: Your friend shared a upload link to you on Seafile
nl_NL: Je vriend deelde een upload link met jou op Seafile

en: Links - Share
nl_NL: Links - Deel

en: Visits
nl_NL: Bezoeken

en: View
nl_NL: Bekijken

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: You don't have any download link
nl_NL: Je hebt geen enkele download link

en: You can generate a download link for a folder or a file. People receive this link can view the folder or the file online.
nl_NL: Je kan een download link voor een map of een bestand genereren. Mensen die deze link krijgen, kunnen de map of het bestand online bekijken.

en: You don't have any upload link
nl_NL: Je hebt geen enkele upload link

en: You can generate an upload link from any folder. People receive this link can upload files to this folder.
nl_NL: Je kan een upload link genereren van elke map. Mensen die deze link krijgen, kunnen bestanden uploaden naar deze map.

en: Folders - Share
nl_NL: Mappen - Delen

en: Folders
nl_NL: Mappen

en: Share To
nl_NL: Delen Met

en: Permission
nl_NL: Toegangsrechten

en: You have not shared any folder
nl_NL: Je hebt geen map gedeeld

en: You can share a single folder with a registered user if you don't want to share a whole library.
nl_NL: Je kan een enkel bestand delen met een geregistreerde gebruiker als niet een hele  bibliotheek wil delen.

en: Edit succeeded
nl_NL: Wijzigen gelukt

en: Edit failed.
nl_NL: Wijzigen mislukt

en: Files - Share
nl_NL: Bestanden - Delen

en: From Others
nl_NL: Van Anderen

en: To Others
nl_NL: Naar Anderen

en: From
nl_NL: Van

en: No file is shared to you
nl_NL: Er is geen bestand met jou gedeeld

en: Single files shared to you will be listed here, and you can download them or save them to some libraries.
nl_NL: Losse bestanden die met jou gedeeld werden, worden hier getoond en je kan ze downloaden of opslaan naar enkele bibliotheken.

en: To
nl_NL: Naar

en: You don't have any private shared files
nl_NL: Je hebt geen prive gedeelde bestanden

en: You can share a single file with a registered user if you don't want to share a whole library.
nl_NL: Je kan een enkel bestand delen met een geregistreerde gebruiker als niet een hele  bibliotheek wil delen.

en: Libraries - Share
nl_NL: Bibliotheken - Delen

en: You have not shared any library
nl_NL: Je hebt geen bibliotheek gedeeld

en: You can share libraries to your friends and colleagues by clicking the share icon of your own libraries in your home page or creating a new library in groups you are in.
nl_NL: Je kan bibliotheken delen met anderen door te klikken op het "Delen" icoon in je eigen bibliotheken of door een bibliotheek te maken in groepen waar je lid van bent.

en: Shares
nl_NL: Gedeelde mappen

en: Basic Info
nl_NL: Basis informatie

en: No Nickname
nl_NL: Geen Nickname

en: Add to contacts
nl_NL: Voeg toe aan contacten

en: Leave Share
nl_NL: Gedeelde folder verlaten

en: You have no library sharing with %(to_email)s.
nl_NL: Je deelt geen bibliotheek met %(to_email)s.

en: Sorry, but the requested page could not be found.
nl_NL: De opgevraagde pagina kan niet gevonden worden.

en: Activities
nl_NL: Activiteiten

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Notifications
nl_NL: Meldingen

en: System Admin
nl_NL: Systeem Beheerder

en: unread notices
nl_NL: ongelezen meldingen

en: Signup
nl_NL: Aanmelden

en: Log out
nl_NL: Uitloggen

en: Server Version:
nl_NL: Server Versie:

en: Contact Us
nl_NL: Neem contact op

en: Client Name
nl_NL: Client Naam

en: Last Sync
nl_NL: Laatst gesynchroniseerd

en: Not synced
nl_NL: Niet gesynchroniseerd

en: Unsync
nl_NL: Synchronisatie ongedaan maken

en: Really want to unsync it?
nl_NL: Wil je dit echt van de synchronisatie lijst verwijderen?

en: You do not have connected clients
nl_NL: Je hebt geen clients verbonden

en: The libraries synced to desktop clients are listed in this page. You can see the client's name and its IP address. You may unsync a client from a library if you no longer want to sync it.
nl_NL: De bibliotheken gesynchroniseerd met clients worden hier opgesomd. Je kan de naam en IP adres van de client. Je kan synchronisatie van een bibliotheek ongedaan maken voor een client die je niet langer wil laten synchroniseren.

en: Successfully unsynced.
nl_NL: Succesvol uit de synchronisatielijst verwijderd.

en: This library is encrypted. Please input the password if you want to browse it online. And the password will be kept on the server for only 1 hour.
nl_NL: Deze bibliotheek is versleuteld. Voer het wachtwoord in om deze online te bekijken. Het wachtwoord wordt maar 1 uur bewaard op de server.

en: Password:
nl_NL: Wachtwoord:

en: You can change how to view encrypted libraries online <a class="normal" href="%(profile_edit_url)s#enc-lib-setting">here</a>.
nl_NL: <a class="normal" href="%(profile_edit_url)s#enc-lib-setting">Hier</a> kan je veranderen hoe je versleutelde bibliotheken online wilt bekijken.

en: Please enter the password.
nl_NL: Voer het wachtwoord in.

en: Download
nl_NL: Downloaden

en: Current path:
nl_NL: Huidig pad:

en: Draft saved.
nl_NL: Klad opgeslagen.

en: Continue editing
nl_NL: Doorgaan met bewerken

en: Preview
nl_NL: Voorvertonen

en: Standard Syntax
nl_NL: Standaard syntax

en: Enter this
nl_NL: Voer dit in

en: To see this
nl_NL: Om dit te zien

en: bold
nl_NL: vetgedrukt

en: text
nl_NL: tekst

en: italics
nl_NL: cursief

en: Header
nl_NL: Kop

en: Smaller header
nl_NL: Kleinere kop

en: Link something
nl_NL: Link iets

en: alt text
nl_NL: alternatieve tekst

en: Extended Syntax for Wiki
nl_NL: Uitgebreide syntax voor Wiki

en: or
nl_NL: of

en: internal link to another wiki page.
nl_NL: interne link naar een andere wiki pagina.

en: internal link to a picture at this-library/images/pic.jpg.
nl_NL: interne link naar een afbeelding in deze-bibliotheek/images/pic.jpg

en: internal link to a file at this-library/folder/file.doc.
nl_NL: interne link naar een bestand in deze-bibliotheek/map/bestand.doc

en: Font Size
nl_NL: Font Maat

en: Huge
nl_NL: Groot

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Small
nl_NL: Klein

en: Font Color
nl_NL: Font Kleur

en: defaut color
nl_NL: standaard kleur

en: Bold (Ctrl/Cmd+B)
nl_NL: Vetgedrukt (Ctrl/Cmd+B)

en: Italic (Ctrl/Cmd+I)
nl_NL: Cursief (Ctrl/Cmd+I)

en: Strikethrough
nl_NL: Doorgestreept

en: Underline (Ctrl/Cmd+U)
nl_NL: Onderlijnd (Ctrl/Cmd+U)

en: Remove format
nl_NL: Verwijder opmaak

en: Number list
nl_NL: Genummerde lijst

en: Reduce indent (Shift+Tab)
nl_NL: Inspringen verminderen (Shift+Tab)

en: Indent (Tab)
nl_NL: Inspringen (Tab)

en: Align Left (Ctrl/Cmd+L)
nl_NL: Links Uitlijnen (Ctrl/Cmd+L)

en: Center (Ctrl/Cmd+E)
nl_NL: Centreren (Ctrl/Cmd+E)

en: Align Right (Ctrl/Cmd+R)
nl_NL: Rechts uitlijnen (Ctrl/Cmd+R)

en: Justify (Ctrl/Cmd+J)
nl_NL: Uitlijnen (Ctrl/Cmd+J)

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Remove Hyperlink
nl_NL: Verwijder Hyperlink

en: Insert picture (or just drag & drop)
nl_NL: Afbeelding invoegen (of gewoon slepen)

en: Undo (Ctrl/Cmd+Z)
nl_NL: Ongedaan maken (Ctrl/Cmd+Z)

en: Redo (Ctrl/Cmd+Y)
nl_NL: Opnieuw (Ctrl/Cmd+)

en: Draft Available
nl_NL: Klad beschikbaar

en: There's a saved draft for this file, would you like to load it?
nl_NL: Er is een klad opgeslagen voor dit bestand. Laden?

en: Load
nl_NL: Laden

en: Discard
nl_NL: Verwijderen

en: Failed to save draft, exceeded max quota
nl_NL: Klad opslaan mislukt, maximum quota overschreden

en: Draft successfully loaded
nl_NL: Klad geladen

en: strong text
nl_NL: 'strong' tekst

en: Emphasis <em> Ctrl+I
nl_NL: Nadruk <em> Ctrl+I

en: emphasized text
nl_NL: benadrukte tekst

en: Hyperlink <a> Ctrl+L
nl_NL: Hyperlink <a> Ctrl-L

en: enter link description here
nl_NL: voer hier een beschrijving van de link in

en: Insert Hyperlink
nl_NL: Voeg hyperlink in

en: optional title
nl_NL: optionele titel

en: Code Sample <pre><code> Ctrl+K
nl_NL: Code voorbeeld

en: enter code here
nl_NL: voer hier code in

en: Image <img> Ctrl+G
nl_NL: Afbeelding <img> Ctrl-G

en: enter image description here
nl_NL: voor hier beschrijving van de afbeelding in

en: Insert Image
nl_NL: Voeg afbeelding in

en: Numbered List <ol> Ctrl+O
nl_NL: Genummerde Lijst <ol> Ctrl-O

en: Bulleted List <ul> Ctrl+U
nl_NL: Lijst <ul> Ctrl-U

en: List item
nl_NL: Lijst item

en: Heading <h1>/<h2> Ctrl+H
nl_NL: Kop <h1>/<h2> Ctrl+H

en: Heading
nl_NL: Kop

en: Horizontal Rule <hr> Ctrl+R
nl_NL: Horizontale Regel <hr> Ctrl+R

en: Undo - Ctrl+Z
nl_NL: Ongedaan maken Ctrl-G

en: Redo - Ctrl+Y
nl_NL: Opnieuw Ctrl+Y

en: Redo - Ctrl+Shift+Z
nl_NL: Opnieuw Ctrl+Shift+Z

en: Editing Help
nl_NL: Hulp bij bewerken

en: Submit failed. Please check the network.
nl_NL: Mislukt, controleer de netwerk verbinding.

en: Password is required.
nl_NL: Wachtwoord is verplicht.

en: History
nl_NL: Geschiedenis

en: 's Version History
nl_NL: 's Versie Geschiedenis

en: Tip:a new version will be generated after each modification, and you can restore the file to a previous version.
nl_NL: Tip: een nieuwe versie wordt gegenereerd na iedere wijzigin, en je kan een bestand terugzetten naar een vorige versie.

en: Current Path:
nl_NL: Huidig pad:

en: Last Modifier
nl_NL: Laatst aangepast door

en: Size
nl_NL: Grootte

en: (current version)
nl_NL: (huidige versie)

en: Restore
nl_NL: Terughalen

en: Diff
nl_NL: Verschil

en: Documents
nl_NL: Documenten

en: Introduction
nl_NL: Inleiding

en: Seafile for Windows, Mac and Linux
nl_NL: Seafile voor Windows, Mac en Linux

en: history
nl_NL: geschiedenis

en: Back to file versions
nl_NL: Terug naar bestand versies

en: 's trash
nl_NL: 's prullenbak

en: Back to Library
nl_NL: Terug naar Bibliotheek

en: Current Path:
nl_NL: Huidig pad:

en: Personal
nl_NL: Persoonlijk

en: Starred
nl_NL: Favoriet

en: Personal Wiki
nl_NL: Persoonlijke Wiki

en: Share Admin
nl_NL: Delen Admin

en: Welcome to Seafile!
nl_NL: Welkom bij Seafile!

en: Seafile organizes files into libraries. Each library can be synced and shared separately. We have created a personal library for you. You can create more libraries later.
nl_NL: Seafile organiseert bestanden in bibliotheken. Elke bibliotheek kan afzonderlijk gesynchroniseerd en gedeeld worden. We hebben voor jou een persoonlijke bibliotheek gemaakt. Je kan later nog meer bibliotheken maken.

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: My Home
nl_NL: Mijn Home

en: Organization
nl_NL: Organisatie

en: Organization will be removed in next version, data will be merged into your current account.
nl_NL: Organisatie wordt verwijderd in de nieuwe versie, data zal worden samengevoegd met je huidige account.

en: Share
nl_NL: Delen

en: Public Library
nl_NL: Openbare Bibliotheek

en: Public Info
nl_NL: Openbare informatie

en: No one has created any groups yet
nl_NL: Niemand heeft nog groepen aangemaakt

en: You can click "Add Group" button under "Group" label to create a group.
nl_NL: Klik op de "Groep Toevoegen" knop onder "Groep" label om een groep aan te maken.

en: Share From
nl_NL: Delen Van

en: No public library
nl_NL: Geen openbare bibliotheek

en: You can create a public library by clicking "New Library" button, others can view and download this library.
nl_NL: Klik op "Nieuwe Bibliotheek" om een openbarse bibliotheek aan te maken, anderen kunnen deze bekijken en downloaden.

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: Size:
nl_NL: Grootte:

en: Move
nl_NL: Verplaats

en: Copy
nl_NL: Kopieer

en: Upload Files
nl_NL: Bestanden Uploaden

en: The owner of this library has run out of space.
nl_NL: De eigenaar van deze bibliotheek heeft geen ruimte meer.

en: Please select a file at first.
nl_NL: Selecteer eerst een bestand.

en: Add Files
nl_NL: Bestanden Toevoegen

en: Start All
nl_NL: Begin Allemaal

en: Cancel All
nl_NL: Alles Afbreken

en: Drag & Drop is supported for Chrome, Safari 5.0+, Firefox 4.0+, IE 10.0+
nl_NL: Slepen en Plakken is ondersteund voor Chrome, Safari

en: File size should be smaller than %(max_file_size)s
nl_NL: Bestandsgrootte moet kleiner zijn dan %(max_file_size)s

en: Saving...
nl_NL: Opslaan...

en: Update %(file_name)s
nl_NL: Aanpassen %(file_name)s

en: Choose a file
nl_NL: Selecteer een bestand

en: Smaller than %(max_file_size)s
nl_NL: Kleiner dan %(max_file_size)s

en: New Directory
nl_NL: Nieuwe Map

en: Directory Name
nl_NL: Map Naam

en: New File
nl_NL: Nieuw Bestand

en: Featured File Type
nl_NL: Aanbevolen Bestandstype

en: Click to choose
nl_NL: Klik om te selecteren

en: online Rich Text format.
nl_NL: online Rich Text formaat.

en: simple markup format.
nl_NL: simpele opmaak.

en: File Name
nl_NL: Bestandsnaam

en: Current Library
nl_NL: Huidige Bibliotheek

en: Other Libraries
nl_NL: Andere Bibliotheken

en: Please click and choose a directory.
nl_NL: Klik en selecteer een bibliotheek.

en: Rename %(name)s as:
nl_NL: Hernoem %(name)s als:

en: Sync %(dir_name)s
nl_NL: Synchronisatie %(dir_name)s

en: A sub-library will be created from this directory. It will be listed in your desktop client, and you can download it just like downloading a normal library.
nl_NL: Een sub-bibliotheek zal gemaakt worden van deze map. Het zal getoond worden in je desktop klant en je kan het gewoon downloaden zoals een normale bibliotheek.

en: Create
nl_NL: Aanmaken

en: This library is encrypted. Please input the password if you want to browse it online. And the password will be kept in the browser for only 1 hour.
nl_NL: Deze bibliotheek is versleuteld. Voer het wachtwoord in om deze online te bekijken. Het wachtwoord wordt maar 1 uur bewaard op de server.

en: File is too big
nl_NL: Bestand is te groot

en: File is too small
nl_NL: Bestand is te klein

en: Filetype not allowed
nl_NL: Bestandstype niet toegestaan

en: Max number of files exceeded
nl_NL: Maximum aantal bestanden overschreden

en: Uploaded bytes exceed file size
nl_NL: Aantal bytes is groter dan bestandsgrootte

en: Empty file upload result
nl_NL: Upload leverde leeg bestand op

en: Error
nl_NL: Fout

en: Start
nl_NL: Begin

en: Delete Items
nl_NL: Verwijder Items

en: Are you sure you want to delete these selected items?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze items wil verwijderen?

en: Processing...
nl_NL: In behandeling...

en: Successfully deleted %(name)s and %(amount)s other items.
nl_NL: Succesvolle verwijdering van %(name)s en %(amount)s andere items.

en: Successfully deleted %(name)s.
nl_NL: Succesvolle verwijdering %(name)s.

en: Internal error. Failed to delete %(name)s and %(amount)s other items.
nl_NL: Interne fout. Mislukt om %(name)s en %(amount)s andere items te verwijderen.

en: Internal error. Failed to delete %(name)s.
nl_NL: Interne fout. Mislukt om %(name)s te verwijderen.

en: Move selected directories/files to:
nl_NL: Verplaats geselecteerde mappen/bestanden naar:

en: Copy selected directories/files to:
nl_NL: Kopieer geselecteerde mappen/bestanden naar:

en: Invalid destination path
nl_NL: Ongeldig pad bestemming

en: Successfully moved %(name)s and %(amount)s other items.
nl_NL: Succesvolle verplaatsing van %(name)s en %(amount)s andere items.

en: Successfully moved %(name)s.
nl_NL: Succesvolle verplaatsing van %(name)s.

en: Successfully copied %(name)s and %(amount)s other items.
nl_NL: Succesvolle kopie van %(name)s en %(amount)s andere items.

en: Successfully copied %(name)s.
nl_NL: Succesvolle kopie van %(name)s.

en: Internal error. Failed to move %(name)s and %(amount)s other items.
nl_NL: Interne fout. Mislukt om %(name)s en %(amount)s andere items te verplaatsen.

en: Internal error. Failed to move %(name)s.
nl_NL: Interne fout. Mislukt om %(name)s te verplaatsen.

en: Internal error. Failed to copy %(name)s and %(amount)s other items.
nl_NL: Interne fout. Mislukt om %(name)s en %(amount)s andere items te kopiëren.

en: Internal error. Failed to copy %(name)s.
nl_NL: Interne fout. Mislukt om %(name)s te kopiëren.

en: Encrypting the file...
nl_NL: Versleutelen van het bestand...

en: Error when encrypting.
nl_NL: Fout tijdens versleuteling.

en: Encrypting, %(num)s% complete.
nl_NL: Versleuteling. %(num)s% compleet.

en: Uploading ...
nl_NL: Uploading...

en: Done!
nl_NL: Klaar!

en: Downloading, %(num)s% complete.
nl_NL: Downloaden. %(num)s% compleet.

en: Decrypting...
nl_NL: Ontsleutelen...

en: Decrypting, %(num)s% complete.
nl_NL: Decodering. %(num)s% compleet.

en: Successfully deleted %(name)s
nl_NL: Succesvolle verwijdering %(name)s

en: Rename File
nl_NL: Hernoem Bestand

en: Rename Directory
nl_NL: Hernoem bibliotheek

en: Copy File
nl_NL: Kopieer bestand

en: Move File
nl_NL: Verplaats bestand

en: Copy Directory
nl_NL: Kopieer map

en: Move Directory
nl_NL: Verplaats map

en: Copy %(name)s to:
nl_NL: Kopieer %(name)s naar:

en: Move %(name)s to:
nl_NL: Verplaats %(name)s naar:

en: Directory download is not supported in this library.
nl_NL: Mappen downloaden is niet mogelijk in deze bibliotheek

en: unstarred
nl_NL: geen favoriet

en: starred
nl_NL: favoriet

en: Sub-library is created.
nl_NL: Sub-bibliotheek werd aangemaakt.

en: It is required.
nl_NL: Het is verplicht.

en: Only an extension there, please input a name.
nl_NL: Alleen een extensie, voer een naam in.

en: Creating...
nl_NL: Aanmaken...

en: You have not renamed it.
nl_NL: Je hebt de naam niet gewijzigd.

en: Successfully renamed %(old_name)s to %(new_name)s
nl_NL: Succesvolle hernoeming %(old_name)s naar %(new_name)s

en: Please select at least one contact.
nl_NL: Kies minstens één contact.

en: Please enter emails or groups, or select some.
nl_NL: Voer e-mail adressen of groepen in, of selecteer ze.

en: You can't access this library.
nl_NL: Je hebt geen toegang tot deze bibliotheek.

en: modification history
nl_NL: wijzigingen geschiedenis

en: Tip: A snapshot will be generated after modification, which records the library state before this modification.
nl_NL: Tip: bij wijzigen wordt een snapshot aangemaakt waarin de staat van de bibliotheek voor het wijzigen wordt opgeslagen.

en: View Snapshot
nl_NL: Bekijk Snapshot

en: Per page:
nl_NL: Per pagina:

en: Back to snapshots
nl_NL: Terug naar snapshots

en: Can't view this library
nl_NL: Kan deze bibliotheek niet bekijken

en: Directory
nl_NL: Map

en: a week
nl_NL: een week

en: a month
nl_NL: een maand

en: all
nl_NL: alle

en: Delete Time
nl_NL: Verwijder Tijdstip

en: Library Settings
nl_NL: Bibliotheek instellingen

en: Keep full history
nl_NL: Bewaar volledige geschiedenis

en: Don't keep history
nl_NL: Bewaar geschiedenis niet

en: Only keep a period of history:
nl_NL: Bewaar alleen geschiedenis over been bepaalde periode:

en: days
nl_NL: dagen

en: Transfer Ownership
nl_NL: Draag over naar nieuwe eigenaar

en: Transfer this library to another user:
nl_NL: Draag deze bibliotheek over naar een andere gebruiker:

en: Back to modification history
nl_NL: Terug naar aanpassings geschiedenis

en: Create Time
nl_NL: Tijdstip van aanmaken

en: Restore Library
nl_NL: Bibliotheek terughalen

en: Are you sure you want to restore this library?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze bibliotheek wil terughalen?

en: Preparing, please wait...
nl_NL: Voorbereiden, even geduld aub...

en: No running Seafile client version 1.x is detected.
nl_NL: Er is geen actieve Seafile client versie 1.x gedecteerd.

en: If you're sure Seafile client is running, click the following link to continue downloading:
nl_NL: Als je zeker weet dat de Seafile client draait, klik op de volgende link om door te gaan met downloaden.

en: If you're using Seafile client version 2.0+, download the library from the client directly.
nl_NL: Als je Seafile client versie 2.0+ gebruikt kan je de bibliotheek direct van de client downloaden.

en: Your Seafile client is out of date, please upgrade to latest version.
nl_NL: You Seafile client is achterhaald, upgrade naar de nieuwste versie.

en: Click to download.
nl_NL: Klik voor downloaden.

en: Shared by:
nl_NL: Gedeeld door:

en: Save to...
nl_NL: Opslaan als...

en: Save To:
nl_NL: Opslaan Als:

en: You're receiving this e-mail because %(email)s is sharing a file to you on %(site_name)s.
nl_NL: Je krijgt deze e-mail omdat %(email)s een bestand met je heeft gedeeld op %(site_name)s.

en: Please go to the following page and view the file:
nl_NL: Ga naar de volgende pagina om het bestand te bekijken:

en: You're receiving this e-mail because %(email)s has shared an upload link to you on %(site_name)s.
nl_NL: Je krijgt deze mail omdat %(email)s een upload link met jou gedeeld heeft op %(site_name)s.

en: You can go to the following page and upload your files:
nl_NL: Je kan naar de volgende pagina gaan en je bestanden uploaden:

en: Stars
nl_NL: Favorieten

en: icon
nl_NL: icoon

en: Unstar
nl_NL: Ongedaan maken van favoriet

en: You don't have any starred files yet
nl_NL: Je hebt nog geen favoriete bestanden

en: You can star important files by clicking the "Star" button on file viewing page, and they will be listed here.
nl_NL: Je kan belangrijke bestanden aanduiden als favoriet door op de "Favoriet" knop te klikken las je de pagina bekijkt en ze zullen in deze lijst komen te staan.

en: Successfully unstarred.
nl_NL: Succesvol uit de favorieten lijst verwijderd.

en: modification details
nl_NL: details over wijziging

en: It's a newly-created blank file.
nl_NL: Het is een nieuw aangemaakt leeg bestand.

en: before modification
nl_NL: voor wijzigen

en: after modification
nl_NL: na wijzigen

en: Update file
nl_NL: Update bestand

en: error:
nl_NL: fout:

en: Upload file
nl_NL: Upload bestand

en: to
nl_NL: naar

en: Sorry, this user is not registered yet.
nl_NL: Sorry, deze gebruiker is nog niet geregistreerd.

en: Star
nl_NL: Favoriet maken

en: updated this file
nl_NL: heeft dit bestand geupdate

en: one contributor |  %(counter)s contributors
nl_NL[0]: één medewerker
nl_NL[1]: %(counter)s medewerkers

en: Unstarred successfully
nl_NL: Succesvol ongedaan maken favoriet

en: Starred successfully
nl_NL: Succesvol favoriet gemaakt

en: you can also press ←
nl_NL: je kan ook drukken op...

en: prev
nl_NL: vorig

en: you can also press →
nl_NL: ye kan ook drukken op →

en: next
nl_NL: volgende

en: Encoding:
nl_NL: Encoding

en: <span id="pdf-page"><label for="page-number">Page</label> <input type="number" id="page-number" value="1" min="1"></input> / <span id="page-nums"></span></span>
nl_NL: <span id="pdf-page"><label for="page-number">Pagina</label> <input type="number" id="page-number" value="1" min="1"></input> / <span id="page-nums"></span></span>

en: Full Screen
nl_NL: Volledig scherm

en: loading...
nl_NL: laden...

en: You can use IE 10 or other browsers, for example, firefox, to view it online.
nl_NL: Je kan IE10 of andere browsers, bijvoorbeeld Firefox, gebruiken om het online te bekijken.

en: To view it online, you can use firefox, chrome or IE 9.
nl_NL: Om het online te bekijken, kan je firefox, chrome of IE9 gebruiken.

en: This type of file cannot be viewed online.
nl_NL: Dit bestandstype kan niet online bekeken worden.

en: Upload files to <span class="op-target">%(dir_name)s</span>
nl_NL: Bestanden uploaden naar <span class="op-target">%(dir_name)s</span>

en: shared by:
nl_NL: gedeeld door:

en: (forgot password)
nl_NL: (wachtwoord vergeten)

en: Not clear? Refresh it.
nl_NL: Niet duidelijk? Doe een refresh.

en: Incorrect email or password
nl_NL: Onjuiste email of paswoord

en: Remember me for %(remember_days)s days
nl_NL: Herinner me binnen %(remember_days)s dagen

en: Failed to refresh the CAPTCHA, please try again later.
nl_NL: Mislukt om een refresh te doen van de CAPTCHA, probeer later opnieuw.

en: Email cannot be blank
nl_NL: Email mag niet leeg zijn

en: Password cannot be blank
nl_NL: Wachtwoord mag niet leeg zijn

en: Log Out
nl_NL: Uitloggen

en: Thanks for your participation!
nl_NL: Bedankt voor je deelname!

en: Log in again
nl_NL: Log terug in

en: Password Change Successfully
nl_NL: Wachtwoord Succesvol Gewijzigd

en: Your password has been changed successfully.
nl_NL: Jouw wachtwoord werd succesvol veranderd.

en: Password Modification
nl_NL: Wachtwoord Aanpassing

en: Current Password:
nl_NL: Huidige Paswoord:

en: New Password:
nl_NL: Nieuw Paswoord:

en: Confirm Password:
nl_NL: Bevestig Paswoord:

en: Successfully reset password
nl_NL: Succesvolle reset wachtwoord

en: Successfully reset password.
nl_NL: Succesvolle reset wachtwoord.

en: Password Reset
nl_NL: Wachtwoord Reset

en: Input new password
nl_NL: Voer nieuw wachtwoord in

en: Failed to reset password: this link is no longer available.
nl_NL: Mislukt om wachtwoord te resetten: deze link is niet langer beschikbaar.

en: Password Reset Successfully
nl_NL: Succesvolle Reset Wachtwoord

en: We've send a password reset email to your email.
nl_NL: We hebben je een wachtwoord reset email gestuurd.

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
nl_NL: Je krijgt deze e-mail omdat je een wachtwoord reset gevraagd hebt voor je gebruikersaccount op %(site_name)s.

en: Please go to the following page and choose a new password:
nl_NL: Ga naar de volgende pagina en kies een nieuw wachtwoord:

en: Your username, in case you've forgotten:
nl_NL: Je gebruikersnaam, indien je het vergeten was:

en: Your email used in login:
nl_NL: Je email, gebruikt in login:

en: We will send you an email to set new password
nl_NL: We sturen je een email om een nieuw wachtwoord in te stellen

en: Registration complete
nl_NL: Registratie compleet

en: An activation email has been sent. Please check your email and click on the link to activate your account.
nl_NL: Een activatie mail werd verstuurd. Controleer je email en klik op de link om je account te activeren.

en: Registration complete, please wait for administrator to activate your account.
nl_NL: Regristratie compleet, wacht tot de beheerder je account activeert.

en: Register
nl_NL: Registreer

en: Welcome back, you are already signed in.
nl_NL: Welkom terug, je bent reeds ingelogd.

en: Confirm Password
nl_NL: Bevestig Wachtwoord

en: Please enter the password again
nl_NL: Gelieve het wachtwoord opnieuw in te voeren

en: Passwords don't match
nl_NL: De wachtwoorden komen niet overeen

en:  is not supported. Please choose an image file.
nl_NL: wordt niet ondersteund. Gelieve een beeldbestand te kiezen.

en:  is not supported. File extensions can only be
nl_NL: wordt niet ondersteund. Bestandsextensies kunnen enkel

en:  is too large. Allowed maximum size is 1MB.
nl_NL: is te groot. Toegestane maximum is 1 MB.

en: Discuss
nl_NL: Bespreken

en: Group
nl_NL: Groep

en: Please select at least 1 group.
nl_NL: Gelieve minstens 1 groep te selecteren.

en: Please input a discussion.
nl_NL: Gelieve een discussie in te voeren.

en: Generated by system
nl_NL: Gegenereerd door het systeem

en: Share %(name)s
nl_NL: Delen %(name)s

en: Private Share
nl_NL: Privé Share

en: Generate
nl_NL: Genereer

en: Send
nl_NL: Verzend

en: Send to:
nl_NL: Verzend naar:

en: Emails, Seperated by ','
nl_NL: E-mails, Gescheiden door ','

en: Sending...
nl_NL: Verzenden...

en: You can share the generated link to others and then they can upload files to this directory via the link.
nl_NL: Je kan de gegenereerde link delen met anderen en zij kunnen bestanden uploaden naar deze map via de link.

en: Post a discussion to group
nl_NL: Verstuur een discussie naar groep

en: discussion
nl_NL: discussie

en: Modification Details
nl_NL: Wijziging Details

en: New files
nl_NL: Nieuwe bestanden

en: Deleted files
nl_NL: Verwijderde bestanden

en: Renamed or Moved files
nl_NL: Hernoemde of Verplaatste bestanden

en: Modified files
nl_NL: Aangepaste bestanden

en: New directories
nl_NL: Nieuwe mappen

en: Deleted directories
nl_NL: Verwijderde mappen

en: Unknown error.
nl_NL: Onbekende fout.

en: Mine
nl_NL: Mijn

en: Sub-libraries
nl_NL: Sub-bibliotheken

en: Shared
nl_NL: Gedeeld

en: You have not created any libraries
nl_NL: Je hebt nog geen bibliotheken gemaakt

en: You can create a library to organize your files. For example, you can create one for each of your projects. Each library can be synchronized and shared separately.
nl_NL: Je kan een bibliotheek maken om je mappen te organiseren. Bijvoorbeeld, je kan er  een voor elk van je projecten maken. Elke bibliotheek kan apart gescynchroniseerd en gedeeld worden.

en: Origin
nl_NL: Oorsprong

en: You have not created any sub-libraries
nl_NL: Je hebt nog geen enkele sub-mappen gemaakt

en: You can create a sub-library from a directory inside a library. A sub-library can be independently synced and shared. Files in the sub-library will be automatically kept in sync with those in the directory of the origin library.
nl_NL: Je kan een een sub-bibliotheek maken van een map in een bibliotheek. Een sub-bibliotheek kan apart gesynchroniseerd en gedeeld worden. Bestanden in de sub-bibliotheek worden automatisch in synchronisatie gehouden met deze in de map van de oorspronkelijk bibliotheek.

en: No library is shared to you
nl_NL: Er is geen bibliotheek gedeeld met jou

en: No library is shared to your groups
nl_NL: Er is geen bibliotheek gedeeld met je groepen

en: The file is being processed, please wait...
nl_NL: Het bestand wordt behandeld, gelieve te wachten...

en: hide outline
nl_NL: verberg overzicht

en: show outline
nl_NL: toon overzicht

en: Document convertion failed.
nl_NL: Document conversie mislukt.

en: Share Permission
nl_NL: Deel Rechten

en: Encrypt
nl_NL: Versleutel

en: (at least %(repo_password_min_length)s characters)
nl_NL: (minstens %(repo_password_min_length)s tekens)

en: Password again
nl_NL: Wachtwoord nogmaals

en: Name is required
nl_NL: Naam is verplicht

en: Description is required
nl_NL: Omschrijving is verplicht

en: Please enter password
nl_NL: Voer het wachtwoord in

en: Password is too short
nl_NL: Wachtwoord is te kort

en: Password is too long (maximum is 35 characters)
nl_NL: Wachtwoord is te lang (maximum 35 tekens)

en: Delete succeeded.
nl_NL: Verwijderen succesvol.

en: Really want to delete %(lib_name)s ?
nl_NL: Wil je echt %(lib_name)s verwijderen?

en: Fetch failed
nl_NL: Ophalen mislukt

en: Sync
nl_NL: Synchronisatie

en: More operations
nl_NL: Meer handelingen

en: More Operations
nl_NL: Meer handelingen

en: Share %(lib_name)s
nl_NL: Delen %(lib_name)s

en: Emails or Groups, Seperated by ','
nl_NL: E-mails of Groepen, Gescheiden door ','

en: Tip: must be organization members or organization groups, enter "all" to share to public library.
nl_NL: Tip: moet organisatie leden of organisatie groepen zijn, vul "allen" in om te delen met de publieke bibliotheek.

en: Tip: enter "all" to share to public library.
nl_NL: Tip: klik op "allen" om te delen met de publieke bibliotheek.

en: Search files in this wiki
nl_NL: Zoek bestanden in deze wiki

en: Search files in this library
nl_NL: Zoek bestanden in deze bibliotheek

en: Search Files
nl_NL: Zoek Bestanden

en: advanced
nl_NL: uitgebreid

en: In all libraries
nl_NL: In alle bibliotheken

en: In this wiki
nl_NL: In deze wiki

en: In this library
nl_NL: In deze bibliotheek

en: All file types
nl_NL: All bestandstypen

en: Custom file types
nl_NL: Speciale bestandstypes

en: Text files
nl_NL: Tekstbestanden

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Input file extensions here, separate with ','
nl_NL: Vul hier bestands extensies in, gescheiden door ','

en: Please select at least one file type or input at least one file extension
nl_NL: Kies minstens één bestandstype of vul minstens één bestandsextensie in

en: Select contacts
nl_NL: Selecteer contacten

en: Please input at least an email.
nl_NL: Vul minstens een email in.

en: Used:
nl_NL: Gebruikt:

en: Self
nl_NL: Zelf

en: Sharing
nl_NL: Delen

en: Traffic this month:
nl_NL: Verkeer deze maand:

en: Payment
nl_NL: Betaling

en: Transfer Library
nl_NL: Overzetten Bibliotheek

en: Transfer %(lib_name)s to:
nl_NL: Trasnfereer %(lib_name)s naar:

en: Owner
nl_NL: Eigenaar

en: All Groups
nl_NL: Alle Groepen

en: Creator
nl_NL: Maker

en: Create At
nl_NL: Maak om

en: Delete Group
nl_NL: Verwijder Groep

en: Search
nl_NL: Zoek

en: Create At / Last Login
nl_NL: Gemaakt Op / Laatste Login

en: Space Used
nl_NL: Ruimte Gebruikt

en: All
nl_NL: Alle

en: Orphan
nl_NL: Wees

en: System
nl_NL: Systeem

en: All Organizations
nl_NL: Alle Organisaties

en: Delete Organization
nl_NL: Verwijder Organisatie

en: All Public Links
nl_NL: Alle Openbare Linken

en: Count
nl_NL: Teller

en: Search Library
nl_NL: Zoek Bibliotheek

en: Tip: you can search by keyword in name or owner or both.
nl_NL: Tip: je kan zoeken via een sleutelwoord naar naam of eigenaar of beide.

en: Result
nl_NL: Resultaat

en: No result
nl_NL: Geen resultaat

en: Add new user
nl_NL: Voeg nieuwe gebruiker toe

en: Activating..., please wait
nl_NL: Activeren...even geduld aub

en: Passwords do not match
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen

en: You're receiving this e-mail because %(user)s added you to organization "%(org.org_name)s" on %(site_name)s.
nl_NL: Je krijgt deze e-mail omdat %(user)s je heeft toegevoegd tot organisatie "%(org.org_name)s" op %(site_name)s.

en: You're receiving this e-mail because %(user)s added you to %(site_name)s.
nl_NL: Je krijgt deze e-mail omdat %(user)s je heeft toegevoegd tot %(site_name)s.

en: Following is your account information:
nl_NL: Het volgende is je account informatie:

en: Password:  %(password)s
nl_NL: Wachtwoord: %(password)s

en: Please go to the following page and log in:
nl_NL: Ga naar de volgende pagina en log in:

en: You're receiving this e-mail because staff has reset your password at %(site_name)s.
nl_NL: Je krijgt deze e-mail omdat medewerkers je wachtwoord gereset hebben op %(site_name)s.

en: Your new password is %(password)s, please modify your password as soon as possible.
nl_NL: Je nieuw wachtwoord is %(password)s, pas je wachtwoord zo snel mogelijk aan.

en: Search User
nl_NL: Zoek Gebruiker

en: Tip: Use * to match any number of characters.
nl_NL: Tip: Gebruik *, dat overeenkomt met elk aantal tekens.

en: Delete User
nl_NL: Verwijder Gebruiker

en: Are you sure you want to reset the password of %s ?
nl_NL: Ben je zeker dat je het wachtwoord van %s wilt resetten?

en: Revoke Admin
nl_NL: Intrekken Admin

en: Are you sure you want to revoke the admin permission of %s ?
nl_NL: Ben je zeker dat je de adminrechten van %s wilt intrekken?

en: Set Admin
nl_NL: Instellen Admin

en: Are you sure you want to set %s as admin?
nl_NL: Ben je zeker dat je %s wilt instellen als admin?

en: Edit succeeded, an email has been sent.
nl_NL: Aanpassing gelukt, een email werd verstuurd.

en: Edit succeeded, but failed to send email, please check your email configuration.
nl_NL: Aanpassing gelukt,maar mislukt om email te versturen, controleer je email configuratie.

en: Active
nl_NL: Actief

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Used
nl_NL: Gebruikt

en: Set Quota
nl_NL: Stel Quota In

en: Set user storage limit
nl_NL: Stel gebruikers opslag limiet in

en: Tip: 0 means default limit
nl_NL: Tip: 0 betekent standaard limiet

en: Owned
nl_NL: Eigendom van

en: You do not have personal wiki
nl_NL: Je hebt geen persoonlijke wiki

en: personal-wiki
nl_NL: persoonlijke-wiki

en: Personal Wiki Pages
nl_NL: Persoonlijke Wiki Pagina's

en: permission error
nl_NL: rechten fout

en: Unable to view recycle page
nl_NL: Onmogelijk om de recycle pagina te bekijken

en: Library does not exist.
nl_NL: Bibliotheek bestaat niet.

en: You do not have permission to perform this action.
nl_NL: Je hebt geen rechten om dit te doen.

en: Failed to edit library information.
nl_NL: Mislukt om bibliotheek informatie aan te passen.

en: Failed to save settings on server
nl_NL: Mislukt om instellingen op de server op te slaan

en: Settings saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen.

en: Username %s is not valid.
nl_NL: Gebruikersnaam %s is niet geldig.

en: User %s is not found.
nl_NL: Gebruiker %s werd niet gevonden.

en: Library %(repo_name)s has been transfered to %(new_owner)s.
nl_NL: Bibliotheek %(repo_name)s werd getransfereerd naar %(new_owner)s.

en: Filename contains invalid character
nl_NL: Bestandsnaam bevat ongeldige teken

en: Duplicated filename
nl_NL: Gedupliceerde bestandsnaam

en: File size surpasses the limit
nl_NL: Bestandsgrootte overschrijdt de limiet

en: The space of owner is used up, upload failed
nl_NL: De vrije ruimte van de eigenaar is opgebruikt, upload mislukt

en: An error occurs during file transfer
nl_NL: Er was een fout tijdens de bestandstransfer

en: Invalid url
nl_NL: Ongeldige url

en: Unable to view library modification
nl_NL: Onmogelijk om de bibliotheek aanpassing te bekijken

en: Unable to view library snapshots
nl_NL: Onmogelijk om de bibliotheek snapshots te bekijken

en: You have no permission to restore library
nl_NL: Je hebt geen rechten om de bibliotheek te herstellen

en: Please specify history ID
nl_NL: Gelieve de geschiedenis ID te specifiëren

en: Library does not exist
nl_NL: Bibliotheek bestaat niet

en: History you specified does not exist
nl_NL: De opgegeven geschiedenis bestaat niet

en: Unknown error
nl_NL: Onbekende fout

en: No conflict in the merge.
nl_NL: Geen conflict bij samenvoegen

en: My Library
nl_NL: Mijn Bibliotheek

en: Failed to unshare the library, as it does not exist.
nl_NL: Mislukt om de bibliotheek uit de favorietenlijst te verwijderen, daar deze niet bestaat.

en: Unshare "%s" successfully.
nl_NL: Succesvolle verwijdering uit favorietenlijst van "%s".

en: Failed to unshare "%s".
nl_NL: Mislukt om "%s" te verwijderen uit favorietenlijst.

en: Failed to delete file.
nl_NL: Mislukt om bestand te verwijderen.

en: %s successfully deleted.
nl_NL: %s succesvol verwijderd.

en: Internal error. Failed to delete %s.
nl_NL: Interne fout. Mislukt om %s te verwijderen.

en: Unable to access file
nl_NL: Geen toegang tot bestand

en: Failed to download library, unable to find server
nl_NL: Mislukt om bibliotheek te downloaden, kan server niet vinden

en: Invalid server setting
nl_NL: Ongeldige server instelling

en: Successfully revert %(path)s to <a href="%(root)s">root directory.</a>
nl_NL: Succesvolle wisseling van %(path)s naar <a href="%(root)s">hoofd map.</a>

en: Successfully revert <a href="%(url)s">%(path)s</a>
nl_NL: Succesvolle wisseling van <a href="%(url)s">%(path)s</a>

en: Successfully revert %(path)s to <a href="%(url)s">root directory.</a>
nl_NL: Succesvolle wisseling van %(path)s naar <a href="%(url)s">hoofd map.</a>

en: Internal Error
nl_NL: Interne Fout

en: Unable to download directory "%s": size is too large.
nl_NL: Kan map "%s" niet downloaden: te groot.

en: Unable to download "%s"
nl_NL: Kan "%s" niet downloaden

en: Successfully enable "Personal Wiki".
nl_NL: "Persoonlijke Wiki" succesvol ingeschakeld.

en: Successfully disable "Personal Wiki".
nl_NL: "Persoonlijke Wiki" succesvol uitgeschakeld.

en: You don't have permission to access the library.
nl_NL: U heeft geen toestemming voor toegang tot de bibliotheek.

en: No path.
nl_NL: Geen pad.

en: The group doesn't exist
nl_NL: De groep bestaat niet

en: Permission denied
nl_NL: Permissie geweigerd

en: Permission denied.
nl_NL: Toegang geweigerd.

en: Library is encrypted.
nl_NL: Bibliotheek is versleuteld.

en: Error: no head commit id
nl_NL: Fout: geen head commit id

en: Argument missing.
nl_NL: Argument ontbreekt.

en: Destination path is too long.
nl_NL: Bestemmingspad is te lang.

en: Successfully moved %(name)s <a href="%(url)s">view</a>
nl_NL: Succesvolle verplaatsing %(name)s <a href="%(url)s">bekijk</a>

en: Successfully copied %(name)s <a href="%(url)s">view</a>
nl_NL: Succesvolle kopie van %(name)s <a href="%(url)s">bekijk</a>

en: Can not move directory %(src)s to its subdirectory %(des)s
nl_NL: Kan map %(src)s niet verplaatsen naar haar submap %(des)s

en: Can not copy directory %(src)s to its subdirectory %(des)s
nl_NL: Kan map %(src)s niet kopiëren naar haar submap %(des)s

en: Destination path is too long for %s.
nl_NL: Bestemmingspad is te lang voor %s.

en: Wrong repo id
nl_NL: Verkeerde repo id

en: HTTPError: failed to open file online
nl_NL: HTTPFout: mislukt om bestand online te openen

en: URLError: failed to open file online
nl_NL: URLFout: mislukt om bestand online te openen

en: The encoding you chose is not proper.
nl_NL: De codering die je koos, is niet de juiste.

en: Unknown file encoding
nl_NL: Onbekende bestandscodering

en: File size surpasses %s, can not be opened online.
nl_NL: Bestandsgrootte overschrijdt %s, kan online niet geopend worden.

en: Unable to view file
nl_NL: Kan bestand niet bekijken

en: Invalid file format.
nl_NL: Ongeldig bestandsformaat.

en: The library does not exist.
nl_NL: De bibliotheek bestaat niet.

en: The library is encrypted.
nl_NL: De bibliotheek is versleuteld.

en: Unable to edit file
nl_NL: Onmogelijk om bestand aan te passen

en: The file does not exist.
nl_NL: Het bestand bestaat niet.

en: Edit online is not offered for this type of file.
nl_NL: Online bewerken wordt niet aangeboden voor dit type bestand .

en: Failed to set quota: internal error
nl_NL: Mislukt om quota in te stellen: interne fout

en: Successfully deleted %s
nl_NL: %s verwijderd.

en: Failed to delete: the user does not exist
nl_NL: Verwijderen mislukt: de gebruiker bestaat niet

en: Successfully set %s as admin
nl_NL: %s succesvol ingesteld als admin

en: Failed to set admin: the user does not exist
nl_NL: Mislukt om admin in te stellen: de gebruiker bestaat niet

en: Successfully revoke the admin permission of %s
nl_NL: Adminrechten van %s succesvol ingetrokken

en: Failed to revoke admin: the user does not exist
nl_NL: Mislukt om admin in te trekken: de gebruiker bestaat niet

en: Successfully activated "%s".
nl_NL: "%s" succesvol geactiveerd.

en: Failed to activate: user does not exist.
nl_NL: Activatie mislukt: gebruiker bestaat niet.

en: Successfully deactivated "%s".
nl_NL: "%s" succesvol gedeactiveerd.

en: Failed to deactivate: user does not exist.
nl_NL: Deactivatie mislukt: gebruiker bestaat niet.

en: Successfully reset password to %(passwd)s, an email has been sent to %(user)s.
nl_NL: Wachtwoord succesvol gereset naar %(passwd)s, een email werd verstuurd naar %(user)s.

en: Successfully reset password to %(passwd)s, but failed to send email to %(user)s, please check your email configuration.
nl_NL: Wachtwoord succesvol gereset naar %(passwd)s, maar mislukt om email te versturen naar %(user)s, controleer je email configuratie.

en: Successfully reset password to %(passwd)s for user %(user)s.
nl_NL: Succesvolle reset wachtwoord naar %(passwd)s voor gebruiker %(user)s.

en: Successfully reset password to %(passwd)s for user %(user)s. But email notification can not be sent, because Email service is not properly configured.
nl_NL: Succesvolle reset wachtwoord naar %(passwd)s voor gebruiker %(user)s. Maar email notificatie kan niet verzonden worden, omdat Emaildienst niet correct geconfigureerd is.

en: Failed to reset password: user does not exist
nl_NL: Wachtwoord reset mislukt: gebruiker bestaat niet

en: Seafile Registration Information
nl_NL: Seafile Registratie Informatie

en: Successfully added user %s. An email notification has been sent.
nl_NL: Gebruiker %s succesvol toegevoegd. Een email bericht werd verstuurd.

en: Successfully added user %s. An error accurs when sending email notification, please check your email configuration.
nl_NL: Gebruiker %s succesvol toegevoegd. Er is een fout tijdens het verzenden van een email bericht, controleer je email configuratie.

en: Successfully added user %s.
nl_NL: Gebruiker %s succesvol toegevoegd.

en: Successfully added user %s. But email notification can not be sent, because Email service is not properly configured.
nl_NL: Gebruiker %s succesvol toegevoegd. Maar email bericht kan niet verstuurd worden, omdat Emaildienst iet correct geconfigureerd werd.

en: Successfully transfered.
nl_NL: Succesvol getransfereerd.

en: Failed to transfer, user %s not found
nl_NL: Transfer mislukt, gebruiker %s niet gevonden

en: Failed to transfer, invalid arguments.
nl_NL: Transfer mislukt, ongeldige argumenten.
