seahub - en to lv translation catalogue (1222 entries)

en: A user with this email already exists.
lv: Lietotājs ar šādu e-pasta adresi jau pastāv.

en: The two passwords didn't match.
lv: Paroļu lauki nesakrīt

en: Name can't be empty
lv: Nosaukums nevar būt tukšs

en: Name is too long (maximum is 255 characters)
lv: Nosaukums pārāk garš (maksimums 255 simboli)

en: Description can't be empty
lv: Apraksts nevar būt tukšs

en: Description is too long (maximum is 100 characters)
lv: Apraksts pārāk garš (maksimums 255 simboli)

en: Name %s is not valid
lv: Nosaukums %s nav derīgs

en: Argument missing
lv: Iztrūkst arguments

en: Oldname is required
lv: Nepieciešams vecais nosaukums

en: It's too long.
lv: Pārāk garš

en: It's required.
lv: Nepieciešams

en: Name "%s" is not valid
lv: Nosaukums "%s" nav derīgs

en: Repo id is required
lv: Nepieciešams bibliotēkas ID

en: Username is required
lv: Nepieciešams lietotāja vārds

en: Password can't be empty
lv: Parole nevar būt tukša

en: Bad url format
lv: Nepareizs URL formāts

en: Wrong password
lv: Kļūdaina parole

en: Internal server error
lv: Iekšējā servera kļūda

en: Decrypt library error
lv: Atkodēšanas kļūda

en: Email is required
lv: Nepieciešams e-pasts

en: Space quota can't be empty
lv: Kvotu lauks nevar būt tukšs

en: Space quota is too low (minimum value is 0)
lv: Kvotas vērtība ir pārāk zema (minimālā vērtība ir 0)

en: Share quota is too low (minimum value is 0)
lv: Kvotas vērtība ir pārāk zema (minimālā vērtība ir 0)

en: Library name is required
lv: Nepieciešams bibliotēkas nosaukums

en: Please enter a number
lv: Lūdzu, ievadiet numuru

en: File Collaboration Team Organization
lv: Datņu koplietošana

en: Discussion
lv: Sarunas

en: File
lv: Datne

en: Directory icon
lv: Mapes attēls

en: %(amount)s replies
lv: %(amount)s atbildes

en: No discussions.
lv: Nav sarunu

en: Loading...
lv: Ielāde...

en: Failed. Please check the network.
lv: Neizdevās. Lūdzu, pārbaudiet tīkla pieslēgumu.

en: Added %(file)s
lv: Pievienots %(file)s

en: Deleted %(file)s
lv: Dzēsts %(file)s

en: Renamed or Moved %(file)s
lv: Pārsaukts vai pārvietots %(file)s

en: Modified %(file)s
lv: Modificēts %(file)s

en: No activity now or the function is not supported.
lv: Darbību vai funkcija netiek atbalstīta.

en: Created library
lv: Bibliotēka izveidota

en: Deleted library %(library_name)s
lv: Dzēsta bibliotēka %(library_name)s

en: Please check the network.
lv: Lūdzu, pārbaudiet tīkla pieslēgumu

en: New Replies
lv: Jaunas atbildes

en: Messages
lv: Ziņas

en: Messages with %(name)s
lv: Ziņa no %(name)s

en: No messages.
lv: Nav ziņas.

en: Personal info
lv: Mans info

en: Permissions
lv: Tiesības

en: Important dates
lv: Svarīgi datumi

en: Groups
lv: Grupas

en: Password changed successfully.
lv: Parole nomainīta sekmīgi

en: Change password: %s
lv: Mainīt paroli: %s

en: Please log in.
lv: Lūdzu, piesakieties.

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Enter a valid email address.
lv: Ievadiet derīgu e-pasta adresi.

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields are case-sensitive.
lv: Lūdzu, ievadīt atbilstošu lietotājvārdu un paroli. Ievērojiet - abi laiku ir reģistra jūtīgi

en: This account is inactive.
lv: Šis konts nav aktīvs

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
lv: Izskatās, ka jūsu pārlūkam atslēgti cepumi (cookies). Cepumi ir nepieciešamii, lai pieslēgtos

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Failed to send email, email service is not properly configured, please contact administrator.
lv: Neizdevās nosūtīt e-pastu, iestatījumi nav korekti. Sazinieties ar administratoru

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
lv: Šī e-pasta adrese nav piesaistīta konta. Vai esat reģistrējies?

en: Can not reset password, please contact LDAP admin.
lv: Nevar atiestātīt paroli, lūdzu, sazinieties ar LDAP administratoru.

en: Reset Password on %s
lv: Atiestādīt paroli uz %s

en: New password
lv: Jauna parole

en: New password confirmation
lv: Apstiprināt paroli

en: The two password fields didn't match.
lv: Paroļu lauki nesakrīt

en: Old password
lv: Vecā parole

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
lv: Vecā parole ievadīta kļudaini. Lūdzu atkārtojiet.

en: Password (again)
lv: Parole (vēlreiz)

en: Logged out
lv: Atslēdzies

en: Failed to send email, please contact administrator.
lv: Nezidevās nosūtīt e-pastu, sazinieties ar administratoru.

en: Can not update password, please contact LDAP admin.
lv: Nevar atjaunināt paroli, lūdzu sazinieties ar LDAP administratoru.

en: Enter a valid e-mail address.
lv: Ierakstiet derīgu e-pasta adresi

en: %(ext)s is an invalid file extension. Authorized extensions are : %(valid_exts_list)s
lv: %(ext)s nav derīgs datnes veids. Atļautie veidi ir: %(valid_exts_list)s

en: Your file is too big (%(size)s), the maximum allowed size is %(max_valid_size)s
lv: Fails par lielu (%(size)s), maximālais izmērs ir %(max_valid_size)s

en: You already have %(nb_avatars)d avatars, and the maximum allowed is %(nb_max_avatars)d.
lv: Jums jau ir %(nb_avatars)d avatars, un maksimālais atļautais ir %(nb_max_avatars)d.

en: Avatar for %s
lv: Avatars %s

en: Successfully uploaded a new avatar.
lv: Jaunais avatars augšuplādēts sekmīgi

en: Successfully uploaded a new group avatar.
lv: Veiksmīgi augšupielādēts jauns grupas avatars.

en: Successfully updated your avatar.
lv: Veiksmīgi atjaunināts avatars.

en: Successfully deleted the requested avatars.
lv: Veiksmīgi dzēsts pieprasītais avatars.

en: Upload Avatar
lv: Augšuplādēt avataru

en: Your current avatar:
lv: Pašreizējais avatars:

en: Upload New Avatar:
lv: Augšupielādēt jaunu avataru:

en: Upload New Image
lv: Augšuplādēt jaunu attēlu

en: Please select the avatars that you would like to delete.
lv: Lūdzu, atlasiet avatarus, kuru vēlaties dzēst.

en: You have no avatars to delete. Please <a href="%(avatar_change_url)s">upload one</a> now.
lv: Jums nav avataru, lai izdzēstu.  Lūdzu, <a href="%(avatar_change_url)s">augšupielādēt vienu</a> tūlīt.

en: Delete These
lv: Dzēst šo

en: Avatar Change
lv: Mainīt avataru

en: Current avatar:
lv: Pašreizējais avatars:

en: Submit
lv: Pielietot

en: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> has updated their avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
lv: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> ir atjaunināts uz avataru <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.

en: You have updated your avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
lv: Esat atjauninājis avataru <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: This value must be of length 40
lv: Vērtībai ir jābūt 40

en: A user with this email already
lv: Lietotājs ar šādu e-pasta adresi jau pastāv

en: Invalid user id.
lv: Nederīgs lietotāja ID

en: name
lv: vārds

en: department
lv: nodaļas

en: telephone
lv: telefons

en: note
lv: Piezīme

en: Files in this library can not be viewed online.
lv: Šīs bibliotēkas datnes nevar tikt skatītas tiešsaistē

en: Added
lv: Pievienots

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Removed
lv: Aizvākts

en: Modified
lv: Modificēts

en: Renamed
lv: Pārsaukts

en: Moved
lv: Pārvietots

en: Added directory
lv: Mape pievienota

en: Removed directory
lv: Mape dzēsta

en: Renamed directory
lv: Mape pārsaukta

en: Moved directory
lv: Mape pārvietota

en: Reverted library to status at
lv: Bibliotēkas statuss atgriezts uz

en: Reverted file "%(file)s" to status at %(time)s.
lv: Atgriezt datni "%(file)s" uz statusu %(time)s.

en: Recovered deleted directory
lv: Dzēsta mape atjaunota

en: Changed library name or description
lv: Mainīts bibliotēkas nosaukums vai apraksts

en: Auto merge by seafile system
lv: Automātiski sapludināts

en: Just now
lv: Tūlīt

en: %(days)d day ago | %(days)d days ago
lv[0]: %(days)d dienas
lv[1]: %(days)d dienām
lv[2]: %(days)d dienām

en: %(hours)d hour ago | %(hours)d hours ago
lv[0]: %(hours)d stundas
lv[1]: %(hours)d stundām
lv[2]: %(hours)d stundām

en: %(minutes)d minute ago | %(minutes)d minutes ago
lv[0]: %(minutes)d minūtes
lv[1]: %(minutes)d minūtēm
lv[2]: %(minutes)d minūtēm

en: %(seconds)d second ago | %(seconds)d seconds ago
lv[0]: %(seconds)d sekundes
lv[1]: %(seconds)d sekundēm
lv[2]: %(seconds)d sekundēm

en: Read-Write
lv: Lasīt-Rakstīt

en: Read-Only
lv: Tikai lasīt

en: Email is required.
lv: Nepieciešams e-pasts

en: %s is not a valid email.
lv: %s nav derīga e-pasta adrese.

en: %s is already in your contacts.
lv: %s ir jau jūsu kontaktpersona.

en: Successfully added %s to contacts.
lv: %s veiksmīgi pievienots kontaktiem

en: Failed to add %s to contacts.
lv: %s neizdevās pievienot kontaktiem

en: Successfully edited %s.
lv: %s veiksmīgi izmainīts

en: Successfully Deleted %s
lv: %s veiksmīgi dzēsts

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Add Contacts
lv: Pievienot kontaktus

en: Email
lv: E-pasts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Note
lv: Piezīme

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: You don't have any contacts
lv: Jums nav kontaktu

en: Add your contacts so you can quickly share libraries and send file shared link.
lv: Pievienojiet draugu kontaktiem, lai tam ātri sniegtu pieeju bibliotēkām un datnēm

en: Email
lv: E-pasts

en: Note(optional)
lv: Piezīme (nav obligāti)

en: Edit Contact
lv: Rediģēt kontaktu

en: Delete Contact
lv: Dzēst kontaktu

en: Are you sure you want to delete %s ?
lv: Tiešām dzēst %s ?

en: You cannot add yourself.
lv: Nevar pievienot sevi

en: The group has already created
lv: Grupa jau izveidota

en: Failed to create group
lv: Neizdevās izveidot grupu

en: The group has already created in this org.
lv: Grupa jau izveidota šajā organizācijā:

en: Failed to create org group.
lv: Neizdevās izveidot organizācijas grupu.

en: Permission error: only group staff can add member
lv: Piekļūves kļūda: tikai grupas locekļi var pievienot biedru

en: Group does not exist
lv: Grupa nepastāv

en: Group is full
lv: Grupa ir pilna

en: Failed to add member to group
lv: Neizdevās pievienot biedru grupai

en: Only group staff can remove member
lv: Tikai grupas locekļi var novākt;) biedru

en: Can not remove myself
lv: Neizdodas novākt;) sevi

en: Group name can't be empty
lv: Grupas nosaukums nevar būt tukšs

en: Group name is too long (maximum is 255 characters)
lv: Grupas nosaukums ir pārāk garš (maksimums 255 rakstzīmes)

en: Group name can only contain letters, numbers or underscore
lv: Grupas nosaukumā var būt tikai burti, cipari vai pasvītrojums

en: Verification message can't be empty
lv: Apstiprinājuma ziņa nevar būt tukša

en: Verification message is too long (maximun is 255 characters)
lv: Pārbaudes ziņojums ir pārāk garš (maksimāli var būt 255 rakstzīmes)

en: "%s" is not a valid name
lv: "%s" nav derīgs nosaukums

en: You do not have permission to create group.
lv: Jums nav atļaujas veidot grupu.

en: You can only create %d groups.<a href="http://seafile.com/">Upgrade account.</a>
lv: Jūs varat izveidot tikai %d grupas.<a href="http://seafile.com/">Atjaunotiet kontu.</a>

en: There is already a group with that name.
lv: Šāda grupa jau pastāv

en: Failed to dismiss group, pleaes retry later.
lv: Neizdevās noraidīt grupu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.

en: Successfully dismissed group.
lv: Veiksmīgi noraidīta grupa.

en: Failed to rename group, group name can only contain letters, numbers or underscore
lv: Neizdevās pārdēvēt grupu, grupas nosaukumā var būt tikai burti, cipari vai pasvītrojums

en: Successfully renamed group to "%s".
lv: Veiksmīgi pārdēvēta grupa uz "%s".

en: Email %s is not valid.
lv: E-pasts %s nav derīgs.

en: Only administrators can make the group public
lv: Padarīt grupu publisku var tikai administrators

en: The message doesn't exist
lv: Ziņa nepastāv

en: You don't have the permission.
lv: Jums nav pieejas tiesību

en: You are invited to join a group on %s
lv: Jūs esat uzaicināts pievienoties grupai %s

en: The group does not exist.
lv: Grupa nepastāv.

en: Failed to add, %s is not in current organization.
lv: Neizdevās pievienot, %s nav šajā iestādē.

en: You can only invite %d members.<a href="http://seafile.com/">Upgrade account.</a>
lv: Jūs varat aicināt tikai %d biedrus.<a href="http://seafile.com/">Atjaunot kontu.</a>

en: Failed to add, %s is not registerd.
lv: Neizdevās pievienot, %s nav reģistrēts.

en: Successfully added. An email has been sent. | Successfully added. %(count)s emails have been sent.
lv[0]: Veiksmīgi pievienots. %(count)s e-pasti ir nosūtīti.
lv[1]: Veiksmīgi pievienots.E-pasts ir nosūtīts.
lv[2]: Veiksmīgi pievienots. %(count)s e-pasti ir nosūtīti.

en: Successfully added.
lv: Veiksmīgi pievienots

en: Failed to add, %s is not a valid email.
lv: Neizdevās pievienot, %s nav derīga e-pasta adrese.

en: Failed to add, %s is not registrated.
lv: Neizdevās pievienot. %s nav reģistrēts

en: Operation succeeded.
lv: Darbība veiksmīga

en: Failed：%s
lv: Neizdevās %s

en: Error: wrong group id
lv: Kļūda: nepareizs grupas ID

en: Error: the group does not exist.
lv: Kļūda: grupa nepastāv.

en: Successfully posted to %(groups)s.
lv: Veiksmigi nosūtīta uz %(groups)s.

en: Error: you are not in group %s.
lv: Kļūda: jūs neesat grupā %s.

en: Error: the library does not exist.
lv: Kļūda: bibliotēka nepastāv.

en: Error: no path.
lv: Kļūda: nav norādīts ceļš.

en: Failed to create: the group does not exist.
lv: Neizdevās izveidot: grupa nepastāv.

en: Failed to create: you are not in the group.
lv: Neizdevās izveidot: jūs neesat grupā.

en: Failed to create
lv: Neizdevās izveidot

en: Failed to create: internal error.
lv: Neizdevās izveidot: iekšēja kļūda.

en: You are already in the group.
lv: Jūs jau esat šajā grupā.

en: Sent successfully, the group admin will handle it.
lv: Veiksmīgi nosūtīts, grupas administrators to nokārtos.

en: Discussion is required.
lv: Diskusija ir nepieciešama

en: File does not exist
lv: Šāda datne nepastāv

en: Successfully enable "Wiki".
lv: Veiksmīgi aktivizēts "Wiki".

en: Successfully disable "Wiki".
lv: Veiksmīgi deaktivizēts "Wiki".

en: Failed to create wiki page. Please retry later.
lv: Neizdevās izveidot Wiki lapu. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Internal Server Error
lv: Iekšējā servera kļūda

en: Wiki does not exists.
lv: Wiki nepastāv.

en: Failed to create home page. Please retry later
lv: Neizdevās izveidot mājas lapu. Lūdzu, mēģiniet vēlāk.

en: Failed to set wiki library.
lv: Neizdevās iestatīt wiki bibliotēku.

en: Wiki is not found.
lv: Wiki nav atrasts.

en: Page "%s" already exists.
lv: Lapa "%s" jau pastāv.

en: Successfully deleted "%s".
lv: Veiksmīgi dzēsts "%s".

en: Failed to delete "%s". Please retry later.
lv: Neizdevās dzēst "%s". Lūdzu, mēģiniet vēlāk.

en: Hi,
lv: Labdien,

en: %(email)s invited you to join group %(grp_name)s on %(site_name)s:
lv: %(email)s uzaicināja jūs pievienoties grupai %(grp_name)s uz %(site_name)s:

en: Hide replies
lv: Slēpt atbildes

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Add a reply...
lv: Pievienot atbildi...

en: It can not be blank and should be no more than 2048 characters.
lv: Lauks nevar būt tukšs, un nedrīkst būt garāks par 2048 rakstzīmēm.

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable Modules
lv: Aktivizēt moduļus

en: This group is public.
lv: Šī grupa ir publiska

en: Libraries
lv: Bibliotēkas

en: Files
lv: Datnes

en: Members
lv: Biedri

en: Admin
lv: Administrators

en: Add a discussion...
lv: Uzsākt sarunu...

en: Add files
lv: Pievienot datnes

en: Choose a file or files:
lv: Izvēlieties datnes:

en: After login, you can post discussions and add replies.
lv: Pēc pieslēgšanās var uzsākt sarunu un pievienot atbildes

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Nākamais

en: ↑Top
lv: Augšā

en: Really want to delete this discussion?
lv: Tiešām vēlaties dzēst šo sarunu?

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Successfully deleted
lv: Veikmīgi dzēsts

en: Failed to delete:
lv: Neizdevās izdzēst

en: Failed.
lv: Neizdevās

en: New Library
lv: Jauna bibliotēka

en: Size
lv: Izmērs

en: Last Update
lv: Atjaunots

en: Shared By
lv: Dalās

en: No library is sharing to this group
lv: Šai grupai nav pieeju bibliotēkām

en: You can share libraries by clicking the "New Library" button above or the "Share" icon on your libraries list.
lv: Jūs varat sniegt pieeju bibliotēkām klikšķinot uz "Jauna bibliotēka" pogas vai "Sniegt pieeju" pogas bibliotēku sarakstā

en: Libraries shared as writable can be downloaded and synced by other group members. Read only libraries can only be downloaded, updates by others will not be uploaded.
lv: Bibliotēkas dalīta, kā rakstāma var lejupielādēt un sinhronizēt ar citiem grupas biedriem. Tikai lasāmas bibliotēkas var lejupielādēt tikai, atjauninājumi ar citiem netiks augšupielādēti.

en: Description
lv: Apraksts

en: directory icon
lv: Mapes attēls

en: No public library is in this group
lv: Šai grupā nav publiskas bibliotēkas

en: A library can be made public in its settings page.(Not implemented yet)
lv: Bibliotēku var publiskot savā iestatījumu lapu (vēl nav ieviests).

en: %(user)s want to join to Group "%(group_name)s", here is the verification message:
lv: %(user)s vēlas pievienoties grupai "%(group_name)s",  šeit ir verifikācijas ziņojumu:

en: Thanks for using our site!
lv: Pateicamies par sadarbību!

en: The %(site_name)s team
lv: %(site_name)s

en: Admins
lv: Administrators

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Add Members
lv: Pievienot biedrus

en: Add Admins
lv: Pievienot administratoru

en: Avatar
lv: Avatars

en: Change
lv: Mainīt

en: Rename
lv: Pārsaukt

en: Revoke Public
lv: Anulēt Publisko

en: Make Public
lv: Padarīt Publisku

en: Transfer
lv: Pārsūtīt

en: Dismiss
lv: Aizmirst

en: Transfer Group To
lv: Pārsūtīt grupu uz

en: Rename Group To
lv: Pārdēvēt grupu uz

en: Add members
lv: Pievienot biedrus

en: Add administrators
lv: Pievienot administratorus

en: Dismiss Group
lv: Aizmirst grupu

en: Really want to dismiss this group?
lv: Tiešām aizmirst grupu

en: Delete Member
lv: Dzēst biedru

en: Really want to delete %s ?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst %s ?

en: Quit
lv: Iziet

en: Quit Group
lv: Pamest grupu

en: Are you sure you want to quit this group?
lv: Tiešām pārtraukt

en: Join Group
lv: Iekļauties grupā

en: Name:
lv: Vārds:

en: Creator:
lv: Izveidojis:

en: Create at:
lv: Izveidots:

en: Members:
lv: Biedri:

en: Verification Message
lv: Apstiprinājuma ziņa

en: Wiki Index
lv: Wiki indekss

en: No index now.
lv: Nav indeksa tagad.

en: Create
lv: Izveidot

en: This group currently has no wiki
lv: Šī grupa pašlaik nav Wiki

en: Seafile Wiki enables you to organize your knowledge in a simple way. The contents of wiki is stored in a normal library with pre-defined file/folder structure. This enables you to edit your wiki in your desktop and then sync back to the server.
lv: Seafile Wiki ļauj jums organizēt savas zināšanas vienkāršā veidā. Wiki saturs tiek glabāts normālā bibliotēkā ar iepriekš noteiktu datņu / mapju struktūru. Tas ļauj jums rediģēt savu wiki jūsu darbvirsmā un pēc tam sinhronizēt atpakaļ uz serveri.

en: Create Wiki Now
lv: Izveidot Wiki Tagad

en: Choose a library as wiki
lv: Izvēlieties bibliotēku kā Wiki

en: Create Wiki
lv: Izveidot Wiki

en: Wiki Pages
lv: Wiki lapas

en: Choose a library as wiki:
lv: Izvēlieties bibliotēku kā Wiki

en: Please click and choose a library.
lv: Lūdzu, noklikšķiniet uz un izvēlieties bibliotēku.

en: Home
lv: Māja

en: Pages
lv: Lapas

en: Wiki History
lv: Wiki vēsture

en: New Page
lv: Jauna lapa

en: Delete Page
lv: Dzēst lapu

en: Edit Page
lv: Rediģēt lapu

en: Page History
lv: Lapas vēsture

en: Last modified by %(modifier)s, %(modify_time)s
lv: Pēdējoreiz modificējis %(modifier)s, %(modify_time)s

en: Are you sure you want to delete this page?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo lapu?

en: Name is required.
lv: Nepieciešams nosaukums.

en: Description is required.
lv: Nepieciešams apraksts.

en: Tips
lv: Padomi

en: After creating a group, you can add members and share libraries into it.
lv: Kad tiks izveidota grupa, tai varēs pievienot biedrus un sniegt tiem pieeju bibliotēkām

en: Since you are a guest user now, you can not create groups.
lv: Tā kā jūs esat, tagad viesis nevarat izveidot grupas.

en: My Groups
lv: Manas grupas

en: New Group
lv: Jauna grupa

en: Time:
lv: Laiks:

en: You are not in any groups
lv: Neesat ne vienā grupā

en: Group is a place for you and your friends leaving messages and collaborating on libraries. You can create a group by clicking "New Group" button.
lv: Grupa ir vieta, kur jūs un jūsu draugi atstāj ziņojumus un sadarbojas ar bibliotēkām. Jūs varat izveidot grupu, noklikšķiniet uz pogas "Jauna grupa".

en: Group is a place for you and your friends leaving messages and collaborating on libraries. Groups you join will be listed here.
lv: Grupa ir vieta saziņai ar jums un jūsu draugiem. Tajā jūs varat atstāt ziņas un dalīties ar bibliotēkām. Šeit ir uzskaitītas grupas, kurās jūs esat biedrs.

en: Group Name
lv: Grupas nosaukums

en: Failed to post reply.
lv: Neizdevās nosūtīt atbildi.

en: Group:
lv: Grupa:

en: None
lv: Neviens

[ctx: help]
en: Client
lv: Klients

en: Install and Sync Files
lv: Instalēt un Sinhronizēt datnes

en: Deleting a library
lv: Dzēst bibliotēku

en: Encrypting a library
lv: Šifrē bibliotēku

en: File conflicts
lv: Datnes konflikts

en: Excluding files
lv: Izņemot datnes

en: Web Site
lv: Tīmekļa vietne

en: Sharing to a group
lv: Koplietošana ar grupu

en: Viewing an encrypted library
lv: Skatīt šifrēto bibliotēku

en: Deleting a file library
lv: Dzēst datņu bibliotēku

en: To maximize your data security, deletion of file libraries on the website and on your computer are not "synced" automatically.
lv: Lai maksimāli palielinātu savu datu drošību, izdzēšot datņu bibliotēku tīmekļa vietnē jūsu dators nevarēs "sinhronizēt" automātiski.

en: After a file library is deleted on the website, the library downloaded to your computer won't be deleted. But it won't be synced with the website any more.
lv: Pēc bibliotēkas izdzēšanas no tīmekļa vietnes, bibliotēka kas lejupielādēta datorā netiks dzēsta. Taču tā netiks sinhronizēta ar tīmekļa vietni, nekad vairāk.

en: After a file library is deleted on your computer, the library on the website won't be deleted. You may download and sync it again later.
lv: Pēc bibliotēkas dzēšanas datorā bibliotēka tīmekļa vietnē netiks dzēsta. Jūs bibliotēku drīkstat lejupielādēt un sinhronizēt vēlreiz vēlāk.

en: Sharing a library to a group
lv: Koplietot bibliotēku grupai

en: You have two ways to share a library to a group
lv: Ir divi veidi, kā bibliotēkas var pievienot grupai

en: Create a file library directly inside the group workspace.
lv: Izveidot datnes bibliotēku tieši grupas darbvietā.

en: Share an existing personal library to the group.
lv: Koplietot esošu personisko bibliotēku grupā.

en: Excluding files/folders from syncing
lv: Izņemot datnes/mapes sinhronizēšanu

en: Sometimes you don't want to sync some files or folders inside a library. To achieve this, you can create a file named seafile-ignore.txt in the root folder of this library. In this special file, you specify the files and folders that Seafile should not sync. Each line in this file specifies a pattern. The following pattern format are supported.
lv: Dažreiz jūs nevēlaties sinhronizēt datnes vai mapes bibliotēkā. Lai sasniegtu šo mērķi, jūs varat izveidot datni ar nosaukumu seafile-ignore.txt saknes mapē bibliotēkā. Šajā īpašajā datnē, jūs norādat datnes un mapes, ko Seafile nevajadzētu sinhronizēt. Šajā datnē norāda katras līnijas modeli. Šāda tipa formāts tiek atbalstīts.

en: A blank line matches no files.
lv: Tukša līnija nesakrīt ar jebkuru datni - ignorēt.

en: A line starting with # serves as a comment.
lv: Līnija, kas sākas ar # kalpo kā komentārs

en: Example
lv: Piemērs

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Installing and Using Seafile Client
lv: Seafile klienta instalēšana un izmantošana

en: After downloading Seafile client program, you have 3 steps left to get it up and running.
lv: Pēc Seafile klienta programmas lejupielādes, jums ir 3 soļi, lai uzsāktu darbību un darbotos.

en: 1. Select a disk partition to store local Seafile data
lv: 1. Atlasiet diska nodalījumu, lai saglabātu vietējos Seafile datus

en: 2. Add an account
lv: 2. Pievienot kontu

en: Add an account on your private Seafile server or our public server.
lv: Pievienojiet kontu, jūsu privātajā Seafile serverī vai mūsu publiskā serverī.

en: 3. Sync a library
lv: 3. Sinhronizēt bibliotēku

en: Click the "Sync this library" button to sync it with a local folder.
lv: Noklikšķiniet uz pogas "Sinhronizēt šo bibliotēku", lai  to varētu sinhronizēt ar lokālo mapi.

en: Then you add some files into the library. They will be automatically synced with cloud platform.
lv: Pēc tam varat pievienot bibliotēkā datnes. Tie tiks automātiski sinhronizēti ar mākoņa platformu.

en: 4. (Optional) Create a library
lv: 4.  Izveidot bibliotēku (neobligāts)

en: You can also create a library from a local folder.
lv: Jūs varat izveidot arī mapes vietējā bibliotēkā.

en: Encrypting a file library
lv: Šifrēt datnes bibliotēku

en: Seafile supports encryption of file libraries to strengthen your data security. To encrypt a file library, you need to set a password when you create a library.
lv: Seafile atbalsta datnes šifrēšanu bibliotēkā, lai stiprinātu datu drošību. Lai šifrētu datnes bibliotēkā, nepieciešams iestatīt paroli, veidojot bibliotēku.

en: The password won't be stored on Seafile cloud platform.
lv: Parole netiks saglabāta Seafile mākoņa platformā.

en: So even the adminastrator of the servers cannot view your encrypted data without the password.
lv: Servera administrators nevar apskatīt šifrētos datus bez paroles.

en: To download and sync an encrypted library to your computer, you need to provide the password.  Seafile client program will download the encrypted data and decrypt it on your computer.
lv: Lejupielādējot un sinhronizējot šifrētu bibliotēku ar datoru, jums jānorāda parole. Klienta programma lejupielādēs Seafile šifrētos datus un atšifrēs jūsu datorā.

en: To share an encrypted library with your friends, you also need to tell them the password.
lv: Lai koplietotu šifrētu bibliotēku ar draugiem, jums vajadzēs pateikt viņiem paroli.

en: message is required
lv: ziņa ir nepieciešama

en: contact is required
lv: kontakts ir nepieciešams

en: You can not send message to yourself.
lv: Jūs nevarat nosūtīt ziņojumu pats sev.

en: Failed to send message to %s, user not found.
lv: Neizdevās nosūtīt ziņu %s, netrodu šo lietotāju

en: New Message
lv: Jauna ziņa

en: Message
lv: Ziņa

en: Time
lv: Laiks

en: message...
lv: ziņa...

en: send to: click to select contacts
lv: sūtīt: spiediet šeit, lai izvēlētos kontaktu

en: please add contacts at first
lv: sākumā pievienojiet kontaktu

en: Send a message...
lv: Sūtīt ziņu...

en: Internal error
lv: Iekšējā kļūda

en: A file named <a href='%(file_link)s'>%(file_name)s</a> is uploaded to <a href='%(link)s'>%(name)s</a>
lv: Datne ar nosaukumu <a href='%(file_link)s'>%(file_name)s</a> lejupielādēta mapē <a href='%(link)s'>%(name)s</a>

en: A file named <strong>%(file_name)s</strong> is uploaded to <strong>Deleted Library</strong>
lv: Datne ar nosaukumu <strong>%(file_name)s</strong> lejupielādēta mapē <strong>Dzēstas bibliotēkas</strong>

en: You have received a <a href='%(href)s'>new message</a> from %(user)s.
lv: Esat saņēmis <a href='%(href)s'>jaunu vēstuli</a> no %(user)s.

en: <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a> has a new discussion.
lv: <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a> ir jauna saruna.

en: %(user)s posted a new discussion in <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>.
lv: %(user)s nosūtīja jaunu sarunu <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>.

en: One <a href='%(href)s'>group discussion</a> has a new reply.
lv: Vienai <a href='%(href)s'>grupas sarunai</a> ir jauna atbilde.

en: %(user)s replied the <a href='%(href)s'>group discussion</a>.
lv: %(user)s atbildēja <a href='%(href)s'>grupas sarunai</a>.

en: Successfully cleared all notices.
lv: Veiksmīgi iztīrīti visi paziņojumi.

en: New notice on %s
lv: Jauns paziņojums no %s

en: Hi, %(name)s
lv: Labdien, %(name)s

en: 
    You've got 1 new notice on %(site_name)s:
     | 
    You've got %(num)s new notices on %(site_name)s:
lv[0]: 
    Jums ir %(num)s jauni paziņojumi no %(site_name)s:
lv[1]: 
    Jums ir 1 jauns paziņojums no %(site_name)s:
lv[2]: 
    Jums ir %(num)s jauni paziņojumi no %(site_name)s:

en: %(user)s posted a new discussion in <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>
lv: %(user)s nosūtīja jaunu sarunu <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>

en: %(user)s replied your <a href="%(url_base)s%(reply_url)s">group discussion</a>
lv: %(user)s atbildēja uz jūsu <a href="%(url_base)s%(reply_url)s">grupas sarunu</a>

en: You have received a <a href="%(url_base)s%(msg_url)s">new message</a> from %(user)s.
lv: Esat saņēmis <a href="%(url_base)s%(msg_url)s">jaunu vēstuli</a> no %(user)s.

en: All Notifications
lv: Visi paziņojumi

en: Add new notification
lv: Pievienot jaunu paziņojumu

en: Notification Detail
lv: Paziņojuma detaļas

en: (current notification)
lv: (pašreizējais paziņojums)

en: Set to current
lv: Iestatīt pašreizējo

en: Empty
lv: Tukšs

en: Delete Notification
lv: Dzēst paziņojumu

en: Notices
lv: Paziņojums

en: Mark all read
lv: Atzīmēt visas izlasītas

en: Clear
lv: Tīrs

en: More
lv: Vairāk

en: Please choose how to view encrypted libraries online:
lv: Lūdzu, izvēlieties, kā apskatīt šifrētās bibliotēku tiešsaistē:

en: Send passwords to the server.
lv: Nosūtīt paroles uz serveri.

en: Files will be decrypted in the server before being sent to you.
lv: Datnes atšifrē serverī, pirms tiek jums nosūtīts.

en: Save passwords in your browser.
lv: Saglabājiet paroles, jūsu pārlūkprogrammā.

en: Nickname should not include ' / '
lv: Segvārds nedrīkst ietvert ' / '

en: Successfully edited profile.
lv: Veiksmīgi rediģēts profils.

en: Failed to edit profile
lv: Neizdevās rediģēt profilu

en: Has not accepted invitation yet
lv: Vēl nav pieņēmis uzaicinājumu

en: Demo account can not be deleted.
lv: Demo kontu nevar dzēst.

en: Failed to set default library.
lv: Neizdevās iestatīt noklusēto bibliotēku.

en: Can not set encrypted library as default library.
lv: Nevar iestatīt šifrētu bibliotēku, kā noklusēto bibliotēku.

en: Successfully set "%s" as your default library.
lv: Veiksmīgi iestatīts "%s" kā jūsu noklusētā bibliotēka.

en: Profile Setting
lv: Profila iestatījumi

en: Profile
lv: Profils

en: Language
lv: Valoda

en: Encrypted Libraries
lv: Šifrēt bibliotēkas

en: Sub-library
lv: Apakšbibliotēka

en: Default Library
lv: Noklusētā bibliotēka

en: Delete Account
lv: Dzēst kontu

en: Avatar:
lv: Avatars:

en: Password:
lv: Parole:

en: Update
lv: Atjaunot

[ctx: true name]
en: Name:
lv: Vārds:

en: About me:
lv: Par mani:

en: Department:
lv: Nodaļa:

en: Telephone:
lv: Telefons:

en: Language Setting
lv: Valodas iestatījumi

en: Encrypted Libraries Setting
lv: Šifrētās bibliotēkas iestatījumi

en: How to view encrypted libraries online:
lv: Lūdzu, izvēlieties, kā apskatīt šifrētās bibliotēkas tiešsaistē:

en: Sub-library Setting
lv: Apakšbibliotēkas iestatījumi

en: Enable sub-library
lv: Aktivizēt apakšbibliotēku

en: Default Library Setting
lv: Noklusētās bibliotēkas iestatījumi

en: Your default library:
lv: Jūsu noklusētā bibliotēka

en: Default library is the default place to store your personal documents and pictures.
lv: Noklusētā bibliotēka noklusētā vietā, kur glabāt savus personiskos dokumentus un attēlus.

en: Choose Default Library
lv: Izvēlēties noklusēto bibliotēku

en: This operation will not be reverted. Please think twice!
lv: Neatgriezeniska darbība, izdomājiet kārtīgi!

en: Choose default library:
lv: Izvēlēties noklusēto bibliotēku:

en: Really want to delete your account?
lv: Tiešām dzēst kontu?

en: Send message
lv: Sūtīt ziņu

en: Info
lv:  informācija

[ctx: true name]
en: Name
lv: Vārds

en: Self-introduction
lv: Par sevi

en: Department
lv: Nodaļa

en: Telephone
lv: Telefons

en: Email is not longer than 512 characters
lv: E-pasts nav garāks par 512 simboliem

en: Please enter a correct password.
lv: Lūdzu, ievadiet pareizo paroli.

en: Failed to share to all members, please try again later.
lv: Neizdevās izveidot pieejas visiem biedriem, mēģiniet vēlāk.

en: Shared to all members successfully, go check it at <a href="%s">Shares</a>.
lv: Pieejas biedriem izveidotas veiksmīgi, apskatiet <a href="%s">Koplietošana</a>.

en: Library does not exist
lv: Bibliotēka nepastāv

en: Invalid argument
lv: Nederīgs argumnents

en: Permission denied
lv: Pieeja liegta

en: Argument is not valid
lv: Arguments nav derīgs

en: Failed to remove share
lv: Neizdevās noņemt koplietojumu

en: group id is not valid
lv: grupas ID nav derīgs

en: Failed to unshare: the group doesn't exist.
lv: Kļūda noņemot koplietojumu: grupa nepastāv.

en: Successfully removed share
lv: Veiksmīgi noņemts koplietojums

en: all members
lv: visi biedri

en: Invalid arguments
lv: Nederīgi argumnenti

en: You cannot share the library in this way.
lv: Jums nav piekļuves šai bibliotēkai

en: Removed successfully
lv: Veiksmīgi moņemta

en: The link doesn't exist
lv: Saite nepastāv

en: Sending shared link failed. Email service is not properly configured, please contact administrator.
lv: Koplietošanas saites sūtīšana neizdevās. E-pasta pakalpojumi nav konfigurēti pareizi. Lūdzu, sazinieties ar administratoru.

en: file
lv: datne

en: directory
lv: mape

en: Please choose a directory.
lv: Lūdzu, izvēlieties mapi.

en: Successfully saved.
lv: Veiksmīgi saglabāts.

en: Successfully unshared "%s".
lv: Veiksmīgi atcelta koplietošana "%s".

en: You don't have permission to unshare %s.
lv: Jums nav atļaujas atcelt koplietošanu %s.

en: You don't have permission to save %s.
lv: Jums nav atļaujas, lai saglabātu %s.

en: Library does not exist.
lv: Bibliotēka nepastāv.

en: Directory does not exist.
lv: Mape nepastāv.

en: Links - Share
lv: Saites - Koplietot

en: Download Links
lv: Lejupielādēt saites

en: Upload Links
lv: Augšupielādēt saites

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Visits
lv: Apmeklējumi

en: View
lv: Skatīt

en: Remove
lv: Aizvākt

en: You don't have any download link
lv: Jums nav nevienas lejupielādes saites

en: You don't have any upload link
lv: Jums nav nevienas augšupielādes saites

en: Folders - Share
lv: Mapes - Koplietot

en: Folders
lv: Mapes

en: Share To
lv: Dalīts ar

en: Permission
lv: Tiesības

en: Unshare
lv: Atcelt koplietošanu

en: Edit succeeded
lv: Rediģēšana izdevās

en: Edit failed.
lv: Rediģēšana neizdevās.

en: Files - Share
lv: Datnes - Dalīties

en: From Others
lv: No citiem

en: To Others
lv: Priekš citiem

en: From
lv: No

en: To
lv: Priekš

en: You don't have any private shared files
lv: Jums nav nevienas privātās koplietojamās datnes

en: You can share a single file with a registered user if you don't want to share a whole library.
lv: Jūs varat koplietot datni ar reģistrētu lietotāju, ja nevēlaties koplietot veselu bibliotēku.

en: Libraries - Share
lv: Bibliotēkas - Koplietot

en: You have not shared any library
lv: Nav bibliotēkas koplietošanai

en: You can share libraries to your friends and colleagues by clicking the share icon of your own libraries in your home page or creating a new library in groups you are in.
lv: Jūs varat koplietot bibliotēkas ar draugiem vai kolēģiem uzklikšķinot uz "Dalīties" ikonas kādāi no Jūsu bibliotēkām.

en: Shares
lv: Koplietošana

en: Basic Info
lv: Pamatinfo

en: No Nickname
lv: Nav iesaukas

en: Add to contacts
lv: Pievienot kontaktiem

en: Download and Sync
lv: Lejuplādēt un sinhronizēt

en: Leave Share
lv: Atļauja koplietojumam

en: You have no library sharing with %(to_email)s.
lv: Jums nav koplietošanas bibliotēkas ar %(to_email)s.

en: Sorry, but the requested page could not be found.
lv: Atvainojiet, bet pieprasīto lapu nevarēja atrast.

en: Activities
lv: Aktivitātes

en: is encrypted
lv: ir šifrēta

en: Password：
lv: Parole:

en: The password will be kept in the server for only 1 hour.
lv: Parole tiks glabāta uz servera tikai 1 stundu.

en: Exit System Admin
lv: Iziet no administratora loga

en: Notifications
lv: Paziņojums

en: See All Notifications
lv: Skatīt visus paziņojumus

en: Log out
lv: Iziet

en: System Admin
lv: Administratora logs

en: All Groups
lv: Visas grupas

en: Close
lv: Aizvērt

en: My Home
lv: Mājas

en: Organization
lv: Organizācija

en: Help
lv: Palīdzība

en: Signup
lv: Reģistrēties

en: Create a personal account
lv: Izveidot personisko kontu

en: Create an organization account
lv: Izveidot organizācijas kontu

en: This library is encrypted. Please input the password if you want to browse it online. And the password will be kept on the server for only 1 hour.
lv: Šī bibliotēka ir šifrēta. Lūdzu ievadiet paroli, ja vēlaties pārlūkot šo bibliotēku tiešsaistē. !!! Parole tiks uzglabāta uz servera 1 stundu. !!!

en: Password:
lv: Parole:

en: You can change how to view encrypted libraries online <a class="normal" href="%(profile_edit_url)s#enc-lib-setting">here</a>.
lv: Jūs varat mainīt, kā apskatīt šifrētu bibliotēkas internetā <a class="normal" href="%(profile_edit_url)s#enc-lib-setting">šeit</a>.

en: Please enter the password.
lv: Lūdzu, ievadiet paroli.

en: Devices
lv: Ierīces

en: Platform
lv: Platforma

en: Device Name
lv: Ierīces nosaukums

en: IP
lv: IP adrese

en: Last Access
lv: Pēdējā piekļuve

en: # Libraries
lv: # Bibliotēkas

en: Operation
lv: Darbības

en: Unlink
lv: Atsaistīt

en: Really want to unlink %s?
lv: Vai tiešām vēlaties noņemt saiti %s?

en: It will immediately stop syncing.
lv: Nekavējoties tiks apturēta sinhronizēšana.

en: You do not have connected devices
lv: Jums nav savienotas ierīces

en: Your clients (Desktop/Android/iOS) will be listed here.
lv: Jūsu klienti (Desktop/Android/iOS), tiks uzskaitīti šeit.

en: Successfully unlinked.
lv: Veiksmīgi noņemta saite.

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Current path:
lv: Atrodaties mapē:

en: Draft saved.
lv: Uzmetums saglabāts.

en: Continue editing
lv: Turpināt rediģēt

en: Preview
lv: Apskatīt

en: Standard Syntax
lv: Standarta sintakse

en: Enter this
lv: Ievadiet

en: To see this
lv: Lai redzētu

en: bold
lv: treknraksts

en: text
lv: teksts

en: italics
lv: slīpraksts

en: Header
lv: Galvene

en: Smaller header
lv: Mazāka galvene

en: Link something
lv: Kaut kāda saite

en: alt text
lv: alt teksts

en: Extended Syntax for Wiki
lv: Paplašināta sintakse par Wiki

en: or
lv: vai

en: internal link to another wiki page.
lv: Iekšējo saiti ar citu Wiki lapu.

en: internal link to a picture at this-library/images/pic.jpg.
lv: iekšēja saite uz attēlu this-library/images/pic.jpg.

en: internal link to a file at this-library/folder/file.doc.
lv: Iekšēja saite uz datni this-library/folder/file.doc.

en: Font
lv: Fonts

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Huge
lv: Milzīgs

en: Normal
lv: Normāls

en: Small
lv: Mazs

en: Font Color
lv: Fonta krāsa

en: defaut color
lv: noklusētā krāsa

en: Bold (Ctrl/Cmd+B)
lv: Treknraksts (Ctrl/Cmd+B)

en: Italic (Ctrl/Cmd+I)
lv: Slīpraksts (Ctrl/Cmd+I)

en: Strikethrough
lv: Pārsvītrot

en: Underline (Ctrl/Cmd+U)
lv: Pasvītrot (Ctrl/Cmd+U)

en: Remove format
lv: Aizvākt formātu

en: Bullet list
lv: Aizzīmes saraksts

en: Number list
lv: Skaitļu saraksts

en: Reduce indent (Shift+Tab)
lv: Samazināt atkāpes (Shift+Tab)

en: Indent (Tab)
lv: Atkāpe (Tab)

en: Align Left (Ctrl/Cmd+L)
lv: Izlīdzināt pa kreisi (Ctrl/Cmd+L)

en: Center (Ctrl/Cmd+E)
lv: Centrs (Ctrl/Cmd+E)

en: Align Right (Ctrl/Cmd+R)
lv: Izlīdzināt pa labi (Ctrl/Cmd+R)

en: Justify (Ctrl/Cmd+J)
lv: Izlīdzināt (Ctrl/Cmd+J)

en: Hyperlink
lv: Hipersaite

en: Add
lv: Pievienot

en: Remove Hyperlink
lv: Nodzēst hipersaiti

en: Insert picture (or just drag & drop)
lv: Ielikt attēlu (vai vienkārši velciet un nometiet)

en: Undo (Ctrl/Cmd+Z)
lv: Atsaukt (Ctrl/Cmd+Z)

en: Redo (Ctrl/Cmd+Y)
lv: Atatsaukt (Ctrl/Cmd+Y)

en: Draft Available
lv: Uzmetums pieejams

en: Load
lv: Ielādēt

en: Discard
lv: Izmest

en: Draft successfully loaded
lv: Veiksmīgi uzmetums ielādēts

en: Strong <strong> Ctrl+B
lv: Spēcīgs <strong> Ctrl+B

en: strong text
lv: spēcīgs teksts

en: Emphasis <em> Ctrl+I
lv: Izcēlums <em> Ctrl+I

en: emphasized text
lv: uzsvērts teksts

en: Hyperlink <a> Ctrl+L
lv: Hipersaite <a> Ctrl+L

en: enter link description here
lv: šeit ievadiet saites aprakstu

en: Insert Hyperlink
lv: Ievietot hipersaiti

en: optional title
lv: izvēles virsraksts

en: Code Sample <pre><code> Ctrl+K
lv: Koda paraugs <pre><code> Ctrl+K

en: enter code here
lv: ievadīt kodu šeit

en: Image <img> Ctrl+G
lv: Attēls <img> Ctrl+G

en: enter image description here
lv: attēla aprakstu ievadiet šeit

en: Insert Image
lv: Ievietot attēlu

en: Numbered List <ol> Ctrl+O
lv: Skaitļu saraksts <ol> Ctrl+O

en: Bulleted List <ul> Ctrl+U
lv: Aizzīmes saraksts <ul> Ctrl+U

en: List item
lv: ierakstu saraksts

en: Heading <h1>/<h2> Ctrl+H
lv: Virsraksts <h1>/<h2> Ctrl+H

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Horizontal Rule <hr> Ctrl+R
lv: Horizontāls atdalītājs <hr> Ctrl+R

en: Undo - Ctrl+Z
lv: Atsaukt - Ctrl+Z

en: Redo - Ctrl+Y
lv: Atatsaukt - Ctrl+Y

en: Redo - Ctrl+Shift+Z
lv: Atatsaukt - Ctrl+Shift+Z

en: Editing Help
lv: Rediģēt palīdzību

en: Submit failed. Please check the network.
lv: Iesniegšana neizdevās. Lūdzu, pārbaudiet tīkla.

en: Password is required.
lv: Parole ir nepieciešama.

en: History
lv: Vēsture

en: 's Version History
lv: 's Versiju vēsture

en: Current Path:
lv: Pašreizējais ceļš:

en: Modifier
lv: Mainījis

en: (current version)
lv: (pašreizējā versija)

en: (Renamed or moved from %(old_path)s)
lv: (pārdēvēts vai pārvietots no %(old_path)s)

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Diff
lv: Nesakrist

en: Plan
lv: Plāns

en: Documents
lv: Dokumentus

en: Introduction
lv: Ieviešana

en: Client
lv: Klients

en: Seafile for Windows, Mac and Linux
lv: Seafile priekš Linux, Mac un Windows

en: Server Version:
lv: Servera versija:

en: About Us
lv: Par mums

en: Personal
lv: Privāts

en: Starred
lv: Zvaigžņotas

en: Personal Wiki
lv: Privāts Wiki

en: Share Admin
lv: Koplietošanā

en: Links
lv: Saites

en: Upload Folder
lv: Augšuplādēt mapi

en: Add auto expiration
lv: Pievienot automātisko izbeigšanos

en: Days
lv: Dienas

en: Shared Links
lv: Koplietošanas saites

en: View and manage all the shared links in this library.
lv: Apskatīt un pārvaldīt visas koplietotās saites šajā bibliotēkā.

en: Owned Libs
lv: Īpašumā

en: Shared Libs
lv: Koplietots

en: Mine
lv: Manas

en: Sub-libraries
lv: Apakšbibliotēkas

en: Shared
lv: Dalītas

en: New Sub-library
lv: Jauna apakšbibliotēka

en: You have not created any libraries
lv: Jums nav nevienas bibliotēkas

en: You can create a library to organize your files. For example, you can create one for each of your projects. Each library can be synchronized and shared separately.
lv: Lai organizētu savas datnes, veidojiet datņu bibliotēkas, pa vienai katram projektam. Katru bibliotēka var sinhronizēt atsevišķi un katrai var veidot atsevišķas pieejas

en: Origin
lv: Izcelsme

en: You have not created any sub-libraries
lv: Jūs neesat izveidojis nevienu apakšbibliotēku

en: File Name
lv: Datnes nosaukums

en: Welcome to Seafile!
lv: Laipni lūdzam Seafile!

en: Choose a directory:
lv: Izvēlēties mapi:

en: Add Library
lv: Pievienot bibliotēku

en: Create a new library
lv: Izveidot jaunu bibliotēku

en: No public library
lv: Nav publiskās bibliotēkas

en: You can create a public library by clicking "New Library" button, others can view and download this library.
lv: Varat izveidot publisko bibliotēku, noklikšķinot uz pogu "Jauna bibliotēka", citi var skatīt un lejupielādēt šo bibliotēku.

en: Group
lv: Grupa

en: No library is shared to your groups
lv: Šai grupai nav koplietošanai bibliotēkas

en: Search groups...
lv: Meklēt grupas...

en: No group found
lv: Grupa nav atrasta

en: No one has created any groups yet
lv: Neviens vēl nav izveidojis nevienu grupu

en: You can click "Add Group" button under "Group" label to create a group.
lv: Varat noklikšķināt uz  pogu "Jauna grupu" zem saites "Grupas", lai izveidotu grupu.

en: Search members...
lv: Meklēt biedrus...

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Database
lv: Datubāze

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Trash
lv: Miskaste

en: Move
lv: Pārvietot

en: Copy
lv: Kopēt

en: Upload Files
lv: Augšuplādēt datnes

en: The owner of this library has run out of space.
lv: Bibliotēkas īpašniekam ir aptrūkusies vieta.

en: Please select a file at first.
lv: Lūdzu, sākumā atlasiet datni.

en: File Upload
lv: Datni augšuplādēt

en: close
lv: aizvērt

en: Cancel All
lv: Atcelt visus

en: Saving...
lv: Saglabā...

en: Update %(file_name)s
lv: Atjaunot %(file_name)s

en: Choose a file
lv: Izvēlēties datni

en: Smaller than %(max_file_size)s
lv: Mazāk par %(max_file_size)s

en: New Directory
lv: Jauna mape

en: Directory Name
lv: Mapes nosaukums

en: New File
lv: Jauna datne

en: Featured File Type
lv: Aktuālais datnes tips

en: Click to choose
lv: Spiediet, lai izvēētos

en: online Rich Text format.
lv: tiešsaistes Rich Text formāts.

en: Details
lv: Detaļas

en: simple markup format.
lv: vienkāršs iezīmēšanas formāts.

en: Current Library
lv: Pašreizējā bibliotēka

en: Other Libraries
lv: Cita bibliotēka

en: Please click and choose a directory.
lv: Lūdzu, izvēlieties mapi un noklikšķiniet.

en: Rename %(name)s as:
lv: Pārsaukt %(name)s uz:

en: This library is encrypted. Please input the password if you want to browse it online. And the password will be kept in the browser for only 1 hour.
lv: Šī bibliotēka ir šifrēta. Lūdzu ievadiet paroli, ja vēlaties pārlūkot šo bibliotēku tiešsaistē. Parole tiks uzglabāta uz servera 1 stundu.

en: discuss
lv: sarunas

en: Go to a group
lv: Iet uz grupu

en: group
lv: grupa

en: unstarred
lv: bez zvaigzīnes

en: File Uploading...
lv: Datni augšuplādē...

en: File Upload complete
lv: Pabeigta datnes augšuplādēšana

en: File Upload canceled
lv: Datnes augšupielāde atcelta

en: File Upload failed
lv: Kļūda augšupielādējot datni

en: Failed to get upload url
lv: Neizdevās iegūt augšupielādes saiti

en: File is too big
lv: Datnes izmērs par lielu

en: File is too small
lv: Datnes izmērs par mazu

en: Filetype not allowed
lv: Datnes tips nav atļauts

en: Max number of files exceeded
lv: Pārsniegts maksimālais datņu skaits

en: Uploaded bytes exceed file size
lv: Augšupielādētie baiti pārsniedz datnes lielumu

en: Empty file upload result
lv: Tukšu datņu augšupielādes rezultāts

en: Error
lv: Kļūda

en: uploaded
lv: augšuplādē

en: canceled
lv: atcelt

en: Start
lv: Sākt

en: Delete Items
lv: Dzēst ierakstus

en: Are you sure you want to delete these selected items?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst atlasītos ierakstus?

en: Processing...
lv: Apstrādē...

en: Successfully deleted %(name)s and %(amount)s other items.
lv:  Veiksmīgi dzēsts %(name)s un %(amount)s citi ieraksti.

en: Successfully deleted %(name)s.
lv: Veiksmīgi dzēsts %(name)s.

en: Internal error. Failed to delete %(name)s and %(amount)s other items.
lv:  Iekšējā kļūda. Kļūda dzēšot %(name)s un %(amount)s citus ierakstus.

en: Internal error. Failed to delete %(name)s.
lv: Iekšējā kļūda. Kļūda dzēšot %(name)s.

en: Move selected directories/files to:
lv: Pārvietot atlasītās mapes/datnes uz:

en: Copy selected directories/files to:
lv: Kopēt atlasītās mapes/datnes uz:

en: Invalid destination path
lv: Nederīgs mērķa ceļš

en: Successfully moved %(name)s.
lv:  Veiksmīgi pārsūtīts %(name)s.

en: Successfully moved %(name)s and 1 other item.
lv: Veiksmīgi pārsūtīts %(name)s un 1 cits ieraksts

en: Successfully moved %(name)s and %(amount)s other items.
lv: Veiksmīgi pārsūtīts %(name)s un %(amount)s citi ieraksti..

en: Successfully copied %(name)s.
lv: Veiksmīgi kopēts %(name)s.

en: Successfully copied %(name)s and 1 other item.
lv: Veiksmīgi kopēts %(name)s un 1 cits ieraksts.

en: Successfully copied %(name)s and %(amount)s other items.
lv: Veiksmīgi kopēts %(name)s un %(amount)s citi ieraksti.

en: Internal error. Failed to move %(name)s and %(amount)s other items.
lv: Iekšējā kļūda. Kļūda pārvietojot %(name)s un %(amount)s citus ierakstus.

en: Internal error. Failed to move %(name)s.
lv: Iekšējā kļūda. Kļūda pārvietojot %(name)s.

en: Internal error. Failed to copy %(name)s and %(amount)s other items.
lv: Iekšējā kļūda. Kļūda kopējot %(name)s un %(amount)s citus ierakstus.

en: Internal error. Failed to copy %(name)s.
lv: Iekšējā kļūda. Kļūda kopējot %(name)s.

en: Moving file %(index)s of %(total)s
lv: Pārvieto datni %(index)s no %(total)s

en: Copying file %(index)s of %(total)s
lv: Kopē datni %(index)s no %(total)s

en: Canceled.
lv: Atcelt

en: Encrypting the file...
lv: Šifrē datnes...

en: Error when encrypting.
lv: Kļūda, šifrējot.

en: Encrypting, %(num)s%% complete.
lv: Šifrēšana, %(num)s%% pabeigta.

en: Uploading ...
lv: Augšuplādē...

en: Done!
lv: Darīts!

en: Downloading...
lv: Lejuplādē...

en: Downloading, %(num)s%% complete.
lv: Lejupielāde, %(num)s%% pabeigta.

en: Decrypting...
lv: Atšifrē...

en: Decrypting, %(num)s%% complete.
lv: Atšifrēšana, %(num)s%% pabeigta.

en: Successfully deleted %(name)s
lv: Veiksmīgi dzēsts %(name)s

en: Rename File
lv: Pārsaukt datni

en: Rename Directory
lv: Pārsaukt mapi

en: Copy File
lv: Kopēt datni

en: Move File
lv: Pārvietot datni

en: Copy Directory
lv: Kopēt mapi

en: Move Directory
lv: Pārvietot mapi

en: Copy %(name)s to:
lv: Kopēt %(name)s uz:

en: Move %(name)s to:
lv: Pārvietot %(name)s uz:

en: Directory download is not supported in this library.
lv: Mapes lejupielāde netiek atbalstīts šajā bibliotēkā.

en: starred
lv: zvaigžņotas

en: It is required.
lv: Nepieciešams

en: Only an extension there, please input a name.
lv: Lūdzu, ievadiet tikai vārdu bez paplašinājuma.

en: Creating...
lv: Izveidot...

en: You have not renamed it.
lv: Neesat to pārdēvējis.

en: Successfully renamed %(old_name)s to %(new_name)s
lv: Veiksmīgi pārdēvēts %(old_name)s uz %(new_name)s

en: Moving %(name)s
lv: Pārvieto %(name)s

en: Copying %(name)s
lv: Kopē %(name)s

en: Please select at least one contact.
lv: Lūdzu, atlasiet vismaz vienu kontaktpersonu.

en: Please enter emails or groups, or select some.
lv: Lūdzu, ievadiet e-pasta adreses vai grupas, vai izvēlieties dažus.

en: You can't access this library.
lv: Jūs nevarat piekļūt šai bibliotēkai.

en: Transfer Ownership
lv: Nodošana īpašumā

en: Change Password
lv: Mainīt paroli

en: Sharing Permission
lv: Koplietošanas tiesības

en: Folder Permission
lv: Mapes tiesības

en: Keep full history
lv: Glabāt pilnu vēsturi

en: Don't keep history
lv: Negrabāt vēsturi

en: Only keep a period of history:
lv: Glabāt vēsturi par periodu:

en: days
lv: dienas

en: Change the password of this library:
lv: Mainīt šīs bibliotēkas paroli:

en: Old Password
lv: Vecā parole

en: New Password(at least %(repo_password_min_length)s characters)
lv: Jauna parole (vismaz %(repo_password_min_length)s rakstāmzīmes)

en: New Password Again
lv: Jaunā parole atkārtoti

en: Please enter the old password
lv: Lūdzu, ievadiet veco paroli

en: Please enter the new password
lv: Lūdzu, ievadiet jauno paroli

en: New password is too short
lv: Jaunā parole par īsu

en: Please enter the new password again
lv: Lūdzu, ievadiet jauno paroli atkārtoti

en: New passwords don't match
lv: Jaunā parole nesakrīt

en: User Permission
lv: Lietotāja tiesības

en: Group permission
lv: Grupas tiesības

en: Add Permission
lv: Pievienot tiesības

en: User
lv: Lietotājs

en: Folder
lv: Mape

en: Select a folder
lv: Atlasīt mapes

en: Delete succeeded
lv: Veiksmīgi dzēsts

en: modification history
lv: izmaiņu vēsture

en: Tip: A snapshot will be generated after modification, which records the library state before this modification.
lv: Padoms: momentuzņēmums tiks radīts pēc modifikācijas, kas reģistrē bibliotēkas stāvokli pirms šo grozījumu.

en: View Snapshot
lv: Skatīt momentuzņēmumu

en: Per page:
lv: Lapā:

en: snapshot
lv: momentuzņemums

en: Back to snapshots
lv: Atpakaļ uz momentuzņēmumu

en: Can't view this library
lv: Šo bibliotēku nevar skatīt

en: Directory
lv: Mape

en: 's trash
lv: 's miskaste

en: Clean
lv: Tīrīt

en: a week
lv: nedēļa

en: a month
lv: mēnesis

en: all
lv: visi

en: Delete Time
lv: Dzēst laiku

en: Clear files in trash and history：
lv: Tīrīt datnes atkritnē un vēsturē:

en: 3 days ago
lv: Pirms 3 dienām

en: 1 week ago
lv: Pirms 1 nedēļas

en: 1 month ago
lv: Pirms 1 mēneša

en: Success
lv: Veiksme

en: Share Library
lv: Koplietot bibliotēku

en: People:
lv: Cilvēki:

en: Groups:
lv: Grupas:

en: Permission:
lv: Tiesības:

en: Created By
lv: Izveidoja

en: Removed successfully.
lv: Veiksmīgi noņemts.

en: Transfer this library to another user:
lv: Pārvietot bibliotēku citam lietotājam:

en: snapshots
lv: momentuzņēmums

en: Back to modification history
lv: Atpakaļ uz izmaiņu vēsturi

en: Create Time
lv: Izveides laiks

en: Last Modifier
lv: Pēdējoreiz atjaunots

en: Detail
lv: Detaļas

en: Restore Library
lv: Atjaunot bibliotēku

en: Are you sure you want to restore this library?
lv: Vai tiešām vēlaties atjaunot šō bibliotēku?

en: Please input the password if you want to browse the shared file/directory. And the password will be kept on the server for only 1 hour.
lv: Lūdzu, ievadi paroli, ja vēlaties pārlūkot koplietojamo datni/mapi. Parole tiks uzglabāta serverī tikai 1 stundu.

en: Shared by:
lv: Dalās:

en: Save to...
lv: Saglabāt...

en: Save To:
lv: Saglabāt uz:

en: Hi,
lv: Labdien,

en: You can go to the following page and upload your files:
lv: Jūs varat apmeklēt šo lapu un augšupielādēt datnes:

en: Stars
lv: Zvaigznīte

en: icon
lv: ikona

en: Unstar
lv: Bez zvaigznītes

en: Successfully unstarred.
lv: Veiksmīgi noņemta zvaigzne.

en: modification details
lv: detalizēta informācija par izmaiņām

en: Back to file versions
lv: Atpakaļ uz datnes versijām

en: before modification
lv: pirms izmaiņām

en: after modification
lv: pēc izmaiņām

en: Update file
lv: Atjaunot datni

en: error:
lv: kļūda:

en: Upload file
lv: Augšuplādēt datni

en: to
lv: uz

en: Sorry, this user is not registered yet.
lv: Atvainojiet, šis lietotājs vēl nav reģistrēts.

en: Current Path:
lv: Pašreizējais ceļš:

en: updated this file
lv: atjaunināt šo datni

en: Share
lv: Dalīties

en: Back to top
lv: Atpakaļ uz augšu

en: top
lv: augšā

en: you can also press ←
lv: var spiest arī  ←

en: prev
lv: Iepriekšējais

en: you can also press →
lv: var speist arī →

en: next
lv: Nākamais

en: Encoding:
lv: Kodējums

en: auto detect
lv: noteikt automātiski

en: <span id="pdf-page"><label for="page-number">Page</label> <input type="number" id="page-number" value="1" min="1"></input> / <span id="page-nums"></span></span>
lv: <span id="pdf-page"><label for="page-number">Lapa</label> <input type="number" id="page-number" value="1" min="1"></input> / <span id="page-nums"></span></span>

en: Full Screen
lv: Pilnekrāna

en: loading...
lv: ielādē...

en: You can use IE 10 or other browsers, for example, firefox, to view it online.
lv: Varat izmantot IE 10 vai citas pārlūkprogrammas, piemēram, Firefox, lai skatītu to tiešsaistē.

en: To view it online, you can use firefox, chrome or IE 9.
lv: Lai skatītu tiešsaistē, varat izmantot Firefox, Chrome vai IE 9.

en: history
lv: vēsture

en: Upload files to <span class="op-target">%(dir_name)s</span>
lv: Augšupielādēt datnes uz <span class="op-target">%(dir_name)s</span>

en: shared by:
lv: dalās:

en: Add Files
lv: Pievienot datnes

en: Add folder
lv: Pievienot mapi

en: File Drag & Drop is supported for Chrome, Safari 5.0+, Firefox 4.0+, IE 10.0+
lv: Datnes vilkšanu un nomešanu tiek atbalstīta Chrome, Safari 5.0+, Firefox 4.0+, IE 10.0+

en: Folder Drag & Drop is supported for Chrome
lv: Mapes vilkšanu un nomešanu tiek atbalstīta Chrome

en: File size should be smaller than %(max_file_size)s
lv: Datnes lielumam jābūt mazākam par %(max_file_size)s

en: Back to Library
lv: Atpakaļ uz bibliotēku

en: This library is password protected
lv: Bibliotēka ir aizsargāta ar paroli

en: A file with the same name already exists in this folder.
lv: Datne ar tādu pašu nosaukumu jau eksistē šajā mapē.

en: Replacing it will overwrite its content.
lv: Aizstājot tiks pārrakstīts datnes saturs.

en: Replace
lv: Aizstāt

en: Don't replace
lv: Neaizstāt

en: Share Permission
lv: Koplietojuma tiesības

en: Encrypt
lv: Šifrēt

en: (at least %(repo_password_min_length)s characters)
lv: (vismaz %(repo_password_min_length)s rakstāmzīmes)

en: Password again
lv: Atkārtot paroli

en: Encrypted
lv: Šifrēt

en: Upload
lv: Augšuplādēt

en: New Folder
lv: Jauna mape

en: More operations
lv: Vairāk darbības

en: More Operations
lv: Vairāk darbības

en: Fetch failed
lv: Atnest neizdevās

en: Download Link
lv: Lejupielādēt saiti

en: Private Share
lv: Privātais koplietojums

en: Upload Link
lv: Augšupielādēt saiti

en: Add password protection
lv: Pievienot paroles aizsardzību

en: Generate
lv: Izveidot

en: Link:
lv: Saite:

en: Send
lv: Sūtīt

en: Send to:
lv: Sūtīt uz:

en: Emails, Seperated by ','
lv: E-pasti, atdalīti ar ','

en: Message (optional):
lv: Ziņa (nav obligāti)

en: Sending...
lv: Sūta...

en: Upload Link:
lv: Augšupielādēt saiti:

en: Group Permission
lv: Grupas tiesības

en: Log In
lv: Pieslēgties

en: (forgot password)
lv: (aizmirst paroli)

en: Not clear? Refresh it.
lv: Neskaidrs? Atjauniniet.

en: Incorrect email or password
lv: Nepareizs e-pasts vai parole

en: Remember me for %(remember_days)s days
lv: Atcerēties mani %(remember_days)s dienas

en: Failed to refresh the CAPTCHA, please try again later.
lv: Neizdevās atsvaidzināt CAPTCHA. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.

en: Email cannot be blank
lv: E-pasts nevar būt tukšs

en: Password cannot be blank
lv: Parole nevar būt tukša

en: Log Out
lv: Iziet

en: Thanks for your participation!
lv: Paldies par sadarbību!

en: Log in again
lv:  Pieslēgties no jauna

en: Password Change Successfully
lv: Parole veiksmīgi nomainīta

en: Your password has been changed successfully.
lv: Jūsu parole nomainīta veiksmīgi

en: Password Modification
lv: Paroles maiņa

en: Current Password
lv: Patreizējā parole

en: New Password
lv: Jauna parole

en: Confirm Password
lv: Apstiprināt paroli

en: Current password cannot be blank
lv: Pašreizējā parole nedrīkst būt tukša

en: Please enter the password again
lv: Lūdzu ievadīt paroli vēlreiz

en: Passwords don't match
lv: Paroles nesakrīt

en: Successfully reset password
lv: Parole veiksmīgi nomainīta

en: Successfully reset password.
lv: Parole veiksmīgi nomainīta

en: Password Reset
lv: Paroles maiņa

en: Reset Password
lv: Atiestatīt paroli

en: New Password:
lv: Jaunā parole

en: Confirm Password:
lv: Apstiprināt paroli

en: Failed to reset password: this link is no longer available.
lv: Neizdevās nnomainīt paroli: šī saite vairs nav derīgai.

en: Password Reset Successfully
lv: Paroles maiņa sekmīga

en: We've sent a password reset email to your mailbox.
lv: Mēs esam aizsūtījuši paroles atiestatīšanas e-pastu uz jūsu pastkasti

en: To reset the password of your account %(account)s on %(site_name)s, please click the following link:
lv: Lai atiestatītu paroli jūsu kontam %(account)s uz %(site_name)s, lūdzu, noklikšķiniet uz šīs saites:

en: Your email used in login:
lv: Jūsu pieslēgšanās e-pasta adrese

en: We will send you an email to set new password
lv: Izsūtīsim jums e-pastu, lai varat nomainīt paroli

en: Registration complete
lv: Reģistrēšanās pabeigta

en: An activation email has been sent. Please check your email and click on the link to activate your account.
lv: Aktivizēšanas e-pasta ziņojums ir nosūtīts. Lūdzu, pārbaudiet savu e-pastu un noklikšķiniet uz saites, lai aktivizētu savu kontu.

en: Registration complete, please wait for administrator to activate your account.
lv: Reģistrēšanās pabeigta. Lūdzu uzgaidiet, līdz jūsu kontu aktivēs

en: Register
lv: Reģistrēties

en: Welcome back, you are already signed in.
lv: Laipni lūgti atpakaļ!

en: Sign Up
lv: Reģistrēties

en: You don't have any library at present
lv: Jums nav nevienas bibliotēkas pašlaik

en:  is not supported. Please choose an image file.
lv: netiek atbalstīta. Lūdzu, izvēlieties attēla datni.

en:  is not supported. File extensions can only be
lv: netiek atbalstīta. Datnes paplašinājumos var būt tikai

en:  is too large. Allowed maximum size is 1MB.
lv: ir pārāk liels. Atļautais maksimālais izmērs 1MB.

en: Please select at least 1 group.
lv: Lūdzu izvēlieties vismaz vienu grupu

en: Please input a discussion.
lv: Lūdzu uzsāciet sarunu

en: Share %(name)s
lv: Sniegt pieeju %(name)s

en: Post a discussion to group
lv: Nosūtīt sarunu grupai

en: discussion
lv: sarunas

en: Modification Details
lv: Detalizēta informācija par izmaiņām

en: New files
lv: Jauna datne

en: Deleted files
lv: Dzēst datnes

en: Renamed or Moved files
lv: Pārsaukt vai pārvietot datnes

en: Modified files
lv: Mainītās datnes

en: New directories
lv: Jaunas mapes

en: Deleted directories
lv: Dzēstās mapes

en: Unknown error.
lv: Kļūda

en: The file is being processed, please wait...
lv: Datne tiek apstrādāta... Lūdzu, gaidiet!

en: Document convertion failed.
lv: Dokumentu konvertēšanas kļūme.

en: too weak
lv: par vāju

en: weak
lv: vājš

en: medium
lv: vidējs

en: strong
lv: spēcīgs

en: Name is required
lv: Nepieciešams nosaukums

en: Description is required
lv: Nepieciešams apraksts

en: Please enter password
lv: Lūdzu, ievadiet paroli.

en: Password is too short
lv: Parole par īsu

en: Delete succeeded.
lv: Veiksmīgi dzēsts.

en: Really want to delete %(lib_name)s ?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst %(lib_name)s ?

en: Share %(lib_name)s
lv: Koplietojums %(lib_name)s

en: Enter
lv: Ievadīt

en: Emails or Groups, Seperated by ','
lv: E-pastu vai grupu atdalīt ar ','

en: Search files in this wiki
lv: Mekklēt datnes wiki

en: Search files in this library
lv: Meklēt datnes bibliotēkā

en: Search Files
lv: Meklēt datnes

en: advanced
lv: paplašināti

en: In all libraries
lv: visās bibliotēkās

en: In this wiki
lv: šajā wiki

en: In this library
lv: šajā bibliotēkā

en: in %(name)s
lv:  %(name)s

en: All file types
lv: Visi datnes tipi

en: Custom file types
lv: Pielāgots datnes tips

en: Text files
lv: Teksta datne

en: Images
lv: Attēls

en: Input file extensions here, separate with ','
lv: Ievadiet datnes paplašinājumus šeit, atdalot ar ','

en: Please select at least one file type or input at least one file extension
lv: Lūdzu, atlasiet vismaz vienu datnes tipu vai ievades vismaz viena datnes paplašinājumu

en: Select contacts
lv: atlasīt kontaktpersonas

en: Please input at least an email.
lv: Lūdzu, ievadiet vismaz vienu e-pasta adresi.

en: Please enter days
lv: Lūdzu, ievadiet dienas

en: Please enter valid days
lv: Lūdzu, ievadiet derīgas dienas

en: Used:
lv: Lietots:

en: Sharing:
lv: Koplietošana:

en: Traffic this month:
lv: Datplūsma šomēnes:

en: Payment
lv: Maksājumi

en: Users
lv: Lietotāji

en: Organizations
lv: Organizācijas

en: Traffic
lv: Datplūsma

en: Logs
lv: Žurnāls

en: Transfer Library
lv: Pārsūtīt bibliotēku

en: Transfer %(lib_name)s to:
lv: Pārsūtīt %(lib_name)s uz:

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Confirm password to continue
lv: Lai turpinātu, apstipriniet paroli

en: Incorrect password
lv: Nepareiza parole

en: Tip:
lv: Padoms:

en: back to group list
lv: Atpakaļ uz grupas sarakstu

en: Group Info
lv: Grupas info

en: Creator
lv: Autors

en: admin
lv: Administrators

en: Create At
lv: Izveidots

en: Delete Group
lv: Dzēst grupu

en: System Info
lv: Sistēmas info

en: Professional Edition
lv: Profesionālais izdevums

en: expires on
lv: termiņš beidzas

en: Upgrade to Pro Edition
lv: Jaunināšana uz profesionālo izdevumu

en: Search libraries by name...
lv: Meklēt bibliotēku pēc nosaukuma...

en: All
lv: Visi

en: System
lv: Sistēma

en: All Organizations
lv: Visas organizācijas

en: Add organization
lv: Pievienot organizāciju

en: Url Prefix
lv: URL prefikss

en: Space Used
lv: Izlietots

en: Created At
lv: Izveidoja

en: None.
lv: Neviens.

en: Name can not be blank
lv: Nosaukums nevar būt tukšs

en: Url can not be blank
lv: Saite nevar būt tukša

en: Owner can not be blank
lv: Īpašnieks nevar būt tukšs

en: Password can not be blank
lv: Parole nevar būt tukša

en: Passwords do not match
lv: Paroles nesakrīt

en: Remove Trial
lv: Noņemt Trial

en: Back to organization list
lv: Atpakaļ uz organizācijas sarakstu

en: Number of members
lv: Biedru skaits

en: Number of groups
lv: Grupu skaits

en: Set Quota
lv: Iestatīt kvotas

en: Set org storage limit
lv: Iestatīt organizācijas bibliotēkas limitu

en: Tip: 0 means default limit
lv: Padoms. 0 ir noklusētais limits

en: This organization doesn't have any groups
lv: Organizācijai nav nevienas grupas

en: This organization doesn't have any libraries
lv: Organizācijai nav nevienas bibliotēkas

en: Rename Organization
lv: Pārsaukt organizāciju

en: New Name
lv: Jauns vārds

en: Limit Organization User Number
lv: Ierobežot organizācijas lietotāju skaitu

en: Max User Number
lv: Maksimālais lietotāju skaits

en: Input should be a number
lv: Jāievada skaitlis

en: Input number should be greater than 0
lv: Ievades numuram jābūt lielākam par 0

en: Status
lv: Statuss

en: Create At / Last Login
lv: Izveidots/pēdējā pieteikšanās

en: Active
lv: Aktīvs

en: Inactive
lv: Neaktīvs

en: ResetPwd
lv: Atstatīt

en: Activating..., please wait
lv: Aktivizēšana... Lūdzu, gaidiet!

en: Delete User
lv: Dzēst lietotāju

en: Are you sure you want to reset the password of %s ?
lv: Vai tiešām vēlaties atiestatīt paroli %s ?

en: Edit succeeded, an email has been sent.
lv: Rediģēt izdevās, e-pasta ziņojums ir veiksmīgi nosūtīts.

en: Edit succeeded, but failed to send email, please check your email configuration.
lv: Rediģēt izdevās, tomēr neizdevās nosūtīt e-pastu, lūdzu, pārbaudiet savu e-pasta konfigurāciju.

en: Quota can not be empty
lv: Kvota nevar būt tukša

en: All Public Links
lv: Visas publiskās saites

en: Count
lv: Skaitīt

en: Search Library
lv: Meklēt bibliotēku

en: Tip: you can search by keyword in name or owner or both.
lv: Padoms: varat meklēt pēc atslēgvārda vai nosaukuma vai īpašnieka.

en: Result
lv: Rezultāts

en: No result
lv: Nav rezultāta

en: Search libraries by owner...
lv: Meklēt bibliotēku pēc lietotāja...

en: Clear Trash
lv: Tīrīt miskasti

en: Deleted Time
lv: Dzēšanas laiks

en: No library deleted yet
lv: Nav dzēsto bibliotēku

en: Are you sure you want to delete all %s's libraries?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst %s's bibliotēkas?

en: Are you sure you want to clear trash?
lv: Vai tiešām vēlaties tīrīt atkritni?

en: Delete Library
lv: Dzēst bibliotēku

en: User Traffic
lv: Lietotāja datplusma

en: Month:
lv: Mēnesī:

en: Total Usage
lv: Kopā izmantots

en: Search users...
lv: Meklēt lietotājus...

en: Import users
lv: Importēt lietotājus

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Role
lv: Loma

en: You can also add a user as a guest, who will not be allowed to create libraries and groups.
lv: Varat pievienot lietotāju kā viesi, kuram netiks atļauts izveidot bibliotēkas vai grupas.

en: Default
lv: Noklusēts

en: Guest
lv: Viesis

en: Import users from a CSV file
lv: Importēt lietotājus no CSV datnes

en: File format: user@mail.com,password
lv: Datnes formāts: user@mail.lv,parole

en: Please choose a CSV file
lv: Lūdzu, izvēlieties CSV datni

en: A new server version %(v)s is available.
lv: Jauna servera versija %(v)s ir pieejama.

en: Add admin
lv: Pievienot administratoru

en: Add admins
lv: Pievienot administratorus

en: emails, separated by ','
lv: e-pasti, atdalīt ar ','

en: Tip: the emails should be the users already added.
lv: Padoms. e-pasts lietotājiem vajadzētu būt jau pievienotam.

en: Revoke Admin
lv: Anulēt administratoru

en: Set Admin
lv: Iestatīt administratoru

en: Please enter emails, or select some.
lv: Lūdzu, ievadiet e-pastus, vai izvēlieties dažas.

en: Your account %(username)s on %(site_name)s has been activated.
lv: Jūsu konts %(username)s uz %(site_name)s ir aktivizēts.

en: %(user)s invited you to join organization "%(org_name)s" on %(site_name)s.
lv: %(user)s uzaicināja jūs pievienoties organizācijai "%(org_name)s" uz %(site_name)s.

en: %(user)s invited you to join %(site_name)s.
lv: %(user)s uzaicināja jūs pievienoties %(site_name)s.

en: Here is your account information:
lv: Šeit ir jūsu konta informācija:

en: Email: %(email)s
lv: E-pasts: %(email)s

en: Password: %(password)s
lv: Parole: %(password)s

en: Your password on %(site_name)s has been reset. Now it is %(password)s. Please change it as soon as possible.
lv: Jūsu parole uz %(site_name)s ir atiestatīta. Tagad tā ir %(password)s. Lūdzu, nomainiet to pēc iespējas ātrāk.

en: Search User
lv: Meklēt lietotāju

en: Are you sure you want to revoke the admin permission of %s ?
lv: Vai tiešām vēlaties atcelt administratora tiesības uz %s ?

en: Are you sure you want to set %s as admin?
lv: Vai tiešām vēlaties iestatīt %s, kā administratoru?

en: Back to user list
lv: Atpakaļ uz lietotāja sarakstu

en: Used
lv: Lietots

en: Sharing
lv: Koplietošana

en: Set user storage limit
lv: Iestatīt lietotāju krātuves limitu

en: Share From
lv: Koplietojums no

en: Type
lv: Tips

en: Space Quota can't be empty
lv: Kvotu lauks nevar būt tukšs

en: You do not have personal wiki
lv: Jums nav privātā Wiki

en: personal-wiki
lv: privāts-wiki

en: Personal Wiki Pages
lv: Privātās Wiki Lapas

en: Permission denied.
lv: Pieeja liegta.

en: Thumbnail function is not enabled.
lv: Sīktēlu funkcija nav aktivizēta.

en: Image thumbnail is not supported in encrypted libraries.
lv: Attēlu sīktēli netiek atbalstīti šifrētās bibliotēkās.

en: Please login first.
lv: Lūdzu, piesakieties vispirms.

en: Wrong path.
lv: Nepareizs ceļš.

en: Image file is too large.
lv: Attēla datne par lielu

en: Failed to create thumbnail.
lv: Neizdevās izveidot sīktēlu.

en: permission error
lv: tiesību kļūda

en: Unable to view recycle page
lv: Nevar apskatīt atkritni lapā

en: Root Directory
lv: Saknes mape

en: Filename contains invalid character
lv: Datnes nosaukums satur nederīgu rakstzīmi

en: Duplicated filename
lv: Dubultā datnes nosaukums

en: File size surpasses the limit
lv: Datnes lielums pārsniedz limitu.

en: The space of owner is used up, upload failed
lv: Īpašnieks ir izmantojis atstarpi, augšupielāde neizdevās

en: An error occurs during file transfer
lv: Datnes pārsūtīšanas laikā radās kļūda

en: Invalid url
lv: nederīgs url

en: Unable to view library modification
lv: Nevar skatīt bibliotēkas izmaiņas

en: Please specify history ID
lv: Lūdzu, norādiet vēstures ID

en: History you specified does not exist
lv: Norādītais vēstures saraksts nepastāv

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: My Library
lv: Mana bibliotēka

en: Failed to unshare the library, as it does not exist.
lv: Kļūda atceļot koplietošanu bibliotēkai, tā nepastāv.

en: Unshare "%s" successfully.
lv: Atcelta koplietošana "%s" sekmīga.

en: Failed to unshare "%s".
lv: Neizdevās atcelt koplietošanu "%s".

en: Failed to delete file.
lv: Neizdevās dzēst datni.

en: %s successfully deleted.
lv: %s veiksmīgi dzēsts

en: Internal error. Failed to delete %s.
lv: Iekšējā kļūda. Kļūda dzēšot %s.

en: Unable to access file
lv: Nevar piekļūt datnei

en: Failed to restore, please try again later.
lv: Neizdevās atjaunot, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.

en: Successfully revert %(path)s to <a href="%(root)s">root directory.</a>
lv: Veiksmīgi nomainīts %(path)s uz <a href="%(root)s">saknes mapi.</a>

en: Successfully revert <a href="%(url)s">%(path)s</a>
lv: Veiksmīgi nomainīts <a href="%(url)s">%(path)s</a>

en: Successfully revert %(path)s to <a href="%(url)s">root directory.</a>
lv: Veiksmīgi nomainīts %(path)s uz <a href="%(url)s"> saknes mapi.</a>

en: "%s" does not exist.
lv: "%s" nepastāv.

en: Internal Error
lv: Iekšējā kļūda

en: Unable to download directory "%s": size is too large.
lv: Nevar ielādēt katalogu "%s": izmērs ir pārāk liels.

en: Unable to download "%s"
lv: Nevar lejupielādēt "%s"

en: Successfully enable "Personal Wiki".
lv: Veiksmīgi aktivizēts "Privāts Wiki".

en: Successfully disable "Personal Wiki".
lv: Veiksmīgi deaktivizēts "Privāts Wiki".

en: You don't have permission to access the library.
lv: Jums nav atļauju, lai piekļūtu bibliotēkai.

en: No path.
lv: Nav ceļš.

en: The group doesn't exist
lv: Grupa nepastāv

en: Library is encrypted.
lv: Bibliotēka ir šifrēta.

en: Error: no head commit id
lv: Kļūda: nav galvu ieraksta ID

en: Argument missing.
lv: Trūkst argumentu.

en: Destination path is too long.
lv: Mērķa ceļš ir pārāk garš.

en: Successfully moved %(name)s
lv: Veiksmīgi pārsūtīts %(name)s

en: Successfully copied %(name)s
lv: Veiksmīgi kopēts %(name)s

en: Can not move directory %(src)s to its subdirectory %(des)s
lv: Nevar pārvietot mapi %(src)s tās apakšmapē %(des)s

en: Can not copy directory %(src)s to its subdirectory %(des)s
lv: Nevar kopēt mapi %(src)s tās apakšmapē %(des)s

en: Destination path is too long for %s.
lv: Mērķa ceļš ir par garu %s.

en: Cancel failed
lv: Neizdevās atcelt

en: You do not have permission to create library
lv: Jums nav atļaujas veidot bibliotēku.

en: Repo not found.
lv: Bibliotēka nav atrasta.

en: Failed to create sub library, please try again later.
lv: Neizdevās izveidot apakš bibliotēku. lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.

en: Failed to get file block list
lv: Neizdevās iegūt datņu bloķēšanas sarakstu

en: Wrong repo id
lv: Nepareizs repozitorija ID

en: System library can not be deleted.
lv: Sistēmas bibliotēku nevar dzēst.

en: Bad upload link token.
lv: Slikta augšupielādes saites pilnvara.

en: Bad repo id in upload link.
lv: Slikts repozitorija ID augšupielādes saitē.

en: No conflict in the merge.
lv: Sapludināts bez konfliktiem

en: Failed to edit library information.
lv: Neizdevās rediģēt bibliotēkas informāciju.

en: Failed to save settings on server
lv: Neizdevās saglabāt iestatījumus serverī

en: Settings saved.
lv: Iestatījumi saglabāti

en: Username %s is not valid.
lv: Lietotājvārds %s nav derīgs.

en: User %s is not found.
lv: Lietotājs %s nav atrasts.

en: User %s is not in current organization.
lv: Lietotājs %s nav šajā organizācijā.

en: Can not transfer library to organization user %s.
lv: Nevar pārsūtīt bibliotēku organizācijas lietotājam %s.

en: Faied to change password, you are not owner.
lv: Kļūda mainot paroli jūs neesat īpašnieks

en: Successfully updated the password of Library %(repo_name)s.
lv: Veiksmīgi atjaunināta parole no bibliotēkas %(repo_name)s.

en: Invalid folder permission, should be "rw" or "r"
lv: Nederīgas mapes tiesības, jābūt "rw" vai "r"

en: Path should start with "/"
lv: Ceļam jāsākas ar "/"

en: Path should not end with "/"
lv: Ceļš nedrīkst beigties ar "/"

en: Invalid path
lv: Nederīgs ceļš

en: Invalid user, should be registered
lv: Nederīgs lietotājs ir jāreģistrē

en: Operation failed
lv: Darbība neizdevās

en: Wrong folder permission
lv: Nepareizas mapes tiesības

en: Please add folder permission first
lv: Lūdzu, pievienojiet mapes tiesības

en: Invalid group
lv: Nederīga grupa

en: Failed
lv: Neizdevās

en: Group does not exist.
lv: Grupa nepastāv.

en: HTTPError: failed to open file online
lv: HTTPError: neizdevās atvērt datni tiešsaistē

en: URLError: failed to open file online
lv: URLError: neizdevās atvērt datni tiešsaistē

en: The encoding you chose is not proper.
lv: Atlasītais kodējums nav pareizs.

en: Unknown file encoding
lv: Nezināms datnes kodējums

en: File size surpasses %s, can not be opened online.
lv: Datnes lielums pārsniedz %s, nevar atvērt tiešsaistes režīmā..

en: Unable to view file
lv: Nevar apskatīt datni

en: Invalid file format.
lv: Nederīgs datnes formāts

en: Unable to download file, invalid file path
lv: Nevar lejupielādēt datni, nederīgs datnes ceļš

en: Unable to download file, wrong file path
lv: Nevar lejupielādēt datni, nepareizs datnes ceļš

en: The library does not exist.
lv: Bibliotēka nepastāv.

en: The library is encrypted.
lv: Bibliotēka ir šifrēta.

en: Unable to edit file
lv: Nevar rediģēt datni

en: The file does not exist.
lv: Datne nepastāv.

en: Edit online is not offered for this type of file.
lv: Rediģēšana tiešsaistē netiek piedāvāta šī tipa datnēm.

en: Unable to download file
lv: Nevar lejupielādēt datni

en: Invalid username
lv: Nederīgs lietotājvārds

en: Failed to set quota: internal server error
lv: Neizdevās iestatīt kvotas: iekšējā servera kļūda

en: Failed to delete: the user is an organization creator
lv: Neizdevās dzēst: lietotājs ir organizācijas veidotājs

en: Successfully deleted %s
lv: Veiksmīgi dzēsts %s

en: Failed to delete: the user does not exist
lv: Neizdevās dzēst: lietotājs neeksistē

en: Successfully remove trial for: %s
lv: Veiksmīgi noņemts trial: %s

en: Successfully set %s as admin
lv: Veiksmīgi iestatīts %s, kā administrators

en: Failed to set admin: the user does not exist
lv: Neizdevās iestatīt administratoru: lietotājs neeksistē

en: Successfully revoke the admin permission of %s
lv: Veiksmīgi anulēt administratora atļaujas %s

en: Failed to revoke admin: the user does not exist
lv: Neizdevās atsaukt administratoru: lietotājs neeksistē

en: Successfully activated "%s".
lv: Veiksmīgi aktivizēts "%s".

en: Failed to activate: user does not exist.
lv: Neizdevās aktivizēt: lietotājs neeksistē.

en: Successfully deactivated "%s".
lv: Veiksmīgi deaktivizēts "%s".

en: Failed to deactivate: user does not exist.
lv: Neizdevās deaktivizēt: lietotājs neeksistē.

en: Your account on %s is activated
lv: Jūsu konts %s ir aktivizēts

en: Password has been reset on %s
lv: Parole ir atiestatīta uz %s

en: Successfully reset password to %(passwd)s, an email has been sent to %(user)s.
lv: Veiksmīgi atiestatīta parole %(passwd)s, e-pasta ziņa ir nosūtīta %(user)s.

en: Successfully reset password to %(passwd)s, but failed to send email to %(user)s, please check your email configuration.
lv: Veiksmīgi atiestatīta parole %(passwd)s, tomēr neizdevās nosūtīt e-pastu %(user)s, pārbaudiet savu e-pasta konfigurāciju.

en: Successfully reset password to %(passwd)s for user %(user)s.
lv: Veiksmīgi atiestatīta parole %(passwd)s lietotājam %(user)s.

en: Successfully reset password to %(passwd)s for user %(user)s. But email notification can not be sent, because Email service is not properly configured.
lv: Veiksmīgi atiestatīta parole %(passwd)s lietotājam %(user)s. Taču e-pasta ziņojumu nevar nosūtīt, jo e-pasta pakalpojums nav pareizi konfigurēts.

en: Failed to reset password: user does not exist
lv: Neizdevās atiestatīt paroli: lietotājs neeksistē

en: You are invited to join %s
lv: Jums ir uzaicinājums pievienoties %s

en: Fail to add user %s.
lv: Neizdevās pievienot lietotāju %s.

en: Successfully added user %s. An email notification has been sent.
lv: Veiksmīgi pievienots lietotājs %s. E-pasta paziņojums ir nosūtīts.

en: Successfully added user %s. An error accurs when sending email notification, please check your email configuration.
lv: Veiksmīgi pievienots lietotājs %s. Gadījās kļūda nosūtot e-pasta paziņojumu, lūdzu, pārbaudiet e-pasta konfigurāciju.

en: Successfully added user %s.
lv: Veiksmīgi pievienots lietotājs %s.

en: Successfully added user %s. But email notification can not be sent, because Email service is not properly configured.
lv: Veiksmīgi pievienots lietotājs %s. Taču e-pasta ziņojumu nevar nosūtīt, jo e-pasta pakalpojums nav pareizi konfigurēts.

en: Failed to rename organization
lv: Neizdevās pārsaukt organizāciju

en: Failed to transfer, invalid arguments.
lv: Neizdevās pārsūtīt, nederīgi argumenti.

en: Failed to transfer, user %s not found
lv: Neizdevās pārsūtīt, lietotājs %s nav atrasts

en: Can not transfer organization library
lv: Nevar pārsūtīt organizācijas bibliotēkas

en: Can not transfer library to organization user %s
lv: Nevar pārsūtīt bibliotēku organizācijas lietotājam %s

en: Successfully transfered.
lv: Veiksmīgi pārsūtīts.

en: Successfully set %s as admin.
lv: Veiksmīgi iestatīts %s, kā administrators.

en: Failed to set %s as admin: user does not exist.
lv: Neizdevās iestatīt %s, kā administratoru: lietotājs neeksistē.

en: Import succeeded
lv: Imports veiksmīgs

en: Please select a csv file first.
lv: Lūdzu, atlasiet .csv datni, vispirms.

en: You do not have permission to create wiki
lv: Jums nav atļaujas izveidot Wiki
